LATEST POSTS

https://mybasketteam.com/Player/PlayerDetails/35748671   16y.o PG/SG with 33 skills (not counting feet movement) and experience 3.

Global (English Only)/Transfer Market

cette fessée ^^

French / Français/Pro A - S23
FORUM FACTS
42813 Posts 914 Threads 9204 Members Radnyns Latest Member 4 Currently Online

Sezon 20

Posted on April - 19 - 2020 at 16:29

Sezon 20 herkese basarali olsun, ikinci ve asagi liglerde mucadele eden arkadaslarimiz dahil..

Ozelikle Avrupa'da bizi temsil edecek tum takimlarimiza bol sanslar diliyorum.

Insallah mutlu, keyifli maclar izleriz.

Posted on April - 19 - 2020 at 18:08

Kazasız belasız sakatliksiz herkesin hakkıyla birşeyler elde edeceği bir sezon dilerim 

Posted on April - 20 - 2020 at 11:50

lig fikstürleri çekildi maalesef 2.2 ligte oynayacağız lig 2.1 de çok çekişmeli bir sezon yaşamak varken maalesef kendimizi 2.2 de bulduk 3 veya 4 takım filan var sanıyorum bot olmayan geri takımlar Allaha emanet olarak gelmiş gözüküyor sonuç her ne olursa olsun insan gerçek oyunculara karşı stratejili bir basketbol oynatmak izlemek istiyor  evet belki süper lig biletini çok daha kolay alacağız bu ligte ancak 1 lig bildiğiniz gibi gerçek hayatta yaklaşık 2 aya bedel oluyor ne diyeceğimi bilmiyorum lig 2.2 ye düştüğümüz için sevinmelimiyim yoksa üzülmelimiyim bilmiyorum birsürü genç arkadaş dahil ettik takıma gerçek güçlerini test etme şansımız dahi olmayacak sanıyorum bot takımlara karşı

Posted on April - 20 - 2020 at 19:11

lig fikstürleri çekildi maalesef 2.2 ligte oynayacağız lig 2.1 de çok çekişmeli bir sezon yaşamak varken maalesef kendimizi 2.2 de bulduk 3 veya 4 takım filan var sanıyorum bot olmayan geri takımlar Allaha emanet olarak gelmiş gözüküyor sonuç her ne olursa olsun insan gerçek oyunculara karşı stratejili bir basketbol oynatmak izlemek istiyor  evet belki süper lig biletini çok daha kolay alacağız bu ligte ancak 1 lig bildiğiniz gibi gerçek hayatta yaklaşık 2 aya bedel oluyor ne diyeceğimi bilmiyorum lig 2.2 ye düştüğümüz için sevinmelimiyim yoksa üzülmelimiyim bilmiyorum birsürü genç arkadaş dahil ettik takıma gerçek güçlerini test etme şansımız dahi olmayacak sanıyorum bot takımlara karşı

hocam merhaba.discord kanalına gelmedin sanırım orda yazdığımı burada da yazayım. ben de 2.2 deyim. ve bizim gibi online kucukyalı, istanbul drangons ve diğer takımlara çağrım en az 3 yüksek maaşlı oyuncu alarak lig sertliğimizi yükseltelim.güncellemeden önce pazar gunune kadar yapmamız lazım bunu.

Posted on May - 12 - 2020 at 14:40

Merhabalar,

Yıllar önce zevkle oynadığımız bir başka basketbol menajerlik oyunu (isim vermiyorum reklam vs. diye sıkıntı olmasın) için oluşturduğumuz Facebook grubunda dün akşam bir arkadaşın bu oyunu keşfettiğini söylemesi ile içimizde heyecan ile yeni üyelikler açtık. :) 

Muhtemelen bugün - yarın 10-15 yeni üye kaydı olacaktır bu gönderi sayesinde. Oyunu az buçuk inceleyince bizim oynadığımız o eski oyuna oldukça benzer olduğunu gördüm; yetenekler ve çaylak sistemi gibi.

Ancak baya sessiz bir forum var :) Bunun nedeni olarak da yeni başlayan kişilerin oyunu anlamakta zorluk çekerek uzaklaşmış olabileceğini düşünüyorum.

Örneğin o eski oyunda aşırı aktif ve aşırı bilgilendirici bir forum ve tabii ki el kitabı vardı. Burada buna benzer şu linkin paylaşıldığını gördüm: http://wiki.mybasketteam.com/index.php/Main_Page 

Ancak İngilizce :)

Ben ortalama bir şehrin ortalama bir İlköğretim Okulunda 6-7 arkadaşım ile o eski oyuna başlamıştım, yaşım 12-13 falan idi. Muhtemelen böyle genç arkadaşları çekemeyiz bu şekilde :)

Translator arandığını gördüm Global/İngilizce forumda. Oldukça yararlı olur aslında bu Wiki MyBasketTeamin çevrilmesi de.

Discord girişimi sanırım başarısız olmuş, bizim de bir Facebook grubumuz var; Whatsapp fikri ortaya atıldı. Böyle interaktif bir gelişme sağlanırsa çok daha zevkli bir oyun haline geleceğini düşünüyorum. 

İyi forumlar. :)

Posted on May - 12 - 2020 at 15:16

Merhabalar. Ben de yıllar önce oynadığımız menajerlik oyunundan geliyorum. Umarım forum daha aktif olur. Zevkli sezonlar herkese

Posted on May - 15 - 2020 at 12:41

Merhaba ve hoşgeldin 🙂

Posted on May - 17 - 2020 at 21:16

herkese iyi sezonlar lig yükseldim oyuncu geliştirmeye oynuyorum ama bu ligde imkansız hale geldi her maç en 2 oyuncum sakatlanıyor ve sakat oyuncu antreman alamıyor bildiğim kadarıyla.Bu işi nasıl çözebilirim iyi oyunlar herkese

Posted on May - 17 - 2020 at 22:11

herkese iyi sezonlar lig yükseldim oyuncu geliştirmeye oynuyorum ama bu ligde imkansız hale geldi her maç en 2 oyuncum sakatlanıyor ve sakat oyuncu antreman alamıyor bildiğim kadarıyla.Bu işi nasıl çözebilirim iyi oyunlar herkese

oyuncuları peş peşe maçlarda oynatma. bi tık daha genişlet kadronu. yorgunluğu eksilerde olan oyuncuları dinlendir oynatma. agresif seçeneğini oyuncular yorgunken tercih etme hatta maçların zorluk seviyesi yüksek değilse hiç tercih etme. yumuşak oynatırsan oyuncuları bu beladan kurtulursun.

Posted on May - 18 - 2020 at 07:31

Aşırı pasif bir forum var sanki TR de. 1-2 kişi çabalamış falan ama nafile. Çağırdılar geldik bakalım. Biraz hareket getiririz umarım buralara.

Posted on May - 18 - 2020 at 07:31

Aşırı pasif bir forum var sanki TR de. 1-2 kişi çabalamış falan ama nafile. Çağırdılar geldik bakalım. Biraz hareket getiririz umarım buralara.