LATEST POSTS

https://mybasketteam.com/Player/PlayerDetails/35748671   16y.o PG/SG with 33 skills (not counting feet movement) and experience 3.

Global (English Only)/Transfer Market

cette fessée ^^

French / Français/Pro A - S23
FORUM FACTS
42813 Posts 914 Threads 9204 Members Radnyns Latest Member 4 Currently Online

Bad boys

Posted on March - 23 - 2020 at 20:24

Beter hoca oyuncun için sana sormam gereken bir kaç şey var forumu takip ediyorsan ulaş bana. 

• previous
  • 1
  • next

Posted on March - 24 - 2020 at 15:51

Beter hoca cennet mahallesindeki beter ali gibi sonradan kargo hoca çıkacak diye çok korkuyorum.  yaptığı transfer şekli aynı😅.

Hocam buralardaysan gel barışalım.  

Posted on July - 17 - 2020 at 11:10

Buyur hocam hangi oyuncuyla alakalı danışacaktın. Uzun süre bakamadım foruma.

Posted on July - 17 - 2020 at 11:13

Beter hoca cennet mahallesindeki beter ali gibi sonradan kargo hoca çıkacak diye çok korkuyorum.  yaptığı transfer şekli aynı😅.

Küsmedik ki barışalım hocam. Transfer konusu benim de dikkatimi çekti. O daha aktif transferde biz durulduk...

Posted on July - 17 - 2020 at 15:59

Küsmedik ki barışalım hocam. Transfer konusu benim de dikkatimi çekti. O daha aktif transferde biz durulduk...

hocam sen ciddi misin ?  laskdlşaskd

senin artık açıkça bir sırp kullanıcısı olduğunu düşünmeye başlamıştık.  sonunda yaşam belirtisi verdin 😄

ben uzun zaman önce  seninle iletişime geçmeye çalıştım. yabancı takımlar oyuncuların için discord tan seni sorup duruyorlar 😄

yeni başlamana rağmen hiç acemi hataları yapmadan ekonomini çok iyi katladın. trasnferde çok doğru hamleler yaptın ve sürekli sırp takımlarından dostluk maçı daveti aldın sırrın ve hikayen nedir hocam ?  

Posted on July - 17 - 2020 at 18:42

Yok hocam oyuna sık sık baksam da foruma çok sık bakma fırsatı bulamadım bu zamana kadar. Senin aracılığınla diğer arkadaşlara da selam vereyim burdan. 

Sen baya önce yazmışsın, bugün şans eseri foruma girince gördüm ben de. Hangi yabancı takımlar hangi oyuncularımı soruyormuş merak ettim :)

Oyunun dinamiklerini bildiğim için ufak tefek hatalarla buraya kadar geldim diyeyim. Bundan sonrası daha da iyi olur umarım. Güzel düşüncelerin için ayrıca teşekkür ederim.

Posted on July - 17 - 2020 at 19:02

hocam Discord da MBT için kanalımız var. buyur gel aramıza katıl.  Davet linki: https://discord.gg/Pdc6p2

orada daha sık paylaşım oluyor. hangi oyunucu olduğunu söyleyeceğim.  

Posted on July - 17 - 2020 at 19:53

Yakın olmak için...

Posted on July - 18 - 2020 at 07:56

Yakın olmak için...

https://youtu.be/gT1K6yraySY

• previous
  • 1
  • next