LATEST POSTS

cette fessée ^^

French / Français/Pro A - S23

Oui, c'est vrai, j'avais oublié d'inscrire l'enjeu du titre de champion et il est d'autant plus relancé avec la victoire de Crazy Kouzu sur Cosmo !! C'est quoi ce championnat de dingue !! Poilardteam qui avait la possibilité de faire un petit écart pour la 3eme place qui se prend les pieds dans le tapis de Sniper ! 8 équipes se tiennent en 2 matchs ! Rien n'est joué ! ASSDS

French / Français/Pro A - S23
FORUM FACTS
42812 Posts 914 Threads 9204 Members Radnyns Latest Member 7 Currently Online

Sezon 19

Posted on February - 22 - 2020 at 16:05

Günlerdir açılmasını bekledigim halde açılmadi kadar mı düştük bu oyunda arkadaşlar?

Posted on February - 23 - 2020 at 10:13

Oyunun coskusu kacti biraz hocam maalesef. Oyuna yeni birseyler katmalari lazim ve ya bizim forumda eglenceli bir ortam yakalamamiz lazim. Ilk ihtimal pek mumkun gorunmedigi icin ikincisi uzerine calisabiliriz :)

Bugun sampiyonlar ligi gruplarina kalmak icin play-off finalim var bu arada arkadaslar. Bol sans dileyin :)

Posted on February - 23 - 2020 at 12:32

Forumdaki ilk yazımı yazıyorum.Oyundaki 8 inci sezonum ancak oyunu 1 inci lige çıktıktan sonra oyun ile ilgilenmeye ve mantığını çözmeye başladım diye bilirim.Genellikle forumdaki yazıları takip ediyordum ama cevap yazmıyordum  ancak erimtaylan hocamın  yazdığı son şeye yazmam gerektiğini düşündüm.Oyundaki çoşku açısından yazmış olduğu şeye katılıyorum belki yazdığı 2 inci madde bu olayın en büyük çözüm noktası olabilir ve bugün ki maçında başarılar diliyorum. 

Posted on February - 23 - 2020 at 13:14

Forumdaki ilk yazımı yazıyorum.Oyundaki 8 inci sezonum ancak oyunu 1 inci lige çıktıktan sonra oyun ile ilgilenmeye ve mantığını çözmeye başladım diye bilirim.Genellikle forumdaki yazıları takip ediyordum ama cevap yazmıyordum  ancak erimtaylan hocamın  yazdığı son şeye yazmam gerektiğini düşündüm.Oyundaki çoşku açısından yazmış olduğu şeye katılıyorum belki yazdığı 2 inci madde bu olayın en büyük çözüm noktası olabilir ve bugün ki maçında başarılar diliyorum. 

Teşekkürler başarı dileklerin için hocam. Umarım oyun tekrar daha aktif kullanıcıların olduğu, keyifli bir ortama dönüşür. Forumu daha eğlenceli ve aktif hale getirmek için fikri olan arkadaşlar varsa paylaşabilirler. Daha önce farklı oyunlar oynamış arkadaşlar da aramızda mutlaka vardır. Onların da fikirleri ve katılımları önemli :)

Posted on February - 23 - 2020 at 14:11

playoff maçı için yürekten başarılar hocam

lig maçı için ise sizinle oynayarak başlıyorum keşke biraz daha kolay bir rakip ile başlasaydım ilk maçtan tadımın kaçmasını istemiyorum 😁

Posted on February - 23 - 2020 at 15:00

playoff maçı için yürekten başarılar hocam

lig maçı için ise sizinle oynayarak başlıyorum keşke biraz daha kolay bir rakip ile başlasaydım ilk maçtan tadımın kaçmasını istemiyorum 😁

Güzel bir maç olacak eminim hocam :) Güçlü takviyeler yaptın takımına, benim takım da biraz yorgun olacak. Keyifli bir maç bizi bekliyor :)

Posted on February - 23 - 2020 at 18:21

Oyunun coskusu kacti biraz hocam maalesef. Oyuna yeni birseyler katmalari lazim ve ya bizim forumda eglenceli bir ortam yakalamamiz lazim. Ilk ihtimal pek mumkun gorunmedigi icin ikincisi uzerine calisabiliriz :)

Bugun sampiyonlar ligi gruplarina kalmak icin play-off finalim var bu arada arkadaslar. Bol sans dileyin :)

Başarılar ve bence şimdiden tebrikler erim hoca 👍 grupta da devamı gelecektir diye düşünüyorum.

Posted on February - 23 - 2020 at 19:27

Başarılar ve bence şimdiden tebrikler erim hoca 👍 grupta da devamı gelecektir diye düşünüyorum.

Tesekkurler hocam, gruptaki sansimizi yuksek goruyorum. Gidebildigimiz kadar ileriye gitmeye calisacagiz. Bu sene yaptigim transferleri sampiyonlar ligini dusunerek yapmaya calistim. Odak noktamizi orada tutarak bu sezon basari hedefliyecegiz. Efes Pilsen e de ayni sekilde basarilar. Umarim Turk takimlarini en iyi sekilde temsil edebiliriz.

Posted on February - 23 - 2020 at 21:50

Herkese selam arkadaşlar umarım tüm takımlar için bu sene herşey yolunda gider mücadele eden emek veren herkese başarılar diliyorum

Geçen sezon söz verdiğimiz gibi takımımızı bir üst lige namağlup çıkartmayı başardık göreve geldiğimiz ilk günden beri takımımıza değer katmak için başarı yakalamak için uğraşıyoruz her sene üstüne biraz daha koyuyoruz inşallah bu senede elimizden gelenin en iyisini yapıp 1.lige çıkarız maddi konuda sıkıntılarımız var bunları çözebilirsek para akışını nakde çevirebilirsek çok daha iyi yerlere geliriz diye düşünüyorum bekle bizi süperlig gümbür gümbür geliyoruz herkese iyi eglenceler başarılar dilerim..

Fatih Gençlik 

Posted on February - 23 - 2020 at 21:50

Herkese selam arkadaşlar umarım tüm takımlar için bu sene herşey yolunda gider mücadele eden emek veren herkese başarılar diliyorum

Geçen sezon söz verdiğimiz gibi takımımızı bir üst lige namağlup çıkartmayı başardık göreve geldiğimiz ilk günden beri takımımıza değer katmak için başarı yakalamak için uğraşıyoruz her sene üstüne biraz daha koyuyoruz inşallah bu senede elimizden gelenin en iyisini yapıp 1.lige çıkarız maddi konuda sıkıntılarımız var bunları çözebilirsek para akışını nakde çevirebilirsek çok daha iyi yerlere geliriz diye düşünüyorum bekle bizi süperlig gümbür gümbür geliyoruz herkese iyi eglenceler başarılar dilerim..

Fatih Gençlik 

Posted on February - 24 - 2020 at 07:28

Merhabalar arkadaşlar, ben de foruma katkıda bulunmak istedim madem oynuyoruz biraz renk gelsin düşüncesini paylaşıyorum her ne kadar noksanlıkları olsa da ... Bu sezon alttan gelen 3 takımımızın daha önceki sezonlara oranla daha yüksek rekabet yaratacağı düşüncesindeyim  hatta ggeasy takımı düşerken üzülmüştüm bu lige adapte olmaya başlamıştı kendisi, lagaluga ve efes pilsenin önlerinde durmak çok zor ilk ikisi ve son ikisi belli olup arası çok karışacak bir lige benziyor tabi muti hoca rekabetten uzak kalmaya dayanabilecek mi bilmiyorum onun gençleşmesini istemezdim işin açığı maç yapmayı sevdiğim heyecan duyduğum bir takımdı. Talis hoca çok durgun ve rölantide gidiyor kendisine küçük bir eleştirim olacak geçtiğimiz sezonlarda hiç anlam veremeyeceğim şekilde kazanabileceği takımların karşısına ya da en azından elindeki yaşlı popülasyonuna bakılarak kazanmayı denemesi gereken maçlara yedekleriyle çıktı kendisinden daha yüksek rekabet bekliyorum :) ereğli ve izmir takımlarını da standardı olan göze hoş gelen basketbollarından dolayı tebrik ediyorum ereğli hocayı avrupada ve kadrosundaki güzel işlerinden dolayı ayrıca tebrik ediyorum , avrupa demişken lagalugadan da en azından bir çeyrek final bekliyoruz :) 

TurhanTula olarak bu sezonu rölantide geçirip ekonomik hamleler yapmaya çalışarak ilk 8 de noktalamaya çalışacağız, düzenli olarak boşluk bırakmaksızın dostluk maçı yapacak bir dost takım arıyorum bu konuda da sizlerden dönüt bekliyorum, herkese iyi oyunlar