LATEST POSTS

ik nu jou post pas ! zie je het zitten om je ervaring te delen met me ? ik zou graag wat bijleren of overleggen met je ,wat jij weet en omgekeerd   

Netherlands / Dutch/nederlandstaligen !!!

In Bausenhagen startet heute der Umbruch Heute beginnt die Rückrunde von Saison 18! Wie bereits vor einigen Wochen angekündigt, bedeutet dies auch, dass beim HFC Bausenhagen der ,,Umbruch´´ startet und ab heute eine deutlich verjüngte Mannschaft an den Start gehen wird! Zugleich befinden sich aktuell insgesamt sechs altgediente Spieler im Alter von 30 und 31 Jahren auf dem Transfermarkt, von denen mit Center Theophil Shriver schon ein Akteur bei der Suche nach einem neuen Verein fündig gewor...

German / Deutsch/Saison 18
FORUM FACTS
37545 Posts 726 Threads 7719 Members gngr505 Latest Member 3 Currently Online

Sezon 17

Posted on October - 13 - 2019 at 20:26

Sezon 17 basladi, hayirli olsun.

Posted on December - 10 - 2019 at 18:28

Aslında çok önceden belliydi ama bittikten sonra yazmak istedim. Şampiyon olan Çanakkale hocayı tebrik ederim, şimdiden CLde ona ve turhantulaya başarılar dilerim.

Bu arada RLde finale çıkan Lagaluga takımına da cuma günkü maçta başarılar diliyorum, umuyorum ki kupayı alacaktır. 

Posted on December - 11 - 2019 at 07:57

Aslında çok önceden belliydi ama bittikten sonra yazmak istedim. Şampiyon olan Çanakkale hocayı tebrik ederim, şimdiden CLde ona ve turhantulaya başarılar dilerim.

Bu arada RLde finale çıkan Lagaluga takımına da cuma günkü maçta başarılar diliyorum, umuyorum ki kupayı alacaktır. 

Sağolasın hocam sende ilk sene lige çıkıp büyük etki bıraktın bence en başarılı koç sen oldun :) Oyunla alakalı gelen haberler ve kullanıcıların göstermiş olduğu tutumlar ile gayet değişik ve tatsız bir sezon geçirdiğimizi, bundan sonraki sezonların da çok büyük şeyler vaad etmediğini düşnüyorum ne yazık ki..Yine buralardayız hep yukarılarda olduk yine olacağız ama artık bazı değişiklikler yapmak lazım, Avrupa macerası bize bunu öğretti..TBSL önümüzdeki sezonlarda yeni şampiyonlar görebilir..

Posted on December - 11 - 2019 at 11:48

Sağolasın hocam sende ilk sene lige çıkıp büyük etki bıraktın bence en başarılı koç sen oldun :) Oyunla alakalı gelen haberler ve kullanıcıların göstermiş olduğu tutumlar ile gayet değişik ve tatsız bir sezon geçirdiğimizi, bundan sonraki sezonların da çok büyük şeyler vaad etmediğini düşnüyorum ne yazık ki..Yine buralardayız hep yukarılarda olduk yine olacağız ama artık bazı değişiklikler yapmak lazım, Avrupa macerası bize bunu öğretti..TBSL önümüzdeki sezonlarda yeni şampiyonlar görebilir..

Hocam tebrik ederim. Bi kaç yıl ara verdiğin şampiyonluk mesaisine dönmüş oldun.

Süper Lige çıkan arkadaşları da ayrıca tebrik ederim

Posted on December - 12 - 2019 at 10:51

Üç silahşörlerin başı çektiği şampiyonluk yarışında ipi göğüsleyen Efes Pilseni tebrik ederim.

SEZON 17 ALTIN FİLE ÖDÜLLERİ

SEZONUN ALTIN İLK BEŞİ

PG POZİSYONU : JOEL LAMBERT (EREĞLİ İDMAN YURDU)

SG POZİSYONU : REMO NELLİ (GİRESUNSPOR)

SF POZİSYONU : NİNG HO (İZMİR EAGEANS)

PF POZİSYONU : STYLİANOS PANOUSİS (TURHANTULA)

C POZİSYONU : LORENZO CUNHA (EFES PİLSEN)

SEZONUN EN BAŞARILI GENÇ OYUNCUSU : LUDOVİC LEMOİNE (GİRESUNSPOR)

TAKIM ÖDÜLLERİ

ASİST : EREĞLİ İDMAN YURDU (470)

İZMİR EAGEANS (470)

TOP ÇALMA : TURHANTULA (204)

BLOK : TURHANTULA(125)

GİRESUNSPOR (125)

2 SAYI : EFES PİLSEN (835)

3 SAYI : İZMİR EAGEANS(115)

PAZAR FİLESİ ÖDÜLÜ : LA CLİPPERS 1970 (507 TOP KAYBI)

Posted on December - 12 - 2019 at 22:39

Üç silahşörlerin başı çektiği şampiyonluk yarışında ipi göğüsleyen Efes Pilseni tebrik ederim.

SEZONUN ALTIN İLK BEŞİ

Tessekur edeim, ama Ning Ho PF.

Posted on December - 13 - 2019 at 09:41

SEZONUN ALTIN İLK BEŞİ

Biliyorum ama bu sezon bütün iyi adamlar uzunlardan çıktı, İlk 5 e girmesi için pozisyonunu değiştirdik :))

Posted on December - 13 - 2019 at 11:38

SEZONUN ALTIN İLK BEŞİ

Benim SF de oyun kurucu olmuş :)

Posted on December - 13 - 2019 at 22:08

SEZONUN ALTIN İLK BEŞİ

Biliyorum ama bu sezon bütün iyi adamlar uzunlardan çıktı, İlk 5 e girmesi için pozisyonunu değiştirdik :))

Tamam, analadim 😀

Posted on December - 14 - 2019 at 09:23

Türkiyemize Utahdan sonra ikinci kez avrupa kupası getiren Lagalugayı tebrik ederim.Normal süresi berabere biten maçta, son saniyeye kadar savaşarak maçı kazanmasını bildiler.Tekrar da TBSL ye yükselerek lige önemli bir sertlik kazandıracakları için de ayrıca mutluyum.Umarım bir daha küme düşmezler.

Posted on December - 15 - 2019 at 18:25

Tebrikler Lagaluga, 👍 umarım önümüzdeki sezonlarda da uluslararası arenada özellikle de CLde şampiyonumuz olur.