LATEST POSTS

I am selling one good pl. 27yo. 206cm (pf/c). 

Global (English Only)/Transfer Market

Hocam tebrik ederim. Bi kaç yıl ara verdiğin şampiyonluk mesaisine dönmüş oldun. Süper Lige çıkan arkadaşları da ayrıca tebrik ederim

Turkish / Türkçe/Sezon 17
FORUM FACTS
37028 Posts 705 Threads 7521 Members jiozeus38 Latest Member 5 Currently Online

Sezon 17

Posted on October - 13 - 2019 at 20:26

Sezon 17 basladi, hayirli olsun.

Posted on November - 15 - 2019 at 14:06

Ben birşey yazmayacaktım ama yani gerçekten nereden bakarsanız bakın zarar veriyor bu hükmen işi, bunu hem uzun yıllar oynayanlar yapıyor hem de yok gelecek yok başarı diye dem vuranlar yapıyor. Hele ki hiç oynanmaması tamamen facia ne diyim..

Bu arada Muti hocanın yazdığı son paragrafın altına aynen imzamı atıyorum. Oyun içi mesajlaşma harici şu an bir geliştirme görülmüyor, bu özellikle eski Cha kullanıcılarının hatırlayacakları bir sona doğru oyunu götürüyor, kimsenin bırakma ya da yorulma adı altında geriye çekilmeden bu dönemlerde oyuna asılması ve adımızı duyurmasını isterim.

Posted on November - 19 - 2019 at 13:32

Kargo hocam bari 55m bizim lige i dağıtta öyle bırak. Bütün takımlar 1 oyuncu koysun listeye hepsine 4.5m bas

heba oldu milyonlar

Posted on November - 23 - 2019 at 13:30

Evet genelde hafta bittikten sonra yazardım ama vakit varken yazalım dedik. Avrupa maceramız fena gitmiyor şu an kura olarak da istediğimizi elde ettik, Yunanlı rakibimizi grubun dışına atamadık maalesef asıl amacımız buydu son maçta ama dozu fazla kaçan bir galibiyet elde edince bizle beraber gruptan çıkmış oldu. 

Ligde bu arada Giresunspora kaybettik ki gerçekten bu sezon nasıl başarı elde ettiğini göstermiş oldu bir kez daha. Rotasyonlu çıkmamız gereken maçta bizi iyi analiz edip maçı aldı tebrik ediyoruz. Diğer yandan bugün yine zorlu bir maça çıkacağız, Turhantula çok flaş sonuçlar aldı bu sezon ve biz yine yorgunuz. 2 takviyenin bu maç öncesine  denk gelmesi çok iyi oldu umudumuzu arttırdı bakalım ligin üstü nasıl etkilenecek. 

Kütahyaspor nerelerde? Forumda onun yorumları olmayınca ortam iyice sessizleşti..Bir an önce kendisini tekrar buralarda görmek isteriz..

Posted on December - 2 - 2019 at 19:53

sa ilk sezonlar(6.ligdeyim) için sağlık-dinlenme-eğlence tesisi kurmama gerek var mı?Burada charazynin sonları gibi çok sessiz bu oyunda patlamasın türk ligine özgüdür inş.

Posted on December - 2 - 2019 at 22:50

sa ilk sezonlar(6.ligdeyim) için sağlık-dinlenme-eğlence tesisi kurmama gerek var mı?Burada charazynin sonları gibi çok sessiz bu oyunda patlamasın türk ligine özgüdür inş.

İhtiyacınız yok, başlangıçta, takımlara başlamak için gereksiz bir masraf. İhtiyacınız olduğunda ve ne zaman ihtiyacınız olursa, paranızı tasarruf etmek ve daha sonra kazanmak için daha iyi.

Posted on December - 3 - 2019 at 07:36

Hiç gerek yok. Hiç girme oralara. Biraz transfer sayfasında dolanınca iyi gençleri anlarsın zaten. Paran yettiğince onlardan alıp geliştirip, deneyim vermeye bak. İngilizcen varsa şu sayfaya MANUAL mutlaka bak. Yanlış yapmamanı sağlayacak bazı bilgiler var. Cevabını bulamadığın şeyler olursa da yine buradan sor. Gördükçe cevap yazanlar olur.

Posted on December - 6 - 2019 at 11:38

Berlinkar hocam bana başka bir yerden ulaşarak sizlere banlandığı bilgisini vermemi istedi. Milanb ile kavga ettiğinden dolayı hesabı banlanmış.

Posted on December - 6 - 2019 at 12:12

Berlinkar hocam bana başka bir yerden ulaşarak sizlere banlandığı bilgisini vermemi istedi. Milanb ile kavga ettiğinden dolayı hesabı banlanmış.

Bu doğru değil!
Sebepsiz yere hakaret ve küfretmeye başladığında hesabı askıya alındı.
Onunla kavga etmedim ya da hakaretlerine hiç cevap vermedim. MBT'deki hesabı, oyunun çeşitli kurallarını ihlal ettiğinde ve forumda aynısını yapmaya başladığında yasaklandı.

Posted on December - 6 - 2019 at 13:54

Bu doğru değil!
Onunla kavga etmedim ya da hakaretlerine hiç cevap vermedim. MBT'deki hesabı, oyunun çeşitli kurallarını ihlal ettiğinde ve forumda aynısını yapmaya başladığında yasaklandı.

Maksadım sizi suçlamak değil yanlış anlaşılmasın. Kütahyaspor bir süredir forumda yoktu merak eden arkadaşlar vardı. Onlar  Kütahya neden yok buralarda bilsin istedim

Posted on December - 6 - 2019 at 15:07

Bu doğru değil!

Maksadım sizi suçlamak değil yanlış anlaşılmasın. Kütahyaspor bir süredir forumda yoktu merak eden arkadaşlar vardı. Onlar  Kütahya neden yok buralarda bilsin istedim

Sorun değil, her şey yolunda, neden askıya alındığını açıklığa kavuşturmak istedim.