LATEST POSTS

Može, ako su u tim nižim ligama bot ekipe ili želiš igrač samo brani tu poziciju. Inaće će igrati katastrofalo. Ne zbog visine, Već zbog loših skilova za outside napad. Šut kao primarac jako loš (nizak), kao i PM.  Za samo def igru, nije bitno dali  je igrač postavljen inside ili outside ...mislim

Ex-Yu/Pitanja

Znam da je ovaj momak predodređen za poziciju 3 ali može li da igra PF u nižim ligama ako mu namjestim spolja(outside)?   Klub: Partizan 1945 Državljanstvo: Starost: 30 Visina: 202cm Težina: 102kg Plata: $29,269 Pozicija:     Energy:   100 Forma: Veštine Odbrana: 17 Šut: 9 Brzina: 13 Dribling: 13 Snaga: 6 Post Tehnika: 5 Iskustvo: 18

Ex-Yu/Pitanja
FORUM FACTS
36769 Posts 692 Threads 7379 Members Tsipinio Latest Member 0 Currently Online

Otázky a rady

Posted on September - 12 - 2019 at 17:41

Název mluví sám za sebe, ne? 😋

• previous
  • 1
  • next

Posted on September - 16 - 2019 at 18:35

Za jak dlouho vyprší status profi hráče?

Jaké má výhody?

Děkuji za odpověď, alexsoulsay

Posted on September - 20 - 2019 at 20:00

Já  mám taky dotaz, kde najdu odměny za ligu a umístění... Za zápasy je to jasné i kolik od sponzora týdně.... Jen nikde nemohu najít jaké jsou globální odměny za umístění v lize nebo v poháru?

Posted on October - 20 - 2019 at 09:56

Za jak dlouho vyprší status profi hráče?

Jaké má výhody?

Děkuji za odpověď, alexsoulsay

Nejsem si zcela jistý, podle mě to je zezačátku na 3 měsíce. Ty výhody jsou podobné jako bly CBM, tedy snadněji se zkoumá taktika soupeře, máš víc svých uložených taktik, atd. Tedy není to P2W, ale pomůže to a usnadní to hru.

Posted on October - 20 - 2019 at 10:13

Já  mám taky dotaz, kde najdu odměny za ligu a umístění... Za zápasy je to jasné i kolik od sponzora týdně.... Jen nikde nemohu najít jaké jsou globální odměny za umístění v lize nebo v poháru?

tohle asi nikde není, protože prakticky žádné odměny nejsou. Myslím, že za výhru v NBL mám 100 000, což je jak plivnutí do vody.

Národní pohár tu není a mezinárodní poháry odměnami nehýří.

Posted on October - 20 - 2019 at 18:11

Mám také jednu otázku na Rethona,

Jak vypadá dobrý 15 letý junek na začátku sezóny?

PG, SG počítám ry, obr, drib, střelbu, jako bonus sílu.

SF stejně jako PG a SG s tím, že do budoucna se u něj bude trénovat i ta síla.

PF, C ftw, síla, obr, ry, střelba nebo to počítáš jinak? 

Btw. - nedávno jsem viděl na přestupním trhu PG, které mělo sílu min. 15 a byl to hráč španělské repre. To by ovšem upravovalo moje počty.

Posted on October - 20 - 2019 at 19:20

na tohle není jednoduchá odpověď, spíš přichází tázka o jaké repre to mluvíš? :)

skilly jsou tu mnohem víc variablií než v CBM - guardi nepotřebují jenom práci nohou, zbytek ano. Podkošáci zase nepotřebují jen dribling, zbytek ano. K tomu tu exitují i skryté skilly přihrávka a doskok, které se dají zjistit asi jen projížděním zápasů. Indikátorem je i výše platu - pokud jsou na trhu 2 hodně podobní hráči a jeden z nich má výrazně vyšší plat, tak e jasné, že má lepší ty skryté skilly.

Je důležité říct, že sám nevím, jaké hráče přesně mít, takže nepřestávám experimentvat.

Posted on October - 20 - 2019 at 19:29

A odpověď dřív než se někdo zeptá - admini zatím hráče postupně vylepšují, to znamená, že 20tiletí hráči můžou mít průměrně lepší součet skillů než 30tiletí.

A hráči slušně trénují tak do 24 let, takže 25-3letí hráči jsou prakticky na stejné úrovni (krom exp).

• previous
  • 1
  • next