LATEST POSTS

All of my players for sale. Take a look, ther are some good guys. https://mybasketteam.com/OpponentClub/Info/8364

Global (English Only)/Transfer Market

Les hornets sont montés d'un cran, mais de là à prendre la 2e place, je pense pas que ce sera pour cette saison. Ils ont quelques matchs de retard et ce sera bien difficile à combler. Les clients devant lui sont plutot costaud avec Limoges ,  toi et Breizh dont on ne pare pas beaucoup mais qui fait une belle saison. Je te vois vraiment bien parti pour la 2e place

French / Français/Pro A - S20
FORUM FACTS
40146 Posts 833 Threads 8584 Members Formosa Latest Member 1 Currently Online

Otázky a rady

Posted on September - 12 - 2019 at 17:41

Název mluví sám za sebe, ne? 😋

• previous
  • 1
  • next

Posted on September - 16 - 2019 at 18:35

Za jak dlouho vyprší status profi hráče?

Jaké má výhody?

Děkuji za odpověď, alexsoulsay

Posted on September - 20 - 2019 at 20:00

Já  mám taky dotaz, kde najdu odměny za ligu a umístění... Za zápasy je to jasné i kolik od sponzora týdně.... Jen nikde nemohu najít jaké jsou globální odměny za umístění v lize nebo v poháru?

Posted on October - 20 - 2019 at 09:56

Za jak dlouho vyprší status profi hráče?

Jaké má výhody?

Děkuji za odpověď, alexsoulsay

Nejsem si zcela jistý, podle mě to je zezačátku na 3 měsíce. Ty výhody jsou podobné jako bly CBM, tedy snadněji se zkoumá taktika soupeře, máš víc svých uložených taktik, atd. Tedy není to P2W, ale pomůže to a usnadní to hru.

Posted on October - 20 - 2019 at 10:13

Já  mám taky dotaz, kde najdu odměny za ligu a umístění... Za zápasy je to jasné i kolik od sponzora týdně.... Jen nikde nemohu najít jaké jsou globální odměny za umístění v lize nebo v poháru?

tohle asi nikde není, protože prakticky žádné odměny nejsou. Myslím, že za výhru v NBL mám 100 000, což je jak plivnutí do vody.

Národní pohár tu není a mezinárodní poháry odměnami nehýří.

Posted on October - 20 - 2019 at 18:11

Mám také jednu otázku na Rethona,

Jak vypadá dobrý 15 letý junek na začátku sezóny?

PG, SG počítám ry, obr, drib, střelbu, jako bonus sílu.

SF stejně jako PG a SG s tím, že do budoucna se u něj bude trénovat i ta síla.

PF, C ftw, síla, obr, ry, střelba nebo to počítáš jinak? 

Btw. - nedávno jsem viděl na přestupním trhu PG, které mělo sílu min. 15 a byl to hráč španělské repre. To by ovšem upravovalo moje počty.

Posted on October - 20 - 2019 at 19:20

na tohle není jednoduchá odpověď, spíš přichází tázka o jaké repre to mluvíš? :)

skilly jsou tu mnohem víc variablií než v CBM - guardi nepotřebují jenom práci nohou, zbytek ano. Podkošáci zase nepotřebují jen dribling, zbytek ano. K tomu tu exitují i skryté skilly přihrávka a doskok, které se dají zjistit asi jen projížděním zápasů. Indikátorem je i výše platu - pokud jsou na trhu 2 hodně podobní hráči a jeden z nich má výrazně vyšší plat, tak e jasné, že má lepší ty skryté skilly.

Je důležité říct, že sám nevím, jaké hráče přesně mít, takže nepřestávám experimentvat.

Posted on October - 20 - 2019 at 19:29

A odpověď dřív než se někdo zeptá - admini zatím hráče postupně vylepšují, to znamená, že 20tiletí hráči můžou mít průměrně lepší součet skillů než 30tiletí.

A hráči slušně trénují tak do 24 let, takže 25-3letí hráči jsou prakticky na stejné úrovni (krom exp).

Posted on May - 30 - 2020 at 09:52

Ahoj,

dneska  jsem se přihlásil,  tak mi to možná  nějak uniká,  ale jsou tu reprezentační výběry? 

Díky Divac

Posted on May - 30 - 2020 at 09:53

Ahoj,

dneska  jsem se přihlásil,  tak mi to možná  nějak uniká,  ale jsou tu reprezentační výběry? 

Díky Divac

Posted on May - 30 - 2020 at 16:08

Ahoj,

Díky Divac

Ne, NT tu nejsou. Byly v plánu, ale není dostatečný počet hráčů s fanouškem. 

• previous
  • 1
  • next