LATEST POSTS

Tai gali mum 22m taure pakurt. Oba Jacob jau 6 zvaigzduciu 😋  

Lithuanian / lietuvių kalba/Young guns u17 cup

Sezona 32 Kolo 2 Budak-KK Shone99 58:74 (26:37) Att:18236 Portparol: Dobar dan, pocinjemo jos jednu konferenciju za stampu. Kao sto znate nas tim je savladao ekipu Budak i trenutno je 4 na tabeli sa skorom 2-0. Trener Shone ce prvo dati kratak utisak a posle ukoliko ima pitanja mozete ih postaviti, Shone izvolite! Shone: Hvala, vazna pobeda za nas protiv jednog tima koji ce jedan od pretendenata za prva dva mesta koji vode u KLS. Od pocetka igrali cvrsto u odbrani i tu dobru odbranu izkanali...

Ex-Yu/KK Shone99 -konferencije za stampu :)
FORUM FACTS
47450 Posts 1099 Threads 10724 Members Weyland Yutani Latest Member 1 Currently Online

Liga

Posted on September - 12 - 2019 at 17:39

Cíle, hodnocení a komentáře k ligových zápasů.

Posted on November - 3 - 2021 at 18:30

Koukal jsem, že Poruba opět rozprodala tým a buduje opravdu od začátku?! 

Je to tak. Uvidím, jak dlouho mi to vydrží. :-)

Gratulace k hattricku. 👍

Děkuji, ale letos byl titul povinností :-) Pročpak ses nepokusil vybudovat tým okolo těch dvacetitříletých hráčů? 

Posted on November - 7 - 2021 at 13:05

Dcuk zbootoval :-( To není dobré. Síla ligy neskutečně klesla. Člověk se musí sám sebe prát, zdali při takové síle ligy je možné vybudovat uspěšný tým pro CL???

Posted on January - 9 - 2022 at 11:28

Koukám, že zbootoval Nymburk??? To není dobré pro sílu ligy i její vyrovnanost. 

Posted on January - 9 - 2022 at 11:36

Taky mě to mrzí, ale poslední přihlášení měl 19. října. 😕

A na Slovensku zbootoval mistr, takže už zůstal jeno Čaba Haluškár a dva zbootované týmy z minula. 

Posted on January - 9 - 2022 at 12:03

Taky mě to mrzí, ale poslední přihlášení měl 19. října. 😕

A na Slovensku zbootoval mistr, takže už zůstal jeno Čaba Haluškár a dva zbootované týmy z minula. 

To je opravdu na prd!!! Proč si myslíš, že to zabalil?? Hlavně dodnes nechápu, že to zabalil Rethon. Ten mně chybí moc a moc.

A Jánošík Gang měl super mančaft. 

Posted on January - 28 - 2022 at 10:05

Síla ligy je jasná..... Alex...Dlouho dlouho nikdo, pak já a dva/tři týmy a zbytek zatím získává zkušenosti...Tak uvidíme nebo se někdo zblázní nakoupí čtyři staříky a rozseká zbytek ligy...

Posted on March - 8 - 2022 at 19:52

5. titul v řadě. 3 sezóny bez prohry.... Byl bych rád, kdyby konečně někdo začal ohrožovat můj tým, abych měl nějakou konkurenci a musel jsem řešit taktiku atd.. Bez silné ligy bude stejně těžké vytvořit tým pro LM.

Posted on March - 11 - 2022 at 20:43

Tak s velkou klikou jsem dnes ukořistil regionální pohár :-) Zatím nejcennější trofej. Bohužel LM je jiná káva, a když vidím los kvalifikace, tak šance je opět minimální :-(

Posted on March - 12 - 2022 at 08:31

Tak s velkou klikou jsem dnes ukořistil regionální pohár :-) Zatím nejcennější trofej. Bohužel LM je jiná káva, a když vidím los kvalifikace, tak šance je opět minimální :-(

Gratulace k vítězství v poháru. Teď by to konečně chtělo CHL. ;-) Ale asi to fakt ještě letos nevýjde. Nejspíš si to o postup rozdá Lotyš s Estoncem. Ty máš přece jenom mladší a snad i perspektivnější tým, tak třeba za rok, za dva bude šance reálnější.

Posted on March - 12 - 2022 at 08:37

5. titul v řadě. 3 sezóny bez prohry.... Byl bych rád, kdyby konečně někdo začal ohrožovat můj tým, abych měl nějakou konkurenci a musel jsem řešit taktiku atd.. Bez silné ligy bude stejně těžké vytvořit tým pro LM.

Pokud se Shakyl neplácne přes kapsu, nejbližší sezóna/y bude vypadat hodně podobně. Navíc vypadá, že to johhny_cz zabalil, což je velká škoda.

Já se snažím posílit, ale s věkovým průměrem kolem 20-ti to líp než na 4. místo stačit nebude.