LATEST POSTS

Hola, podrían retarme a amistosos? Liga 3.2 santiago del estero bbc 

Spanish / Español/BOLSA DE AMISTOSOS Y TORNEOS

"pera aí que tenho que fazer algo que ninguém pode fazer por mim." Palavras de Amadeo Barbosa, correndo em direção ao vestiário, ao término do jogo. É, pessoal, parece que o JMV05 terminou o jogo se borrando..........

Portuguese / Português/Pré-Jogo - Temporada 20
FORUM FACTS
40143 Posts 833 Threads 8584 Members Formosa Latest Member 2 Currently Online

Liga

Posted on September - 12 - 2019 at 17:39

Cíle, hodnocení a komentáře k ligových zápasů.

Posted on October - 20 - 2019 at 10:19

Tady dost dlouho nebylo o čem - nejdřív salo bez kokurence, teď já. Teď se to trochu vyrovnává, tak uvidíme.

Liga mistrů nám teď utekla - v minulosti jsem byl konkurenceschopný a pravidelně jsem se dostával do play-off - tedy nejlepších 8 a mým maximem bylo semifinále. Teď ale konkurence utekla a nemá cenu se tam rvát, když můžu bojovat o výhru v regionální lize. To bude v budoucnu moc zajímavá soutěž a doporučuju všem, aby se snažili do ní dostat a případně i uspět - neboujeme tam proti žádným top zemím a je tak velká šance uspět nebo si aspoň pořádně zahrát.

Posted on October - 20 - 2019 at 18:05

Tady dost dlouho nebylo o čem - nejdřív salo bez kokurence, teď já. Teď se to trochu vyrovnává, tak uvidíme.

Liga mistrů nám teď utekla - v minulosti jsem byl konkurenceschopný a pravidelně jsem se dostával do play-off - tedy nejlepších 8 a mým maximem bylo semifinále. Teď ale konkurence utekla a nemá cenu se tam rvát, když můžu bojovat o výhru v regionální lize. To bude v budoucnu moc zajímavá soutěž a doporučuju všem, aby se snažili do ní dostat a případně i uspět - neboujeme tam proti žádným top zemím a je tak velká šance uspět nebo si aspoň pořádně zahrát.

A je vůbec možné, aby se v naší lize (díky ligové obtížnosti a na ní závislých prémiích) vybudoval top tým (top 8 v LM)?

Posted on October - 20 - 2019 at 19:24

Nevím. Dříve to šlo, výhodou naší ligy je, že není třeba držet široký kádr, protože jsem v ní hrál 2 ostré zápasy za sezonu. Tím pádem výrazě nižší náklady a podobné zisky z evropy. Ale až se naše liga vyrovná, tak tahle výhoda bude pryč a bude to mnohem složitější

Posted on December - 7 - 2019 at 19:54

Tak příští kolo rozhodne o titulu v NBL. Poruba má výhru k dobru, ale Pražská prasátka mají ještě v případě vydařeného zápasu šanci na titul. 

Můj tým v lize plné bootů míří z 2. místa do NBL. Uvidíme, jak se to bude ekonomicky rentovat, kdyžtak se nechám sestoupit.

Blahopřeji též Shakylovi k postupu z 3. ligy! 

Posted on December - 12 - 2019 at 20:20

Díky Sašo, jinak v této sezóně jsem spíš jen v klidu projížděl ligou. Příští sezónu to vidím na boj o postup.  Takže po příští sezóně se spolu utkáme.. :-)

Posted on December - 15 - 2019 at 17:39

Zdravím nově příchozí v NBL. Jsem rád, že naše řady rozšířili dva ostřílení borci z CBM. :-)

Zápasy s pětkou "starousedlíků" budou nejspíš nad Vaše síly, ale snad Vás moc neznechutíme. ;-)

Myslím, že spadnout se vám nepodaří. Není kam.

Přeji hodně štěstí a ať Vás NBL baví.

Posted on December - 15 - 2019 at 19:11

Zdravím nově příchozí v NBL. Jsem rád, že naše řady rozšířili dva ostřílení borci z CBM. :-)

Zápasy s pětkou "starousedlíků" budou nejspíš nad Vaše síly, ale snad Vás moc neznechutíme. ;-)

Myslím, že spadnout se vám nepodaří. Není kam.

Přeji hodně štěstí a ať Vás NBL baví.

Dodatečně gratuluji k titulu, žes po dlouhé době přerušil nadvládu Jednorožců. Neboj, znechutit si to nenechám. A snad vám budu v dohledné době kvalitním konkurentem. 

Posted on December - 23 - 2019 at 19:33

Tak nám zítra začíná nová sezóna, symbolicky na Vánoce. Přeji všem hodně štěstí a zdraví. 

Ps. - osobní cíl je 6. - 7. místo. Uvidíme, zdali se to podaří. Na titul vidím opět Sala, ale nechám se překvapit, zdali ještě někdo neposílí.

Posted on February - 11 - 2020 at 19:44

Tak nakonec 5. místo, což je trochu nad plán. Budweiss Heat jsem čekal výše. Salo nazklamal a potvrdil roli favorita na titul. Příští sezónu dorazí Zrzák, takže bude o jednoho aktivního managera více.

Posted on May - 2 - 2020 at 18:56

Gratulace do Mostu. Pěkný finish. 👍