LATEST POSTS

Ben birşey yazmayacaktım ama yani gerçekten nereden bakarsanız bakın zarar veriyor bu hükmen işi, bunu hem uzun yıllar oynayanlar yapıyor hem de yok gelecek yok başarı diye dem vuranlar yapıyor. Hele ki hiç oynanmaması tamamen facia ne diyim..   Bu arada Muti hocanın yazdığı son paragrafın altına aynen imzamı atıyorum. Oyun içi mesajlaşma harici şu an bir geliştirme görülmüyor, bu özellikle eski Cha kullanıcılarının hatırlayacakları bir sona doğru oyunu götürüyor, kimsenin bırakma ya da yor...

Turkish / Türkçe/Sezon 17

Pirmais sezonas aplis noslēdzies. LBL tabula izskatās diezgan simetriska visas komandas sadalījušās sākot no 11-0 līdz 0-11 pa vienam solim. Kā citiem sezonas 1/2 ? Man pagaidām ar lielu pluss zīmi, nebiju domājis tik labi (skatoties spēku samērus) iesākt sezonu.

Latvian / Latviešu Valoda/Latvija (LBL)
FORUM FACTS
36779 Posts 692 Threads 7392 Members cooldude Latest Member 0 Currently Online

Μεταφράζοντας το MBT στα Ελληνικά

Posts: 5244
Joined: Oct 2016

Posted on August - 16 - 2019 at 23:10

Γεια σας παιδιά, ήθελα να ρωτήσω αν κάποιος είναι πρόθυμος και ικανός να μας βοηθήσει να μεταφράσουμε MBT στα ελληνικά; Υπάρχουν πολλά κείμενα που πρέπει να μεταφραστούν και θα είναι πολύ χρήσιμη για όλους τους νέους διευθυντές που μιλούν μόνο ελληνικά.

There are currently no replies to this thread.