LATEST POSTS

Club: Genova Hookers Nazionalità: Età: 21 Altezza: 192cm Peso: 92kg Stipendio: $14,139   Difesa: 15 Tiro: 8 Velocità: 10 Dribbling: 6 Forza: 8 Post Movimenti: 3 Esperienza: 8

Global (English Only)/Transfer Market

Ganyan nga yung sistema ng BICIKLIJADA CUP... kaya lang may mga Seasons sila na nagpapalit ng Age Limit e... Mas Okay siguro kung may age  limit ang mga Players na palalaruin.,.. para makita natin ang naging improvements ng mga Trainees natin... Nagkakalaro-laro naman nato sa Liga kaya mas okay kung magkaroon ng age limit para makita natin ang kumpisiyon sa magkakaparehong age range... Hindi rin makakasali sa Liga na  yan ang mga kupunan na naglalaro padin sa Playoffs ng Regional Leagues.....

Filipino / Tagalog/Tambayan ng Bayan (Usap tayo dito)
FORUM FACTS
38320 Posts 757 Threads 7941 Members Moneyball3x3 Latest Member 4 Currently Online

Starptautiskās līgas

Posted on June - 17 - 2019 at 11:54

Nu ko, Reģionālās līgas ir klāt...

Kādas pirmās atsauksmes ?

Esmu grupā ar Krievijas pag sezonas 4. stiprāko klubu, Igaunijas Čempioniem un tukšo ukraiņu klubu.

Domāju, ka divniekā tikt var, bet būs ļoti interesanti pieredzēt spēku sabalansēšanu starp līgu un starptautisko arēnu ... Un, protams, uzreiz jau visi grutie machi vienā čupā. 5dien pret Beerbeer par vietu līgā, 6dien pret potenciāli spēcīgāko grupas komandu un 7dien pret Dārzciemu. Jāmet kauliņi, lai saprastu pret kuru rakt, jo 3 spēles 3 dienas uz pilnu jaudu nevaru nomaukt :)

Posted on September - 27 - 2019 at 20:26

Par zaudējumu jāsoda.

Visi mani čaļi tirgū, pērkam😃

Nu jā neveiksmīgs vakars... Tomēr neizdēvās kaut kā aizlāpīt labākā metēja traumas atstāto tukšumu un arī kopumā pārējie spēlētāji bija vēl par zaļu priekš pieredzējušajiem pretiniekiem, kam daļai būtībā vēl šī pēdējā sezona palikusi, jo pēc tam tur liela daļa vairs nebūs konkurētspējīgi top līmenī...

Yue negribi nopirkt?😃

Posted on September - 27 - 2019 at 20:49

Par zaudējumu jāsoda.

Visi mani čaļi tirgū, pērkam😃

Nu jā neveiksmīgs vakars... Tomēr neizdēvās kaut kā aizlāpīt labākā metēja traumas atstāto tukšumu un arī kopumā pārējie spēlētāji bija vēl par zaļu priekš pieredzējušajiem pretiniekiem, kam daļai būtībā vēl šī pēdējā sezona palikusi, jo pēc tam tur liela daļa vairs nebūs konkurētspējīgi top līmenī...

Yue negribi nopirkt?😃

Par tādu cenu noteikti nē... ja nolaistu uz pusi, tad varbūt padomātu...bet tā nav vajadzības man tērēties uz šādu spēlētāju...

Posted on December - 23 - 2019 at 18:10

Nja, man tajā reģionālā līgā viss beigsies ļoti ātri.

Posted on January - 18 - 2020 at 06:13

izrādās ar pāris pirkumiem un 16y reģionālajā, pie veiksmes izlozēs, var tikt PO sadaļā:) 

sorry warlcok, bet tevi toč gribējās uzvarēt:)

Posted on February - 8 - 2020 at 12:00

Nu ko, vakar pēc mūsu divu smagsvaru atraušanos pa muti, beidzās arī visu letiņu dalība kausos. Man jau likās, ka abiem bija jātiek tālāk, bet nu.......kā ir, tā ir. Gatavojamies nākamajai sezonai. 

Posted on February - 8 - 2020 at 13:45

Nu ko, vakar pēc mūsu divu smagsvaru atraušanos pa muti, beidzās arī visu letiņu dalība kausos. Man jau likās, ka abiem bija jātiek tālāk, bet nu.......kā ir, tā ir. Gatavojamies nākamajai sezonai. 

Neesmu interesējies, kas notika RL, bet man bija tīra 50/50 spēle tāpat kā ceturtdaļfinālā. Pirmo spēli paņēmu, bet vakar tomēr nepaveicās. Sīkāk nav pat vērts runāt, jo tāpat nepiekritīšu tam, kas tika saģenerēts 3/4 līdz ar to nav jēga te analizēt... Var saprast, ka uzlaižot defensīvāku sastāvu jārēķinās, ka pret labiem pretinieka aizsardzības fokusiem iemetīs mazāk, bet tad kāpēc pret manu stiprāko aizsardzību pretinieks var salādēt visvairāk. Tas liekas neloģiski un tā nav ne pirmā ne pēdējā reize. Nez iespējams kāds dzinēja BUG, bet kurš tad to pētīs, ja spēle šobrīd stāv uz vietas kamēr nav atrasti sponsori...

P.S. Arvien vairāk sliecos, ka dadzīšu esošo sastāvu līdz pensijai un beigšu te bakstīties...šobrīd neredzu motivāciju turpināt veidot jaunu komandu un atsākt nebeidzamo ciklu no sākuma... 

Posted on February - 8 - 2020 at 14:06

Neesmu interesējies, kas notika RL, bet man bija tīra 50/50 spēle tāpat kā ceturtdaļfinālā. Pirmo spēli paņēmu, bet vakar tomēr nepaveicās. Sīkāk nav pat vērts runāt, jo tāpat nepiekritīšu tam, kas tika saģenerēts 3/4 līdz ar to nav jēga te analizēt... Var saprast, ka uzlaižot defensīvāku sastāvu jārēķinās, ka pret labiem pretinieka aizsardzības fokusiem iemetīs mazāk, bet tad kāpēc pret manu stiprāko aizsardzību pretinieks var salādēt visvairāk. Tas liekas neloģiski un tā nav ne pirmā ne pēdējā reize. Nez iespējams kāds dzinēja BUG, bet kurš tad to pētīs, ja spēle šobrīd stāv uz vietas kamēr nav atrasti sponsori...

P.S. Arvien vairāk sliecos, ka dadzīšu esošo sastāvu līdz pensijai un beigšu te bakstīties...šobrīd neredzu motivāciju turpināt veidot jaunu komandu un atsākt nebeidzamo ciklu no sākuma... 

Slikti, ka neinteresējies pa citām letiņu komandām starptautiskā arēnā. Par dzinēju piekrītu, jo reāli šeit nevar uzvarēt vecāku spēcīgāku komandu ar taktikām. Esmu to kārtējo reizi pārliecinājies ar šo sastāvu.

Posted on February - 8 - 2020 at 14:36

Slikti, ka neinteresējies pa citām letiņu komandām starptautiskā arēnā. Par dzinēju piekrītu, jo reāli šeit nevar uzvarēt vecāku spēcīgāku komandu ar taktikām. Esmu to kārtējo reizi pārliecinājies ar šo sastāvu.

Tas ka zaudēja redzēju, bet sīkāk neskatos vai bija jāuzvar vai jāzaudē... Kā IP-985 reiz teica..tie tak sētas mači...ko tur iespringt...

Posted on February - 9 - 2020 at 12:32

tieši tā:)

par visu ja kas, i par dzinēju un tā brīnumiem (pats atceros, kā bija, kad cīnījos un kā liktie df pret vienādiem čaliem dažādās ceturdaļās vienkārši brīnumos gāja), gan par sētas mačiem. Paskatīties var un priecāties var, jo uzvarēt patīkami jebkur, bet pa lielam tāds hrenovijs turnīrs. Principā expas kačātājs vājākam komandām.