LATEST POSTS

Asil Aga  (35609219)                Yaş:15                                           Defans:6 Yükseklik:197cm                           Şut atmak:6 Ağırlık:97kg                                   Hız:4 Maaş:$2,778                                 Top sürme:5 Pozisyon:C                                    Güç:6                                                       Pivot Hareketleri:5 şansım açıldı heralde:)

Turkish / Türkçe/Çaylak Bildirim Başlığı

Rebus sigi sumoj tai laimejai stipriai. 45-33 net. Ir nuo kada grex, valds ir kebis mana tau tapo prasti rberiai. Common vyruti. Geras dfs tiesiog paveze ir tiek. 1mam kel tavo 2 rberiai aikstej o mano tik 1. 2tram ir 3treciam po lygiai reberiu. I vos 3cem po lygiai rb. 4ts vel tavo. Nagi. 

Lithuanian / lietuvių kalba/LKL
FORUM FACTS
40049 Posts 833 Threads 8555 Members serciopel Latest Member 1 Currently Online

Barátságos

Posted on April - 08 - 2019 at 15:31

Sziasztok! Egy nagyobb szintű játékos ki tudna hívni pár barátságosra?

Posted on April - 8 - 2019 at 17:54

Bassiana És MudCastle most BL miatt nem tud. Ha egyikünk kiesik a kvalifikációban akkor utánna tud barátságost lekötni veled. :)

Posted on April - 9 - 2019 at 15:22

Bassiana És MudCastle most BL miatt nem tud. Ha egyikünk kiesik a kvalifikációban akkor utánna tud barátságost lekötni veled. :)

Rendben !

Posted on September - 19 - 2019 at 18:02

Barátságosra valaki ki tud hívni?

Posted on September - 19 - 2019 at 19:10

Barátságosra valaki ki tud hívni?

Szombaton délelött kihívlak, vasárnapi Barátságosra.

Posted on April - 10 - 2020 at 10:07

Deca, köszi, hogy megmentettél a késői meccsel!

És örömmel látlak a Chara után újra! Remélem jól vagy(tok)!

Posted on April - 20 - 2020 at 07:49

Sziasztok!

Keresnék egy fix partnert barátságosra lehetőleg nagyobb arénával. Sajnos a költségvetésem deficites lett hetente. Szükségem lenne a barátságos bevételére is. Köszönöm, ha valaki jelentkezik.

Posted on April - 20 - 2020 at 09:02

Sziasztok!

Keresnék egy fix partnert barátságosra lehetőleg nagyobb arénával. Sajnos a költségvetésem deficites lett hetente. Szükségem lenne a barátságos bevételére is. Köszönöm, ha valaki jelentkezik.

Szia. Nekem jővő héttől jó, (fixen) a héten még van pár teszt meccsem.

Szivesen segitek, nem extra nagy a nézőszámom, de pár tizezer be tud folyni igyis. 

Jelezz vissza ha érdekel. 

Posted on April - 20 - 2020 at 17:38

Sziasztok!

Szia. Nekem jővő héttől jó, (fixen) a héten még van pár teszt meccsem.

Szivesen segitek, nem extra nagy a nézőszámom, de pár tizezer be tud folyni igyis. 

Jelezz vissza ha érdekel. 

Szia!

Mindenképp érdekel! Nagyon köszönöm előre is! :) Figyelem a kihívásadat.

Üdv, P.

Posted on April - 22 - 2020 at 17:16

Sziasztok!

Jó tanács (nem csak neked): kizárólag a barátságos meccsekre hosszú távon nem fogsz tudni támaszkodni. A másodosztályban megközelítőleg sem annyi a szponzori pénz, mint az elsőben. A bevételi oldal növelése mindenképpen fontos, ott még a heti három meccs bevétele is jelentősen nyom a latba (tudom, én is lehúztam ott két szezont), de ha stabilizálni akarod a költségvetésed, a kiadásaidat kell megnyirbálnod. 

Sok és drágán fizetett játékosod van. Akadnak köztük jónak tűnők is szép számmal - azt döntsd el talán első körben, mi az ''idei'' célkitűzésed. Ha a feljutás, akkor igen, érdemes áldozni a fizetésekre, az erősítésekre, ha viszont nem, akkor ne verd magad extra kiadásokba, mert seperc alatt csődbe mehet a csapatod, de legalábbis fejlődni nem, vagy csak nehézkesen fog.

Sajnos csak most olvastam a soraid, de talán tapasztaltad, még tart a bottalanítás; nevetséges áron lehet hozzájutni egész jópofa játékosokhoz; ez olvasatodban annyit jelent, egy 23-24 éves játékos sok ezressel kevesebbet keres, mint 28-29 éves társa - és nem feltétlen rosszabb. Érdemes lehet magyar játékosokra is lőni, 30+ ezres fizetéseknél már a külföldi játékosoknak megfizetendő +10% is sok lehet.

Aprópénzért lehet 16-18 éves ifiket levadászni, akikből lehet is valaki, csak pl. a tapasztalatuk nevetséges szinten áll - és így kevesek érdeklődését vonja magára. Ez a korosztály még gyorsan fejlődik (még a 19-22 is egész tűrhetően), látványos fejlődést lehet elérni és ha 6-8 játékost játszatsz (játszattok) folyamatosan, még keresni is tudok idővel ezeken a srácokon. Egy szezon alatt 2-3XP-t rá lehet pakolni egy ifire, márpedig pl. egy vállalható 18 éves 5-6 XP-vel már ér valamit.

Nagyon nagy előnye a játéknak, hogy a viszonylag később regisztrálóknak is lehet esélyük idővel révbe érni, csak sok türelmet és megfontolást igényel. Tudatos csapatépítéssel idővel az élmezőnyben találhatod magad!

Vagy mákod van és behúzol egy ifit, akivel bankot robbantasz :)

Ha a feljutás a cél, nem szóltam, bár a keret racionalizálása akkor sem elvetendő ötlet :)

Posted on April - 22 - 2020 at 19:19

Sziasztok!

Jó tanács (nem csak neked): kizárólag a barátságos meccsekre hosszú távon nem fogsz tudni támaszkodni. A másodosztályban megközelítőleg sem annyi a szponzori pénz, mint az elsőben. A bevételi oldal növelése mindenképpen fontos, ott még a heti három meccs bevétele is jelentősen nyom a latba (tudom, én is lehúztam ott két szezont), de ha stabilizálni akarod a költségvetésed, a kiadásaidat kell megnyirbálnod. 

Sok és drágán fizetett játékosod van. Akadnak köztük jónak tűnők is szép számmal - azt döntsd el talán első körben, mi az ''idei'' célkitűzésed. Ha a feljutás, akkor igen, érdemes áldozni a fizetésekre, az erősítésekre, ha viszont nem, akkor ne verd magad extra kiadásokba, mert seperc alatt csődbe mehet a csapatod, de legalábbis fejlődni nem, vagy csak nehézkesen fog.

Sajnos csak most olvastam a soraid, de talán tapasztaltad, még tart a bottalanítás; nevetséges áron lehet hozzájutni egész jópofa játékosokhoz; ez olvasatodban annyit jelent, egy 23-24 éves játékos sok ezressel kevesebbet keres, mint 28-29 éves társa - és nem feltétlen rosszabb. Érdemes lehet magyar játékosokra is lőni, 30+ ezres fizetéseknél már a külföldi játékosoknak megfizetendő +10% is sok lehet.

Aprópénzért lehet 16-18 éves ifiket levadászni, akikből lehet is valaki, csak pl. a tapasztalatuk nevetséges szinten áll - és így kevesek érdeklődését vonja magára. Ez a korosztály még gyorsan fejlődik (még a 19-22 is egész tűrhetően), látványos fejlődést lehet elérni és ha 6-8 játékost játszatsz (játszattok) folyamatosan, még keresni is tudok idővel ezeken a srácokon. Egy szezon alatt 2-3XP-t rá lehet pakolni egy ifire, márpedig pl. egy vállalható 18 éves 5-6 XP-vel már ér valamit.

Nagyon nagy előnye a játéknak, hogy a viszonylag később regisztrálóknak is lehet esélyük idővel révbe érni, csak sok türelmet és megfontolást igényel. Tudatos csapatépítéssel idővel az élmezőnyben találhatod magad!

Vagy mákod van és behúzol egy ifit, akivel bankot robbantasz :)

Ha a feljutás a cél, nem szóltam, bár a keret racionalizálása akkor sem elvetendő ötlet :)

Köszi a tanácsokat! Egy veterán charásként képben vagyok a 2 iránnyal. Nem is lenne gond, ha a barátságos meccsek bosszantó technikája (hívóként csak hazai), és a privát levelezés teljes hiánya nem hátráltatna a megfelelő partnerek kihívásaiban. Tudom, hogy túl lőttem a kereten, de most más utat nem láttam ebben a nagyon kétpólusú magyar bajnokságban. A csapatok nagy része bot, az a pár aktív meg hülyére veri az óvatosan kialakított csapatot. Kockáztatok. Max nem jön be.