LATEST POSTS

Arunelis tai su pirma pergale­čśë. Laukti buvo verta ane­čĺ¬

Lithuanian / lietuvi┼│ kalba/LKL

Allez, bon match Toreadors64 ! Je n'ai aucune certitude ce coup-ci ! J'esp├Ęre juste que ce sera un beau match dans la lign├ęe de nos pr├ęc├ędents affrontements ­čĹî

French / Fran├žais/D2.2 - S21
FORUM FACTS
40687 Posts 855 Threads 8701 Members rober1010 Latest Member 4 Currently Online

Sezon 13

Posted on February - 03 - 2019 at 11:21

HERKESE HAYIRLI OLSUN

13. sezonun sayfas─▒n─▒ da ben a├žay─▒m dedim. 13 u─čurlu say─▒md─▒r. Bu sezonun bana u─čurlu gelemsi dile─čiyle :))

Lig sertli─čimiz ┼ču an bile 102 olmu┼č durumda. Biraz daha as─▒l─▒rsak daha da iyi bi sertlik olu┼čturabiliriz.Herkese ba┼čar─▒lar.Tsbl yi her ge├žen g├╝n daha da ileri ta┼č─▒yoruz.

Posted on February - 3 - 2019 at 11:30

­čśé umar─▒m ┼čans getirir cmut─▒ hocam

Posted on February - 3 - 2019 at 11:44

TSL i├žin hay─▒rl─▒ u─čurlu olsun ├žok mini bir b├╝t├že ile imkans─▒z─▒ ba┼čarmak i├žin elimden geleni yapaca─č─▒m herkese keyifli sezonlar...

Posted on February - 3 - 2019 at 11:44

Lig sertli─čimiz ├žok g├╝zel transferlerden sonra biraz daha artacakt─▒r ├Âzellikle fdavucada biraz katk─▒da bulunursa ┼čampiyonlar ligine 3 tak─▒m g├Ânderebiliriz.Yeni sezon hay─▒rl─▒ olsun herkese ba┼čar─▒lar

Posted on February - 3 - 2019 at 11:51

elimdeki ger├žekten ├žok dar b├╝t├žeye ra─čmen elimden geleni yapaca─č─▒m umar─▒m transferleri yapabilirim

Posted on February - 4 - 2019 at 09:02

ge├žmi┼čte tats─▒zl─▒k ya┼čad─▒─č─▒m─▒z LaGaLuGa tak─▒m─▒na bir zeytin dal─▒ uzatt─▒k. Yeni sezona erimtaylan hocayla dostluk ma├ž─▒ yaparak ba┼čl─▒yoruz. Kendisi ayn─▒ d├Ânemde oyuna ba┼člad─▒─č─▒m─▒z, TR forumunun bu noktalara gelmesinde ├Ânemli  rol├╝ olan bir arkada┼č─▒m─▒z. ge├žmi┼čte ya┼čanan tats─▒zl─▒klar─▒ bir kenara b─▒rak─▒p foruma tekrar katk─▒da bulunmas─▒n─▒ diliyorum...

Herkes i├žin g├╝zel bir hafta olsun...

Posted on February - 4 - 2019 at 09:33

┼×imdi gelelim lig sertli─čine... Arkada┼člar bu sezon inan─▒lmaz bir noktaya ├ž─▒kabiliriz Lig olarak...

S─▒rp liginden sonra oyunun en sert ligi olma ┼čans─▒m─▒z var hemde ciddi anlamda. Bu demek oluyor ki en ├žok sponsor geliri alan 2. ├╝lke olabiliriz. yan─▒ s─▒ra ┼×l i├žin 2 tane  direk gruplara bir tane elemelere olmak ├╝zere 3 tak─▒m g├Ândermek gibi korkun├ž bir avantaj yakalayaca─č─▒z bu hem lige de ├žok g├╝zel bir heyecan katacakt─▒r 3.l├╝k 4.l├╝k ve 5.lik aras─▒nda b├╝y├╝k ├žeki┼čmeler d├Ânecektir ┼×L biletini kapmak i├žin vs...

her sezon ba┼č─▒ anlat─▒yorum ama bir kere daha paya┼čmakta fayda var bu Lig sertli─či oyuncu maa┼č─▒na g├Âre hesaplan─▒yor fakat total maa┼č burada ├Ânemli de─čil. tak─▒m ba┼č─▒na maa┼č verdi─čimiz en y├╝ksek 10 oyuncu ├Âzerinden hesaplan─▒yor. 

umar─▒m en k├Ât├╝ ilk 4 ├╝lke aras─▒na gireriz bu da ┼×L ye 3 tak─▒m g├Ândermek i├žin yeterli olur ┼čuan ├žin ile ayn─▒ lig sertili─čine sahibiz ve 5. s─▒raday─▒z hem ├žini hem de ├Ân├╝m├╝zdeki  ├╝lkelerden (italya ─░spanya Yunanistan ) birisini arkam─▒zda b─▒rak─▒rsak ├žok ├žok ├žok b├╝y├╝k bir ba┼čar─▒ olur bizim i├žin.

herkesin cebine kuvvet ...

Posted on February - 4 - 2019 at 09:42

ge├žmi┼čte tats─▒zl─▒k ya┼čad─▒─č─▒m─▒z LaGaLuGa tak─▒m─▒na bir zeytin dal─▒ uzatt─▒k. Yeni sezona erimtaylan hocayla dostluk ma├ž─▒ yaparak ba┼čl─▒yoruz. Kendisi ayn─▒ d├Ânemde oyuna ba┼člad─▒─č─▒m─▒z, TR forumunun bu noktalara gelmesinde ├Ânemli  rol├╝ olan bir arkada┼č─▒m─▒z. ge├žmi┼čte ya┼čanan tats─▒zl─▒klar─▒ bir kenara b─▒rak─▒p foruma tekrar katk─▒da bulunmas─▒n─▒ diliyorum...

Herkes i├žin g├╝zel bir hafta olsun...

Umar─▒m forumda da bol payla┼č─▒m─▒n oldu─ču g├╝zel bir sezon olur. Dostluk ma├ž─▒ i├žin te┼čekk├╝rler, yeni sezonda ba┼čar─▒lar.

Posted on February - 4 - 2019 at 09:49

Arkada┼člar b├╝t├╝n tak─▒mlara yeni sezonda ba┼čar─▒lar diliyorum. Umar─▒m di─čer hocalar─▒m─▒z─▒n da vurgulad─▒─č─▒ gibi lig sertli─čimizi biraz daha y├╝kselterek ┼čampiyonlar ligine 3 tak─▒m g├Ândermeyi ba┼čarabiliriz. E─čer ba┼čarabilirsek lig ma├žlar─▒m─▒z daha keyifli ge├žecektir :) Bir sezonun ard─▒ndan yeniden 1. lige y├╝kselmeyi ba┼čard─▒k ve bu sezon hedefimiz ligde kal─▒c─▒ olmak. Ge├žti─čimiz sezon gen├ž oyuncular─▒m─▒za ┼čans vererek uzun s├╝re tak─▒ma hizmet verebilecek bir tak─▒m iskeleti kurmaya ├žal─▒┼čt─▒m. Bu sezonda bir iki takviye daha yapabilirsek lige renk katabilecek bir tak─▒m olabilece─čimizi d├╝┼č├╝n├╝yorum. Umar─▒m keyifli bir sezon olur. Herkese bol ┼čans...

Posted on February - 4 - 2019 at 10:33

Arkada┼člar b├╝t├╝n tak─▒mlara yeni sezonda ba┼čar─▒lar diliyorum. Umar─▒m di─čer hocalar─▒m─▒z─▒n da vurgulad─▒─č─▒ gibi lig sertli─čimizi biraz daha y├╝kselterek ┼čampiyonlar ligine 3 tak─▒m g├Ândermeyi ba┼čarabiliriz. E─čer ba┼čarabilirsek lig ma├žlar─▒m─▒z daha keyifli ge├žecektir :) Bir sezonun ard─▒ndan yeniden 1. lige y├╝kselmeyi ba┼čard─▒k ve bu sezon hedefimiz ligde kal─▒c─▒ olmak. Ge├žti─čimiz sezon gen├ž oyuncular─▒m─▒za ┼čans vererek uzun s├╝re tak─▒ma hizmet verebilecek bir tak─▒m iskeleti kurmaya ├žal─▒┼čt─▒m. Bu sezonda bir iki takviye daha yapabilirsek lige renk katabilecek bir tak─▒m olabilece─čimizi d├╝┼č├╝n├╝yorum. Umar─▒m keyifli bir sezon olur. Herkese bol ┼čans...

seni tekrar g├Ârmek g├╝zel ho┼čgeldin... 

Posted on February - 4 - 2019 at 10:48

bu arada Efes Pilsen ve Yenilmez armadan─▒n rakipleri belli olmu┼č. sadece birer tak─▒m elemelerden gruplara eklenecek.

ufak de─čerlendirmeler yapal─▒m

Yenilmez Armada <3

RINOKEROS (yunan gergedan─▒ 11 lig ┼×ampiyonlu─ču 5 ┼×L ├žeyrek finali var) ge├žen sene elimden ka├žt─▒ az daha indiriyordum yere pezevengi. ├žok sa─člam tak─▒m yenilmez hocam haberin olsun) 

Tragedijaa (s─▒rp as─▒ll─▒ Tekelci amerikan emperyalisti ) son 9 sezondur NBA ┼čampiyonu. ┼×L Final aday─▒.

Efes P─░LSEN <3

Foo Fighters (MBTnin Real Madridi daha bi┼čey demiyorum bu tak─▒ma)

the dalton brothers( Deli fi┼ček H─▒rvat) bu aralar y├╝kseli┼čte ama efese yak─▒n g├Âr├╝yorum 

Efes Pilsene elemelerden ├žok sert bir tak─▒m gelmezse bence ciddi ┼čans─▒ olur.

Yenilmezin i┼či daha zor allah yard─▒mc─▒s─▒ olsun. Yenilme aslan─▒m y─▒k ge├ž hepsni alal─▒m seni omuzlara :)