LATEST POSTS

Fleury Defense:26 Offense:34 PF Gutierrez Defense:36 Offense:25 PG LeFebvre Defense:34 Offense:31 PF/C Laurent Defense:24 Offense:35 C

Global (English Only)/Transfer Market

Kelmės "Kražantė" Tautybė: Metai: 15 Ūgis: 187cm Svoris: 87kg Alga: $2,287   Gynyba: 6 Metimas: 5 Greitis: 7 Driblingas: 6 Jėga: 6 Arti Krepšio: 2    

Lithuanian / lietuvių kalba/Žaidėjų rinka
FORUM FACTS
36809 Posts 693 Threads 7411 Members rikhou13 Latest Member 3 Currently Online

Sezon 13

Posted on February - 03 - 2019 at 11:21

HERKESE HAYIRLI OLSUN

13. sezonun sayfasını da ben açayım dedim. 13 uğurlu sayımdır. Bu sezonun bana uğurlu gelemsi dileğiyle :))

Lig sertliğimiz şu an bile 102 olmuş durumda. Biraz daha asılırsak daha da iyi bi sertlik oluşturabiliriz.Herkese başarılar.Tsbl yi her geçen gün daha da ileri taşıyoruz.

Posted on February - 3 - 2019 at 11:30

😂 umarım şans getirir cmutı hocam

Posted on February - 3 - 2019 at 11:44

TSL için hayırlı uğurlu olsun çok mini bir bütçe ile imkansızı başarmak için elimden geleni yapacağım herkese keyifli sezonlar...

Posted on February - 3 - 2019 at 11:44

Lig sertliğimiz çok güzel transferlerden sonra biraz daha artacaktır özellikle fdavucada biraz katkıda bulunursa şampiyonlar ligine 3 takım gönderebiliriz.Yeni sezon hayırlı olsun herkese başarılar

Posted on February - 3 - 2019 at 11:51

elimdeki gerçekten çok dar bütçeye rağmen elimden geleni yapacağım umarım transferleri yapabilirim

Posted on February - 4 - 2019 at 09:02

geçmişte tatsızlık yaşadığımız LaGaLuGa takımına bir zeytin dalı uzattık. Yeni sezona erimtaylan hocayla dostluk maçı yaparak başlıyoruz. Kendisi aynı dönemde oyuna başladığımız, TR forumunun bu noktalara gelmesinde önemli  rolü olan bir arkadaşımız. geçmişte yaşanan tatsızlıkları bir kenara bırakıp foruma tekrar katkıda bulunmasını diliyorum...

Herkes için güzel bir hafta olsun...

Posted on February - 4 - 2019 at 09:33

Şimdi gelelim lig sertliğine... Arkadaşlar bu sezon inanılmaz bir noktaya çıkabiliriz Lig olarak...

Sırp liginden sonra oyunun en sert ligi olma şansımız var hemde ciddi anlamda. Bu demek oluyor ki en çok sponsor geliri alan 2. ülke olabiliriz. yanı sıra Şl için 2 tane  direk gruplara bir tane elemelere olmak üzere 3 takım göndermek gibi korkunç bir avantaj yakalayacağız bu hem lige de çok güzel bir heyecan katacaktır 3.lük 4.lük ve 5.lik arasında büyük çekişmeler dönecektir ŞL biletini kapmak için vs...

her sezon başı anlatıyorum ama bir kere daha payaşmakta fayda var bu Lig sertliği oyuncu maaşına göre hesaplanıyor fakat total maaş burada önemli değil. takım başına maaş verdiğimiz en yüksek 10 oyuncu özerinden hesaplanıyor. 

umarım en kötü ilk 4 ülke arasına gireriz bu da ŞL ye 3 takım göndermek için yeterli olur şuan çin ile aynı lig sertiliğine sahibiz ve 5. sıradayız hem çini hem de önümüzdeki  ülkelerden (italya İspanya Yunanistan ) birisini arkamızda bırakırsak çok çok çok büyük bir başarı olur bizim için.

herkesin cebine kuvvet ...

Posted on February - 4 - 2019 at 09:42

geçmişte tatsızlık yaşadığımız LaGaLuGa takımına bir zeytin dalı uzattık. Yeni sezona erimtaylan hocayla dostluk maçı yaparak başlıyoruz. Kendisi aynı dönemde oyuna başladığımız, TR forumunun bu noktalara gelmesinde önemli  rolü olan bir arkadaşımız. geçmişte yaşanan tatsızlıkları bir kenara bırakıp foruma tekrar katkıda bulunmasını diliyorum...

Herkes için güzel bir hafta olsun...

Umarım forumda da bol paylaşımın olduğu güzel bir sezon olur. Dostluk maçı için teşekkürler, yeni sezonda başarılar.

Posted on February - 4 - 2019 at 09:49

Arkadaşlar bütün takımlara yeni sezonda başarılar diliyorum. Umarım diğer hocalarımızın da vurguladığı gibi lig sertliğimizi biraz daha yükselterek şampiyonlar ligine 3 takım göndermeyi başarabiliriz. Eğer başarabilirsek lig maçlarımız daha keyifli geçecektir :) Bir sezonun ardından yeniden 1. lige yükselmeyi başardık ve bu sezon hedefimiz ligde kalıcı olmak. Geçtiğimiz sezon genç oyuncularımıza şans vererek uzun süre takıma hizmet verebilecek bir takım iskeleti kurmaya çalıştım. Bu sezonda bir iki takviye daha yapabilirsek lige renk katabilecek bir takım olabileceğimizi düşünüyorum. Umarım keyifli bir sezon olur. Herkese bol şans...

Posted on February - 4 - 2019 at 10:33

Arkadaşlar bütün takımlara yeni sezonda başarılar diliyorum. Umarım diğer hocalarımızın da vurguladığı gibi lig sertliğimizi biraz daha yükselterek şampiyonlar ligine 3 takım göndermeyi başarabiliriz. Eğer başarabilirsek lig maçlarımız daha keyifli geçecektir :) Bir sezonun ardından yeniden 1. lige yükselmeyi başardık ve bu sezon hedefimiz ligde kalıcı olmak. Geçtiğimiz sezon genç oyuncularımıza şans vererek uzun süre takıma hizmet verebilecek bir takım iskeleti kurmaya çalıştım. Bu sezonda bir iki takviye daha yapabilirsek lige renk katabilecek bir takım olabileceğimizi düşünüyorum. Umarım keyifli bir sezon olur. Herkese bol şans...

seni tekrar görmek güzel hoşgeldin... 

Posted on February - 4 - 2019 at 10:48

bu arada Efes Pilsen ve Yenilmez armadanın rakipleri belli olmuş. sadece birer takım elemelerden gruplara eklenecek.

ufak değerlendirmeler yapalım

Yenilmez Armada <3

RINOKEROS (yunan gergedanı 11 lig Şampiyonluğu 5 ŞL çeyrek finali var) geçen sene elimden kaçtı az daha indiriyordum yere pezevengi. çok sağlam takım yenilmez hocam haberin olsun) 

Tragedijaa (sırp asıllı Tekelci amerikan emperyalisti ) son 9 sezondur NBA şampiyonu. ŞL Final adayı.

Efes PİLSEN <3

Foo Fighters (MBTnin Real Madridi daha bişey demiyorum bu takıma)

the dalton brothers( Deli fişek Hırvat) bu aralar yükselişte ama efese yakın görüyorum 

Efes Pilsene elemelerden çok sert bir takım gelmezse bence ciddi şansı olur.

Yenilmezin işi daha zor allah yardımcısı olsun. Yenilme aslanım yık geç hepsni alalım seni omuzlara :)