LATEST POSTS

Kelmės "Kražantė" Tautybė: Metai: 15 Ūgis: 187cm Svoris: 87kg Alga: $2,287   Gynyba: 6 Metimas: 5 Greitis: 7 Driblingas: 6 Jėga: 6 Arti Krepšio: 2    

Lithuanian / lietuvių kalba/Žaidėjų rinka

20yo offensive beast FOR FREE! Great potential! to 19 & 20 dribbling in 5 weeks! 53 USEFUL SKILLS! https://mybasketteam.com/Player/PlayerDetails/34875450 Age: 20 Height: 207cm Salary:$13,234 SKILLS Defense:8 Shooting:10 Speed:10 Dribbling:20 Strength: 5 Post Moves:3 Experience:4

Global (English Only)/Transfer Market
FORUM FACTS
36808 Posts 693 Threads 7410 Members Cincirella Latest Member 5 Currently Online

Ifi

Posted on December - 25 - 2018 at 09:15

Sziasztok,

Ch-n volt ilyen topic, hogy lássuk a felhozatalt...

3.ra húztam is egy - ennyi @tapasztalattal@- jónak tűnő palántát:

Védekezés:
5
Dobás:
5
Gyorsaság:
6
Cselezés:
6
Erő:
4
Lábmunka:
5
Tapasztalat:
0
  • previous
  • 1
  • next

Posted on December - 26 - 2018 at 01:45

Kiváló képességek egy újonc számára 🙂

Posted on December - 26 - 2018 at 20:01

Megtartanaám, feledzetném. És ha még Pot-os is akkor milliókért is elmehet.

Posted on December - 27 - 2018 at 15:42

Nem tudom, mást is meglepett-e, hogy itt tűntél fel, engem nagyon :)

Posted on December - 29 - 2018 at 14:43

Engem is meglepett amugy :) örülök ha a régi ismert charásokat is látok. És a Békés Kinight mindig is ott volt az elitben :)

Posted on December - 29 - 2018 at 18:44

Engem is meglepett amugy :) örülök ha a régi ismert charásokat is látok. És a Békés Kinight mindig is ott volt az elitben :)

Peterhappy hsz-ából nem gondoltam, hogy rám gondoltok... most stephenJr-é után már magamra veszem :) 

igen hiányzott a Chara, azóta nem játszottam semmi online-al (régen Travian-függő is voltam :)) Öreg vagyok, nekem nem kell a csilli-villi parasztvakítás, egy ilyen játék elég... ennyit meg kibír a család és munka, hogy ezen agyalgassak kicsit, no meg nekem is kell kis kikapcsolódás.

Számomra öröm, hogy sok ismerős nick-et látok onnan!

Posted on December - 29 - 2018 at 19:54

Peterhappy hsz-ából nem gondoltam, hogy rám gondoltok... most stephenJr-é után már magamra veszem :) 

igen hiányzott a Chara, azóta nem játszottam semmi online-al (régen Travian-függő is voltam :)) Öreg vagyok, nekem nem kell a csilli-villi parasztvakítás, egy ilyen játék elég... ennyit meg kibír a család és munka, hogy ezen agyalgassak kicsit, no meg nekem is kell kis kikapcsolódás.

Számomra öröm, hogy sok ismerős nick-et látok onnan!

Röstellem, igazából én valóban Milanb82-re gondoltam :-D Egy-két alkalommal megfordultam angol nyelvű topicokban és valahogy mindig Ő válaszolt, ezért lepődtem meg nagyon, mikor szembejött velem igencsak autentikusnak tetsző (értsd: non-google translator) magyarsággal :-)

Én pár csapatnévre emlékszem csupán CH-ról, sajnos user nevekre még annyira sem, pedig még arra is meg mernék esküdni, hogy anno ott is leveleztem néhányatokkal. Én régebben elhagytam a CH hajóját, a memóriám pedig legendásan csapnivaló.

De Isten hozott Téged is :-)

Posted on December - 29 - 2018 at 20:57

Röstellem, igazából én valóban Milanb82-re gondoltam :-D Egy-két alkalommal megfordultam angol nyelvű topicokban és valahogy mindig Ő válaszolt, ezért lepődtem meg nagyon, mikor szembejött velem igencsak autentikusnak tetsző (értsd: non-google translator) magyarsággal :-)

Én német fórumokon láttam őt, ott is mindenre ő válaszolt. Lehet főállásban nyomja :)

Amúgy az ifi amit húztál jónak tűnik, add el hátha behoz egy kis kezdő tőkét. Pár százezer benne lehet.

Posted on December - 29 - 2018 at 23:55

Nem tudom, mást is meglepett-e, hogy itt tűntél fel, engem nagyon :)

Mindenütt megyek 🙂

• previous
  • 1
  • next