LATEST POSTS

Može, ako su u tim nižim ligama bot ekipe ili želiš igrač samo brani tu poziciju. Inaće će igrati katastrofalo. Ne zbog visine, Već zbog loših skilova za outside napad. Šut kao primarac jako loš (nizak), kao i PM.  Za samo def igru, nije bitno dali  je igrač postavljen inside ili outside ...mislim

Ex-Yu/Pitanja

Znam da je ovaj momak predodređen za poziciju 3 ali može li da igra PF u nižim ligama ako mu namjestim spolja(outside)?   Klub: Partizan 1945 Državljanstvo: Starost: 30 Visina: 202cm Težina: 102kg Plata: $29,269 Pozicija:     Energy:   100 Forma: Veštine Odbrana: 17 Šut: 9 Brzina: 13 Dribling: 13 Snaga: 6 Post Tehnika: 5 Iskustvo: 18

Ex-Yu/Pitanja
FORUM FACTS
36769 Posts 692 Threads 7378 Members Grisino Latest Member 2 Currently Online

Sezon 12

Posted on December - 02 - 2018 at 18:02

Hayırlı olsun herkese.

Posted on December - 2 - 2018 at 18:20

Lig Sıralaması Tahminim 

1- Utah Jazz (Şampiyonlar ligi zorlamazsa şampiyon olur)

2- Efes Pilsen (Şampiyonluk yolunda en iddialı takımlardan birisi)

3- Beylikdüzü (Kurt koçuyla üst sıraları zorlar)

4- Mutispor (yaptığı yatırımların meyvesini bu sezon alabilir çıkışta takımlar birisi olacaktır)

5- Bornova spurs (kadrosu çok eksik fakat Enesi boşuna sattığını düşünmüyorum. elinde parası var ve yatırım yapıp yukarıyı zorlamak isterse rahatlıkla ilk 5 içinde yer alır.

6- Sakarya Pistons (yine yeniden tekrar bir yapılanmaya girdi bu sezon :) lig tecrübesiyle orta sıralarda kalabilir.)

7- Kimsesizler  (ligin eskilerinden kadrosu henüz pek yeterli değil ama takviye yapıyor gibi. devamı gelirse ligde rahatça kalır.)

8- Yenilmez Armada (süprizim ve inişte gördüğüm takım  bu sezon yenilmez armada. çok aktif olamıyor bu sıralar ve aynı taktikle sahaya çıkıp duruyor. kaliteli pivotları var fakat lig zorluğu ve dar rotasyonu onu özellikle  ligin 2. yarısında çok zorlayabilir. tabi toparlanırsa bir anda şampiyonluk yarışının içinde de olabilir ligin kaderini en çok değiştirecek takım bence bu sezon)

9- Fenerbahçe (ben bu sezon lige veda edeceğini düşünüyorum.)

10- AL Is. (lige yeni gelenler arasında en potansiyelli  takım. ilk sezonunda ligde kalması zor gibi fakat gelecek için umut vaad ediyor.)

11 -Btioyo (Asansör takım Btioyo güzel bir kaç isimle sözleşme imzaladı fakat yeterli olacak gibi durmuyor.)

12.- Banazspor (ligimizin en zayıf takımı. menejeri 2 haftadır kayıp bulup takımın paşına getirsinler diye 155i aradık ama ses seda yok)

Tabi transferler çok şeyi değiştirir bakalım önümüzdeki günler neler yaşanacak takip edeceğiz...

Posted on December - 4 - 2018 at 20:03

Önümüzdeki pazartesi günü 2000 kişilik yeni mabedimizi hizmete açacağız.Geçen sezonu TBL şampiyonu olarak tamamlayan Utah Jazz takımını çarşamba günkü açılış maçını oynamak üzere yeni stadımıza davet ediyoruz.Eğer bu davetimizi kabul ederlerse bizi çok mutlu edecekler. :)

Posted on December - 4 - 2018 at 20:11

Önümüzdeki pazartesi günü 2000 kişilik yeni mabedimizi hizmete açacağız.Geçen sezonu TBL şampiyonu olarak tamamlayan Utah Jazz takımını çarşamba günkü açılış maçını oynamak üzere yeni stadımıza davet ediyoruz.Eğer bu davetimizi kabul ederlerse bizi çok mutlu edecekler. :)

Kabul ediyoruz. Bizi onore eden bir teklif. Hayırlı uğurlu olsun tüm KaRaKaYa ailesine . umarım yeni salonuyla TBSL ye yükselirler...

Posted on December - 5 - 2018 at 12:56

Efes pilsene bugünkü Şampiyonlar ligi elemelerinde başarılar umarım yüzümüz güler. çok zor bir maç ama efes kadrosu süpriz yapmaya hazır umarım attığımız girer hadiyin çocuklar... 

Posted on December - 6 - 2018 at 00:07

Entertainment Center kullanan var mı ya şu form grafiği yükselten binadan,değer mi sizce?

Posted on December - 6 - 2018 at 00:25

Bornova Spurs Wu Looyu alırken ben.. --- Edit: Hayırlı uğurlu olsun Orhun hocam büyük transfer

Posted on December - 6 - 2018 at 00:40

Bornova Spurs Wu Looyu alırken ben.. --- Edit: Hayırlı uğurlu olsun Orhun hocam büyük transfer

Haha:)Teşekkürler hocam,para baronlarının bizleri ezmesinden bıktık usandık, sinir harbiyle paraya kıydık:)

Posted on December - 6 - 2018 at 06:50

Efes pilsene bugünkü Şampiyonlar ligi elemelerinde başarılar umarım yüzümüz güler. çok zor bir maç ama efes kadrosu süpriz yapmaya hazır umarım attığımız girer hadiyin çocuklar... 

Yanından bile geçemedik :)

Posted on December - 6 - 2018 at 06:51

Entertainment Center kullanan var mı ya şu form grafiği yükselten binadan,değer mi sizce?

İş olsun diye tamamlıyorum o binaları en yüksek seviyeye, onu da kullandım 1-2 hafta öyle çok bir farkını görmedim 

Posted on December - 7 - 2018 at 14:17

Yeni sezon hayırlı olsun.Bu sene Sakarya Pistons ekibi olarak düşmemeye oynuyoruz.Lig çok sertleşti finansal anlamda tam bir faciayız.Oyun stilimizde köklü değişimlere gittik MBT metasına uymayan bir değişim oldu bu amacımız ligte kalıp finansal anlamda güçlenmek olacak.Şimdiden herkese başarılar.Lig tahmin yapılması çok güç bir duruma geldi ilk 2 maçtan sonra bir tahmin yapmayı planlıyorum.