LATEST POSTS

@ Triple: Jetzt schau bloß zu das du die Regionalliga gewinnst. Die Niederlage gestern mit 37 war schon extrem bitter.  Da hätte ich heute gut auf den 86 Punkte Sieg verzichten können.  Vor allem weil ich die Woche nochmal ordentlich in meinen Kader investiert habe. Shit happens - weiter geht es!!!  

German / Deutsch/Saison 19

Bon du mal a m y mettre sur le jeu... Bon après j ai encore que des minots.... Le truc qui me manque par rapport a Charazay c est vraiment les forums de divisions, vous savez si un jour ils vont les mettre ? 

French / Français/Pro A - S19
FORUM FACTS
38868 Posts 779 Threads 8112 Members xypho77 Latest Member 2 Currently Online

Beszélgetős

Posted on November - 28 - 2018 at 14:56

Úgy gondoltam, inkább csinálok egy ilyen fórumot, és a Kérdések fórumot használjuk arra , amire létrehoztuk :)

Posted on March - 23 - 2020 at 13:08

Hello!

Ha valakinek nem nagyon büntető, meghívna majd megint egy barátságosra? :) Köszönöm!

Posted on March - 23 - 2020 at 22:35

Szevasztok!

Pár kérdés megfogalmazódott bennem amikre talán egy kis utánanézéssel megtalálhatnám a választ, de ez így egyszerűbb ;)

1. Egyszer mintha olvastam volna egy olyat hogy az erőnlét 30 alá ne nagyon menjen, nem tudom stimmel-e ez a szám, illetve mikortól van sérülésveszély?

2. Hazai pálya befolyásol valamit teljesítményben?

3. Az utasításoknál mennyit számít a védekezési/támadási fókusz, a fáradást tudom hogy befolyásolja, inkább a teljesítmény része érdekel

Egyelőre ennyi lenne, előre is köszönöm a válaszokat, valamint köszönöm a barátságos meccset szakip ;)

Posted on March - 24 - 2020 at 16:57

Szombatig televagyok meccsekkel. Vasárnap, valaki velem is nyomhatja. :)

Posted on March - 25 - 2020 at 18:29

Szevasztok!

Pár kérdés megfogalmazódott bennem amikre talán egy kis utánanézéssel megtalálhatnám a választ, de ez így egyszerűbb ;)

1. Egyszer mintha olvastam volna egy olyat hogy az erőnlét 30 alá ne nagyon menjen, nem tudom stimmel-e ez a szám, illetve mikortól van sérülésveszély?

2. Hazai pálya befolyásol valamit teljesítményben?

3. Az utasításoknál mennyit számít a védekezési/támadási fókusz, a fáradást tudom hogy befolyásolja, inkább a teljesítmény része érdekel

Egyelőre ennyi lenne, előre is köszönöm a válaszokat, valamint köszönöm a barátságos meccset szakip ;)

1. 0 alá ne menjen (mínuszba), onnantól nő drasztikusan a sérülés esélye.

A legutolsó sérülésem egy 100-as játékosomat érte, azt hiszem hat perc játék után - de szerencsére ez nem gyakori.

Azt nem tudom, a kor előrehaladtával nő-e a sérülés esélye.

2. Igen, de hogy százalékosan ez mit jelent, azt nem tudom. Mindenesetre ha pár ponttal kapsz ki idegenben, azt a meccset pályaválasztóként jó/jobb eséllyel behúztad volna.

3. SZERINTEM normalon hozza az értékeinek megfelelő teljesítményt és attól tér el lefelé, illetve felfelé, soft, illetve hard beállításoknál. De hogy ez százalékosan mit jelent - újfent nem tudom :)

Nézzétek a YT videót, olvasgassátok a wiki-t, ezen felül mind itt, a global forumban, mind a Discordon akad topic, ahol ezekre rákérdezhettek (angolul) nálamnál (nálunknál?) sokkal rutinosabb, tapasztaltabb játékosok berkeiben.

Bár abban sem vagyok biztos, hogy ezek publikus információk :)

Posted on March - 27 - 2020 at 09:27

Tegnap egyáltalán nem engedett fórumozni ez a játék...

És mivel nincs más mód, ide kell írnom: köszi újra a barátságost! Nagy segítség!