LATEST POSTS

Oki dac. Je pense que ASSDS a fait pareil, mais pas de bol, les 2 premiers quart temps lui ont coûté cher. J'espère pouvoir profiter de ces moments de coupe pour gratter quelques victoires comme celle là ^^

French / Français/Pro A - S24

Szukam sparingpartnera 

Polish / Język Polski/Mecze Towarzyskie
FORUM FACTS
43537 Posts 942 Threads 9449 Members Juan84 Latest Member 2 Currently Online

Beszélgetős

Posted on November - 28 - 2018 at 14:56

Úgy gondoltam, inkább csinálok egy ilyen fórumot, és a Kérdések fórumot használjuk arra , amire létrehoztuk :)

Posted on March - 23 - 2020 at 13:08

Hello!

Ha valakinek nem nagyon büntető, meghívna majd megint egy barátságosra? :) Köszönöm!

Posted on March - 23 - 2020 at 22:35

Szevasztok!

Pár kérdés megfogalmazódott bennem amikre talán egy kis utánanézéssel megtalálhatnám a választ, de ez így egyszerűbb ;)

1. Egyszer mintha olvastam volna egy olyat hogy az erőnlét 30 alá ne nagyon menjen, nem tudom stimmel-e ez a szám, illetve mikortól van sérülésveszély?

2. Hazai pálya befolyásol valamit teljesítményben?

3. Az utasításoknál mennyit számít a védekezési/támadási fókusz, a fáradást tudom hogy befolyásolja, inkább a teljesítmény része érdekel

Egyelőre ennyi lenne, előre is köszönöm a válaszokat, valamint köszönöm a barátságos meccset szakip ;)

Posted on March - 24 - 2020 at 16:57

Szombatig televagyok meccsekkel. Vasárnap, valaki velem is nyomhatja. :)

Posted on March - 25 - 2020 at 18:29

Szevasztok!

Pár kérdés megfogalmazódott bennem amikre talán egy kis utánanézéssel megtalálhatnám a választ, de ez így egyszerűbb ;)

1. Egyszer mintha olvastam volna egy olyat hogy az erőnlét 30 alá ne nagyon menjen, nem tudom stimmel-e ez a szám, illetve mikortól van sérülésveszély?

2. Hazai pálya befolyásol valamit teljesítményben?

3. Az utasításoknál mennyit számít a védekezési/támadási fókusz, a fáradást tudom hogy befolyásolja, inkább a teljesítmény része érdekel

Egyelőre ennyi lenne, előre is köszönöm a válaszokat, valamint köszönöm a barátságos meccset szakip ;)

1. 0 alá ne menjen (mínuszba), onnantól nő drasztikusan a sérülés esélye.

A legutolsó sérülésem egy 100-as játékosomat érte, azt hiszem hat perc játék után - de szerencsére ez nem gyakori.

Azt nem tudom, a kor előrehaladtával nő-e a sérülés esélye.

2. Igen, de hogy százalékosan ez mit jelent, azt nem tudom. Mindenesetre ha pár ponttal kapsz ki idegenben, azt a meccset pályaválasztóként jó/jobb eséllyel behúztad volna.

3. SZERINTEM normalon hozza az értékeinek megfelelő teljesítményt és attól tér el lefelé, illetve felfelé, soft, illetve hard beállításoknál. De hogy ez százalékosan mit jelent - újfent nem tudom :)

Nézzétek a YT videót, olvasgassátok a wiki-t, ezen felül mind itt, a global forumban, mind a Discordon akad topic, ahol ezekre rákérdezhettek (angolul) nálamnál (nálunknál?) sokkal rutinosabb, tapasztaltabb játékosok berkeiben.

Bár abban sem vagyok biztos, hogy ezek publikus információk :)

Posted on March - 27 - 2020 at 09:27

Tegnap egyáltalán nem engedett fórumozni ez a játék...

És mivel nincs más mód, ide kell írnom: köszi újra a barátságost! Nagy segítség!

Posted on April - 11 - 2020 at 09:55

Hi guys, greetings from Poland 🇵🇱.

I am looking for The HUN from Talented Boys. Please, come to discord.

Posted on April - 13 - 2020 at 17:55

Huh mekkora ifit találtam ma, kiraktam piacra, már 10 mikánál jár, Emánuel Koszorús ha valaki leakarja csekkolni. Szerintetek tényleg ér ennyit vagy csak valaki szórja a pénzt?

Posted on April - 13 - 2020 at 21:27

Huh mekkora ifit találtam ma, kiraktam piacra, már 10 mikánál jár, Emánuel Koszorús ha valaki leakarja csekkolni. Szerintetek tényleg ér ennyit vagy csak valaki szórja a pénzt?

Te jó ég. Én ilyen ifit még nem láttam. Ráadásul center.

Berény jobban tudja talán, mennyi a rekord ifiért, de a tippem az, hogy meg fog dőlni.

Posted on April - 13 - 2020 at 23:10

Berény jobban tudja talán, mennyi a rekord ifiért, de a tippem az, hogy meg fog dőlni.

Mondjuk én ennyi pénzt egy ifiért se adnék, habár nem tudom mennyi egy nagy csapat büdzséje.

Posted on April - 14 - 2020 at 07:00

Mondjuk én ennyi pénzt egy ifiért se adnék, habár nem tudom mennyi egy nagy csapat büdzséje.

Nagyoknak ez szerintem kb. aprópénz. De ez téged ne érdekelje, onnantól kezdve, hogy felüllicitálták a kért összeget, a játékos értékét a vevői oldal határozza meg. Te csak dőlj hátra, élvezd a műsort, majd számolgasd a bankjegyeket :)

Látom, hogy fiatalokra építesz. Ne tékozold el a bejövő összeget, de ha rászánsz pár órácskát (akár apránként) és nagyjából rájössz, milyen típusú játékosokkal, milyen típusú taktikával lehetsz idővel sikeres, érdemes lehet lassan és tudatosan visszaforgatni a pénzt. Csak ne kapkodj. Annyi pénzből stabil NB1-es csapatot tudsz összehozni - már ha ez nem túl elhamarkodott terv.