LATEST POSTS

I am selling one good pl. 27yo. 206cm (pf/c). 

Global (English Only)/Transfer Market

Hocam tebrik ederim. Bi kaç yıl ara verdiğin şampiyonluk mesaisine dönmüş oldun. Süper Lige çıkan arkadaşları da ayrıca tebrik ederim

Turkish / Türkçe/Sezon 17
FORUM FACTS
37028 Posts 705 Threads 7521 Members jiozeus38 Latest Member 3 Currently Online

Beszélgetős

Posted on November - 28 - 2018 at 14:56

Úgy gondoltam, inkább csinálok egy ilyen fórumot, és a Kérdések fórumot használjuk arra , amire létrehoztuk :)

Posted on October - 18 - 2019 at 09:48

Hello András! Nem tudtam, hogy16 éves magyarokra hajtasz. Nem akarok belemenni licitekbe, mert 1 nincs sok pénzem, 2 ezt most kitaláltam, hogy velük alkotok valami nagyot...de nem tudok milliókat beletenni, mert nincs, 3 azt hittem partnerek lesztek ebben nem riválisok. Ráadásul holnap 18-kor előreláthatóan nem leszek gépközelben...hát ennyit szerettem volna röviden. Robi

Szia Robi!

Sajnos, körbeért a partnerség... Ugyanis, Bassiana le szeretné igazolni tőlem. Emilist. Meg is eggyeztünk az árban, de közben kiderült neki a lejárat végéig nem lesz meg az előre lebeszélt összeg. Ezért megkért, hogy licitáljak rá pár játékosára, hogy meglegyen. Én teloról nem is néztem, hogy kire licitálok rá. (itt hibáztam)

Ha hozzám kerülnek azok a játékosok akiket te kinéztél, akkor az eredeti összeg feléért kiteszem őket neked piacra. Ha ez igy neked megfelel. 

Üdv. Sanyi. 

Posted on October - 18 - 2019 at 09:48

Hello András! Nem tudtam, hogy16 éves magyarokra hajtasz. Nem akarok belemenni licitekbe, mert 1 nincs sok pénzem, 2 ezt most kitaláltam, hogy velük alkotok valami nagyot...de nem tudok milliókat beletenni, mert nincs, 3 azt hittem partnerek lesztek ebben nem riválisok. Ráadásul holnap 18-kor előreláthatóan nem leszek gépközelben...hát ennyit szerettem volna röviden. Robi

Szia Robi!

Sajnos, körbeért a partnerség... Ugyanis, Bassiana le szeretné igazolni tőlem. Emilist, meg is eggyeztünk az árban, de közben kiderült neki a lejárat végéig nem lesz meg az előre lebeszélt összeg. Ezért megkért, hogy licitáljak rá pár játékosára, hogy meglegyen. Én teloról nem is néztem, hogy kire licitálok rá.

Ha hozzám kerülnek azok a játékosok akiket te kinéztél, akkor az eredeti összeg feléért kiteszem őket neked piacra. Ha ez igy neked megfelel. 

Üdv. Sanyi. 

Posted on October - 19 - 2019 at 11:11

Szia! Semmi gond. Úgy nézem meg is lesz mindenki akit szerettem volna. Figyelem a piacot is, hogy a többiek kiket tesznek ki, és főként az edzést. Hosszú távon persze a legjobb 10-et szándékozom játszatni a tétmérkőzéseken, a többieket a barátságoson. Csonka Dominikot is szerettem volna, de mikor valaki egyből 2,5 milliót tett rá ki kellett szállnom. Megálmodtam a 7-10 szezon múlva a nagy magyar válogatottat. Rögös lesz az út, de megpróbálom végigjárni.Robi

Posted on October - 20 - 2019 at 18:39

Na most már be merem írni :-)

A harmadik negyedben már elkezdtem, de szerencsére nem tettem és nem kiabáltam el, no de a lényeg: 

Ez most már megvan!!! Gratulálok!!!

Kiszurkoltuk :-)

Hajrá, csak így tovább a csoportkörben is!

Posted on October - 25 - 2019 at 15:49

Na most már be merem írni :-)

A harmadik negyedben már elkezdtem, de szerencsére nem tettem és nem kiabáltam el, no de a lényeg: 

Ez most már megvan!!! Gratulálok!!!

Idén Szakiak ill. a Piratesnek szurkolok én is a BL-ben. Ideje megmutatnia hogy nagyn erős csapata van. Ismerem a keretét és semmivel se gyengébb mint egy Foo Fighters. Ha odafigyel akár az egyenes kiesésig is tovább mehet. Ahol magyar csapat még a környékes se volt..

Kiszurkoltuk :-)

Hajrá, csak így tovább a csoportkörben is!

Posted on November - 9 - 2019 at 21:29

@Szakip:

Elnézést kérek.

Nagyon kevés időm jut mostanság a játékra, ma is sebtiben, két perc alatt hajigáltam fel a Csapatot, és a nagy kapkodás vége az lett, hogy ''gálacsapat'' felállással léptünk parkettra, elfelejtettem a laza (soft/soft) taktikát kiválasztani.

Én itt ma csak XP-re mentem.

Szeretném azt hinni, hogy nem nyúltam bele a bajnokságba és remélni, hogy végül nem ezen a meccsen fog múlni - de jó sansz van rá.

Teljesen szürreális módon konkrétan a Csapatom ellen drukkoltam, miután úgy fél 9 körül belekukkantottam a meccsbe és láttam, mi az aktuális eredmény. Hiába ez az eddigi legnagyobb sikerem, nem tudok örülni a győzelemnek, nekem erre a plusz egy extra pontra semmi szükségem nem volt.

Még egyszer elnézést kérek és további szép menetelést a BL-ben! Drukkolunk itt neked egy páran.

A többieknek is további szép sikereket az RL-ben! 

Posted on November - 9 - 2019 at 23:01

@Szakip:

Elnézést kérek.

Nagyon kevés időm jut mostanság a játékra, ma is sebtiben, két perc alatt hajigáltam fel a Csapatot, és a nagy kapkodás vége az lett, hogy ''gálacsapat'' felállással léptünk parkettra, elfelejtettem a laza (soft/soft) taktikát kiválasztani.

Szeretném azt hinni, hogy nem nyúltam bele a bajnokságba és remélni, hogy végül nem ezen a meccsen fog múlni - de jó sansz van rá.

Teljesen szürreális módon konkrétan a Csapatom ellen drukkoltam, miután úgy fél 9 körül belekukkantottam a meccsbe és láttam, mi az aktuális eredmény. Hiába ez az eddigi legnagyobb sikerem, nem tudok örülni a győzelemnek, nekem erre a plusz egy extra pontra semmi szükségem nem volt.

Még egyszer elnézést kérek és további szép menetelést a BL-ben! Drukkolunk itt neked egy páran.

Márpedig innentől csak Bassiánán mulik az első hely. Nagy veszteség szakit nem éri, mivel a második hely is BL indulós. 

Posted on November - 10 - 2019 at 06:18

@Szakip:

Elnézést kérek.

Én nem értem miért mentegetőzöl. Ez egy verseny. Szaki a fáradtságot próbálta visszahozni és valami nagyon erőtlen csapatot állított ki soft-soft (gondolom én)beállítással. Reszkírozott és bebukta. Azért félg bánom hogy kikapott mert ezzel nem az oda vissza meccsünkük dől el a bajnoki cím sorsa. Csapataink erre a szezonra már teljesen egyenranguak lettek. És attól félek 2. meccsre már nem állít taktikát. Kivéve persze ha én is betlizek.

Posted on November - 10 - 2019 at 11:41

@Szakip:

Elnézést kérek.

Én nem értem miért mentegetőzöl. Ez egy verseny. Szaki a fáradtságot próbálta visszahozni és valami nagyon erőtlen csapatot állított ki soft-soft (gondolom én)beállítással. Reszkírozott és bebukta. Azért félg bánom hogy kikapott mert ezzel nem az oda vissza meccsünkük dől el a bajnoki cím sorsa. Csapataink erre a szezonra már teljesen egyenranguak lettek. És attól félek 2. meccsre már nem állít taktikát. Kivéve persze ha én is betlizek.

Igen, mindebben teljesen igazad van, ezt elismerem.

Azért ''mentegetőzöm'', mert nem fair, hogy míg ellened (és még jó pár, nálamnál sokkal erősebb csapat ellen) ''lefeküdtem'', addig neki nekimentem izomból.

Mindegy is, túlragoztam, csak ez kikívánkozott belőlem, így kívánta a tisztesség.

További boldog hétvégét!

Posted on November - 17 - 2019 at 18:36

@peterhappy

Semmi okod elnézést kérni, az én hibám volt. Ilyesmi előfordul, botlás benne van játékban, na meg a valós sportban is.

Köszönöm utólag a szurkolást is a bl-hez.Néha ránézek a fórumra, de nehezen tudok még arra is időt szakítani, hogy taktikát állítsak...idén már kétszer alaptaktika futott. 

Azért megpróbálok Bl- ben tiszetességgel helyt állni.b Itt lenne az ideje, hogy magyar csapat is odakerüljön az élbolyba.Tragédija ellen eldől a továbbjutásom, reméljük a legjobbakat.Nekem BL döntővel ér fel a meccs:D

A bajnokságban célom idén, hogy a visszavágón elhúzzam Bassiana száját, mégse legyen olyan édes az a bajnoki cím.Mondjuk még ő is hibázhat addig..:)