LATEST POSTS

I am selling one good pl. 27yo. 206cm (pf/c). 

Global (English Only)/Transfer Market

Hocam tebrik ederim. Bi kaç yıl ara verdiğin şampiyonluk mesaisine dönmüş oldun. Süper Lige çıkan arkadaşları da ayrıca tebrik ederim

Turkish / Türkçe/Sezon 17
FORUM FACTS
37028 Posts 705 Threads 7521 Members jiozeus38 Latest Member 3 Currently Online

Beszélgetős

Posted on November - 28 - 2018 at 14:56

Úgy gondoltam, inkább csinálok egy ilyen fórumot, és a Kérdések fórumot használjuk arra , amire létrehoztuk :)

Posted on October - 11 - 2019 at 12:59

Nevermore, lenne kedved, letesztelni a 17 éveseid (ifistáid) képességeit? Bassianaval és Berénnyel már beszéltem.

Az első 30 perce játszatnád a legjobbnak tartott ifijeidet (jelenleg 17 éveseket) normál -normál, Benti, és fokusz nélkül. utolsó negyed a gyengébbeké. 

Ha érdekel, a dolog jelezd. 

Hello,

Jo otlet, benne vagyok!

Azt mondjuk nem teljesen ertem, hogy a benti beallitas miert fontos, de legyen :)

Mert a többiek is ugyanezen beállítások mellett fogják játszatni a játékosaikat, és így jobban összehasonlíthatóak. Szerintem :)

Ezt a reszet ertem, de nem lenne realisabb az osszehasonlitas akkor, ha egy szandekosan kinti jatekra edzett jatekos kinti beallitasokkal menne? :)

Persze ettol fuggetlenul tenyleg mehet a fix beallitasos dolog, csak kotekszem :D

Reszletek megbeszelese Discordon fog menni? Ha igen, valaki bedobja a linket, hogy ne kelljen visszakeresnem? Koszi!

Posted on October - 11 - 2019 at 15:30

Nevermore, lenne kedved, letesztelni a 17 éveseid (ifistáid) képességeit? Bassianaval és Berénnyel már beszéltem.

Az első 30 perce játszatnád a legjobbnak tartott ifijeidet (jelenleg 17 éveseket) normál -normál, Benti, és fokusz nélkül. utolsó negyed a gyengébbeké. 

Ha érdekel, a dolog jelezd. 

Hello,

Jo otlet, benne vagyok!

Azt mondjuk nem teljesen ertem, hogy a benti beallitas miert fontos, de legyen :)

Mert a többiek is ugyanezen beállítások mellett fogják játszatni a játékosaikat, és így jobban összehasonlíthatóak. Szerintem :)

Ezt a reszet ertem, de nem lenne realisabb az osszehasonlitas akkor, ha egy szandekosan kinti jatekra edzett jatekos kinti beallitasokkal menne? :)

Persze ettol fuggetlenul tenyleg mehet a fix beallitasos dolog, csak kotekszem :D

Reszletek megbeszelese Discordon fog menni? Ha igen, valaki bedobja a linket, hogy ne kelljen visszakeresnem? Koszi!

https://discord.gg/gnWQybX

Természetesen a kinre edzett játékosok kintre legyenek állitva különben nem látjuk mit tudnak. :) 

Posted on October - 13 - 2019 at 07:56

Gratulálok a MudCastle regionális és magyar bajnoki címéhez is! A bl sorsolás nem lett a legegyszerűbb, de nem lehetetlen. A Bassiana se esélytelen eljutni a selejtező döntőjéig, azonban ott a the dalton brothers nagyon komoly bravúr lenne. Bár ők mennyiségre gyengültek a tavalyi szezonhoz képest valamennyit.

A következő szezonban számomra a 10. hely lesz a realitás, de a Kisgyőrt talán beelőzhetem, ha jól jön ki nekem a sorsolás. A regionálisban pedig szeretnék idén is bejutni a második csoportkörbe, de ez leginkább a csoportellenfeleimen fog múlni, hogy mennyire szeretnének ők továbbjutni. A taktikámon nem fogok változtatni, valószínűleg marad a szokásos 5-6 fős rotációm. 

Posted on October - 15 - 2019 at 19:30

óóó mit találtam :)

EZT a poén és a nosztalgia kedvéért itt hagyom :)

Az utolsó fül a régi játékom legvége, az első pedig a második nekifutásom volt, de az tiszavirág életűnek bizonyult. (Hasonlóképp jártam a Hattrick-kal is)

Sziasztok! Sokan vagytok, akik reményteljes 16 évesekkel rendelkeztek. Örülnék, ha kitennétek őket transzferlistára, mert nálam megszerezhetik a tapasztalatot is, hiszen mindenhol őket játszatom majd. StephenJr, tőled Bartha és Tarr érdekel leginkább, de a Varga, Halmi, Lukács hármas is. Szakip-tól Czinege, TheHUN-tól Mészáros, Kóbor, Szekeres, Deca tőled Székely, Takács, Csorba, peterhappy-től Kemény, Csizmadia, Kiss, Kedves, szkorhetz-től Kertész. Persze plusz infók is jól jönnének. Regisztráltam a discord-ra is. Üdv: Robi

Posted on October - 16 - 2019 at 15:55

Az utolsó fül a régi játékom legvége, az első pedig a második nekifutásom volt, de az tiszavirág életűnek bizonyult. (Hasonlóképp jártam a Hattrick-kal is)

Sziasztok! Sokan vagytok, akik reményteljes 16 évesekkel rendelkeztek. Örülnék, ha kitennétek őket transzferlistára, mert nálam megszerezhetik a tapasztalatot is, hiszen mindenhol őket játszatom majd. StephenJr, tőled Bartha és Tarr érdekel leginkább, de a Varga, Halmi, Lukács hármas is. Szakip-tól Czinege, TheHUN-tól Mészáros, Kóbor, Szekeres, Deca tőled Székely, Takács, Csorba, peterhappy-től Kemény, Csizmadia, Kiss, Kedves, szkorhetz-től Kertész. Persze plusz infók is jól jönnének. Regisztráltam a discord-ra is. Üdv: Robi

Bartha Tarr kirakva. Nekem ugyis csak bari meccsek miatt vannak. Helyettesítenem kell őket fiatalokkal :)

Posted on October - 16 - 2019 at 16:18

Na, szuper. Már épp meg akartam énekelni, hogy egy ilyen srácnak a Discordon a helye.

Én Pete néven futok, írj rám és megírom a srácok aktuális paramétereit. Lehet, hogy Kemény  és Vida potos, még agyalok rajta, hogy menjenek-e. Sajnos a fizetésük nem nagy szám, de gyorsan fejlődnek. A hétfői ifiről még nem tudom, potos-e.

Posted on October - 17 - 2019 at 11:20

Roberto ill. akit még érdekel.

Halmi a piacon. Potos!! Nem akartam eladni de nálam nem kapna tapasztalatot hiába a potenciál. 500ezer az ár olcsóbban nem adom.

Posted on October - 17 - 2019 at 19:53

Hello András! Nem tudtam, hogy16 éves magyarokra hajtasz. Nem akarok belemenni licitekbe, mert 1 nincs sok pénzem, 2 ezt most kitaláltam, hogy velük alkotok valami nagyot...de nem tudok milliókat beletenni, mert nincs, 3 azt hittem partnerek lesztek ebben nem riválisok. Ráadásul holnap 18-kor előreláthatóan nem leszek gépközelben...hát ennyit szerettem volna röviden. Robi

Posted on October - 18 - 2019 at 07:02

Hello András! Nem tudtam, hogy16 éves magyarokra hajtasz. Nem akarok belemenni licitekbe, mert 1 nincs sok pénzem, 2 ezt most kitaláltam, hogy velük alkotok valami nagyot...de nem tudok milliókat beletenni, mert nincs, 3 azt hittem partnerek lesztek ebben nem riválisok. Ráadásul holnap 18-kor előreláthatóan nem leszek gépközelben...hát ennyit szerettem volna röviden. Robi

Roberto! Az András már Sándor valójában, és átvette az accot. Beszéltem Sanyával és megígérte hogy tied lehet az összes 16 éves ifista. Halmi is. Remélem szépen kineveled őket :)

Posted on October - 18 - 2019 at 07:09

Roberto! 

Ő is kellene?

Nemzetiség:
Hungary
Kor:
16
Magasság:
202cm
Súly:
102kg
Fizetés:
$3,043
Pozíció:

Fáradtság:
0
Forma:
Képességek
Védekezés:
6
Dobás:
3
Gyorsaság:
5
Cselezés:
5
Erő:
6
Lábmunka:
7
Tapasztalat:

0

C/Pf lehet belőle. Ha érdekel kirakom jövő 7en piacon, de gyors feltöltöm 15 évesekkel a csapatot barátságosok miatt. Jövőre én is aktívan tolom. Jelezze felém ki szerente és igazságosan kihívok mindenkit. 100ezer /klub /meccs kb