LATEST POSTS

Može, ako su u tim nižim ligama bot ekipe ili želiš igrač samo brani tu poziciju. Inaće će igrati katastrofalo. Ne zbog visine, Već zbog loših skilova za outside napad. Šut kao primarac jako loš (nizak), kao i PM.  Za samo def igru, nije bitno dali  je igrač postavljen inside ili outside ...mislim

Ex-Yu/Pitanja

Znam da je ovaj momak predodređen za poziciju 3 ali može li da igra PF u nižim ligama ako mu namjestim spolja(outside)?   Klub: Partizan 1945 Državljanstvo: Starost: 30 Visina: 202cm Težina: 102kg Plata: $29,269 Pozicija:     Energy:   100 Forma: Veštine Odbrana: 17 Šut: 9 Brzina: 13 Dribling: 13 Snaga: 6 Post Tehnika: 5 Iskustvo: 18

Ex-Yu/Pitanja
FORUM FACTS
36769 Posts 692 Threads 7378 Members Grisino Latest Member 1 Currently Online

Beszélgetős

Posted on November - 28 - 2018 at 14:56

Úgy gondoltam, inkább csinálok egy ilyen fórumot, és a Kérdések fórumot használjuk arra , amire létrehoztuk :)

Posted on November - 28 - 2018 at 15:00

És ha már itt vagyok, el is kezdeném :) Gratulálok mindenkinek a helyezésekhez! Remélem a jövőre mindenki erősít kicsit és lesz egy izgalamas szezon :) Vasárnap déltől (ha jól tudom) bottalanítás. Érdemes lesz majd a piacon nézni. Legalábbis remélem :)

Posted on December - 1 - 2018 at 10:13

Szia,

Sziasztok!

Akkor ide reagálok a 'kérdések' helyett. Mindenekelőtt gratula Szakip apukának :) Jó egészséget, sok boldogságot nektek!

Jól sejtem, hogy néhányan ismeritek egymást IRL is? Vagy csak CH-ból a kapcsolat?

Sajnos én ott az utolsó szezonokat kihagytam, így azt sem tudom, mikor és miként ért véget a játék.

A bemutatkozós topicot csinálom majd (ha látjátok értelmét), elég sok volt mostanában a meló, ez az 'évzárás' nálam, elméletileg jövő kedd után végre szusszanhatok és talán aktívabb tudok lenni. Addig ha valaki érez magában késztetést, a világért se fogja vissza magát, kezdje meg nyugodtan a bemutatkozások sorát :)

ViP

Posted on December - 3 - 2018 at 21:19

Szia,

Sziasztok!

Akkor ide reagálok a 'kérdések' helyett. Mindenekelőtt gratula Szakip apukának :) Jó egészséget, sok boldogságot nektek!

Jól sejtem, hogy néhányan ismeritek egymást IRL is? Vagy csak CH-ból a kapcsolat?

Sajnos én ott az utolsó szezonokat kihagytam, így azt sem tudom, mikor és miként ért véget a játék.

A bemutatkozós topicot csinálom majd (ha látjátok értelmét), elég sok volt mostanában a meló, ez az 'évzárás' nálam, elméletileg jövő kedd után végre szusszanhatok és talán aktívabb tudok lenni. Addig ha valaki érez magában késztetést, a világért se fogja vissza magát, kezdje meg nyugodtan a bemutatkozások sorát :)

ViP

Nagyon köszönöm a jókívánságokat, és én is gratulálok mindenkinek, legfőképp Nevermorenak a BL helyezéshez, és sok szerencsét szerdára! Nekem szerencse a szerencsétlenségben, hogy idén újra összesorsoltak a szerb Millionarissal,de a célom,hogy revansot vegyek a tavalyi vereségért a román Sibiu Warriors ellen.

StephenJr  régi barátom, mindketten Sárváriak vagyunk és régi charasok is, eddigi Sárvár néven futó Andy's Army pedig az öcsém, de nem nagyon foglalkozik a játékkal. A többieket csak Charazayből. Nekem nagyon fájó volt, hogy megszűnt. Megszűnés előtt nem sokkal fiatalítottam a csapatom és nagyon jók voltak a játékosaim, az összes ICC U korosztályban a legjobbak között voltam. és mire beértek volna.......

Szerintem megvárjuk míg elkészülsz a topickal, senki nem akarja elvenni a lehetőséget, de az is lehet, hogy csak senki nem olyan aktív, hogy megelőzzön:)

Posted on December - 5 - 2018 at 12:34

Egyszer már próbáltam reagálni, de egy bugos szemét ez a fórummotor :D

Szóval köszi a meccsre a jókívánságokat, sok esélyt ugyan nem látok a továbbjutásra, de azért nekik megyünk :) Neked is jó meccset mára, ahogy néztem, a te továbbjutásod azért sokkal esélyesebb.

Sárvár? Akkor eddig szín Vas megyei dobogó volt az elmúlt három szezonban ;) Tartok tőle, hogy idén Berény 'belerondít'... :)

Posted on December - 8 - 2018 at 08:19

Szóval köszi a meccsre a jókívánságokat, sok esélyt ugyan nem látok a továbbjutásra, de azért nekik megyünk :) Neked is jó meccset mára, ahogy néztem, a te továbbjutásod azért sokkal esélyesebb.

Sárvár? Akkor eddig szín Vas megyei dobogó volt az elmúlt három szezonban ;) Tartok tőle, hogy idén Berény 'belerondít'... :)

Ahogy elnéztem a Fénybenjárok és a New Yersey is beerősített. Most boldog is vagyok meg szomorú is. Boldog mert végre lesznek jó mérkőzések, szomorú mert fiatal Titánjaimnak már sokkal többet kellene játszaniuk a tapasztalat végett. És sajnos 50 feletti erősségű csapatok ellen még nem merem őket kiállítani, bármilyne jók is :(

Posted on December - 8 - 2018 at 12:27

Hát srácok, megnyertem a második meccset is a Sibiu ellen, de a meccs felért egy vereséggel...első két negyedben 2db 16 éves játékos is játszott nála, és amit így megszereztem 24 pontos előnyt a 3. és 4. negyedben elvesztettem simán a rendes csapata ellen.  Nem értem ez hogy lehet, ennyit számíthat a tapasztalat (nálam 10 környéke,nála biztosan 14+), vagy a taktikai beállításnál csinál valamit jobban? Valkinek valamilyen ötlete???Esküszöm tanácstalan vagyok, de így megint nyilvánvalóvá vált, hogy a millionaris ellen teljesen esélytelen vagyok így lehet fiataljaim is kapnak perceket.

Berény belerondíthat idén a dobogóért folytatott harcba az tuti. De felvetődött bennem a kérdés, hogy te is rég regisztráltál, magas a szurkolói táborod, sok játékosra nem dobtál ki pénzt.Miért nem erősítesz a csapatodon? csak kicsivel erősebb csapattal is mehetnél az első helyért is akár sztem.

Posted on December - 8 - 2018 at 13:03

Hát srácok, megnyertem a második meccset is a Sibiu ellen, de a meccs felért egy vereséggel...első két negyedben 2db 16 éves játékos is játszott nála, és amit így megszereztem 24 pontos előnyt a 3. és 4. negyedben elvesztettem simán a rendes csapata ellen.  Nem értem ez hogy lehet, ennyit számíthat a tapasztalat (nálam 10 környéke,nála biztosan 14+), vagy a taktikai beállításnál csinál valamit jobban? Valkinek valamilyen ötlete???Esküszöm tanácstalan vagyok, de így megint nyilvánvalóvá vált, hogy a millionaris ellen teljesen esélytelen vagyok így lehet fiataljaim is kapnak perceket.

Berény belerondíthat idén a dobogóért folytatott harcba az tuti. De felvetődött bennem a kérdés, hogy te is rég regisztráltál, magas a szurkolói táborod, sok játékosra nem dobtál ki pénzt.Miért nem erősítesz a csapatodon? csak kicsivel erősebb csapattal is mehetnél az első helyért is akár sztem.

Én is tanácstalan vagyok az eredményed kapcsán, sokszor futottam bele én is érthetetlen dolgokba. Nem nagyon tudom, mi okozhat ekkora különbséget... Lehet, hogy igazad van, és a tapasztalat lesz a kulcs.

Miért nem erősítek? Mert nem tudok :D Valószínűleg rosszul menedzseltem a pénzügyeimet - túl sokáig mentem full stadionkapacitáson fejlesztés nélkül, csomó bevételtől estem el. Hiába bújom a játékospiacot, nem találok olyan játékost, aki előrelépést jelentene. Ha igen, arra nincs pénzem. Ja, és túl öreget meg nem akarok venni.

Inkább a saját nevelésű fiatalok beépítésén dolgozom, ez valahogy jobban szórakoztat, mint 30 éves játékosokkal feltölteni a csapatot plusz két győzelem érdekében.

Posted on December - 8 - 2018 at 19:51

Szia,

Sziasztok!

ViP

Nagyon köszönöm a jókívánságokat, és én is gratulálok mindenkinek, legfőképp Nevermorenak a BL helyezéshez, és sok szerencsét szerdára! Nekem szerencse a szerencsétlenségben, hogy idén újra összesorsoltak a szerb Millionarissal,de a célom,hogy revansot vegyek a tavalyi vereségért a román Sibiu Warriors ellen.

StephenJr  régi barátom, mindketten Sárváriak vagyunk és régi charasok is, eddigi Sárvár néven futó Andy's Army pedig az öcsém, de nem nagyon foglalkozik a játékkal. A többieket csak Charazayből. Nekem nagyon fájó volt, hogy megszűnt. Megszűnés előtt nem sokkal fiatalítottam a csapatom és nagyon jók voltak a játékosaim, az összes ICC U korosztályban a legjobbak között voltam. és mire beértek volna.......

Szerintem megvárjuk míg elkészülsz a topickal, senki nem akarja elvenni a lehetőséget, de az is lehet, hogy csak senki nem olyan aktív, hogy megelőzzön:)

Nem gondoltam volna, hogy ilyen helyi különítménnyel van ám dolgunk! De így egyből világossá váltak számomra a csapatnevek is. Találóak :) 

CH-ban mire vittétek? Ott is kb. rólatok szólt az első osztály?

Röstellem, én már nem emlékszem rá nagyon, jó pár szezonnal a vége előtt dobbantottam. Én mindig is kereskedő karakter voltam, az ificsapattal nulláról mentalitás nálam soha nem vált be, legutóbb épp a legutolsó CH idényemben próbálkoztam meg vele, de ott sem jártam sikerrel. 

Írok majd bővebben a 'bemutatkozóban', talán jövő héten végre lesz rá időm. Utólért az év végi hajtás, alig volt időm a játékkal foglalkozni, a lehető legrosszabbkor...

Posted on December - 8 - 2018 at 20:09

Ahogy elnéztem a Fénybenjárok és a New Yersey is beerősített. Most boldog is vagyok meg szomorú is. Boldog mert végre lesznek jó mérkőzések, szomorú mert fiatal Titánjaimnak már sokkal többet kellene játszaniuk a tapasztalat végett. És sajnos 50 feletti erősségű csapatok ellen még nem merem őket kiállítani, bármilyne jók is :(

Jajjj, játszasd csak nyugodtan ellenem az ifjoncaid! Legalább 30 ponton belül maradok... :)

Az erősítés project erősen félsikeresnek mondható. Hetvenegy fős listával indultam neki a hétnek, A, B, C... tervekkel, hogy aztán sorra lemaradjak a kiszemeltjeimről, vagy mert nem tudtam versenyre kelni a tehetősebb klubokkal, vagy mert nem jutottam gép/telefon elé. Három olyan játékos akadt, akiről másodpercekkel maradtam le úgy, hogy a nyertes licitelő manager nem volt online. A kezdőbe szánt játékosok közül egyet sem sikerült megszereznem. Akadt az elején két pánikszerű bevásárlásom, míg most elpasszoltam a legígéretesebb tehetségemet, utólag persze mindet megbántam, de ez az egész hét a kapkodásról és rossz döntések soráról szólt - nem volt ez másképp itt sem. A célom így maradt az első hatban maradás, szerettem volna apránként egy-egy hellyel feljebb lépni, ez szerintem most (még) nem reális célkitűzés. Féltávnál már látni fogom, hogy sült el a mostani építkezés-taktikázás és van-e reális esélyem idővel behozni a sokszezonnyi lemaradásomat (ez itt többünkre is igaz).

Mókás volt, hogy több kiszemeltem is akadt, akit végül Roberto (NYR) igazolt le.

Szakip: Néztem is a legutóbbi meccsed, azért 2mp-vel a rendes játékidő vége előtt lehettek gondolataid... :) De a lényeg, hogy behúztad, gratula és nagy kalappal holnapra!

Szerencsére küldés előtt ctrl+c megvolt, így megúsztam, hogy bukjam tízpercnyi pötyögésem végtermékét...

Posted on December - 8 - 2018 at 21:11

A fórummotor már engem is megszívatott párszor :D Mostantól a ctr+c alap mielőtt bármit is elküldök.

A következő szezonban szeretnék felkerülni a dobogóra, bár a sorsolás nem kedvezett nekem túlságosan, mert a 3 ''nagycsapattal'' egymást követő meccseken játszom és nincs olyan mély rotációm, mint nekik. Az ifik szempontjából nem túl szerencsés, hogy mindenki erősít, de legalább izgalmasabb lesz a bajnokság. Ahogy észrevettem minden új korosztály legjobbjai nagyjából fél szezonnal vannak lemaradva az előző korosztály legjobbjaitól. Tudtok arról valamit, hogy ez a folyamat mikor fog megállni? Az angol fórumon nem találtam konkrétumot ezzel kapcsolatban.