LATEST POSTS

Had eigenlijk niet naar de vorige match gekeken, enkel naar het klassement. Dus ik dacht dat het wel een zwaar verlies zou worden. Maar dat geeft me wel wat vertrouwen voor volgend jaar. Dan is enkel de top 3 echt veel te sterk. De rest moet haalbaar zijn om af en toe eens te verrassen.

Netherlands / Dutch/BLB S25

Ik had het gezien, dacht dat je al moeite gedaan had, omdat het vorige keer ook close was. Al maakt het voor beide teams niks meer uit waarschijnlijk. Volgend seizoen wordt wel terug wat zwaarder volgens mij, tenzij er weer wat managers inactief worden

Netherlands / Dutch/BLB S25
FORUM FACTS
44315 Posts 977 Threads 9822 Members Whiplaäsh Latest Member 2 Currently Online

Pagalba naujokui

Posted on October - 21 - 2018 at 13:46

Sveiki, katik prisregistravau į žaidimą. Noriu patarimų prisirinkti iš jūsų, esu žaides Buzzerbeateri, bet čia matau biški sudėtingiau viskas. Įdomiausia būtu kaip viską pradet man čia. Susidėti sudėtis, treniruotes ir panašiai, ačiū iš anksto.

Posted on April - 7 - 2021 at 07:05

Sveiki. Zaidziu jau antra sezona ir matau kad cia tikrai kazko nezinau. Zaidejai nera patys silpniausi bet kai is 57 metimu pataiko tik 10 tai kazkoks kosmosas. 13 tritaskiu nei vieno nepataiko. Per 8 zaidimo minutes imeta 2 taskus. Komanda pries kuria zaidziau nera stipresne. Gal kas galit paaiskinti gal as kazka ne taip darau???

Gali buti kad varzovas stiprus . Tai taip normaliai mane irgi i vienus vartus dabar nesioja .O taip kaip naujam tai man atrodo kad geriausiai butu augintis fanu skaiciu su biudzetu ir augintis zaidejus . Pvz as kaip sudetis ji ner stipri bet as juos galiu parduot . o ju pajegumas pakankamai geras kad 3 DIVE galeciau laimeti ~80% varzybu . Kai vel busiu 3 DIV man kils ziurovu skaicius po ~100 i sav zaideju patirtis kils ir ju igudziai . As ta rasau tam kad nesugalvotum daryti tos klaidos kada uzsiperka veteranu iki 2 DIV pakyla (ar net LKL) ir pamato kad net ir su veteranais nieko ten nenugales bet dar ir ritasi zemyn ir tokiu budu po keliu sez gaunas kad nei arena nei zaideju nei finansu ...zdz kazkas tokio :)

Posted on April - 9 - 2021 at 08:07

Sveiki. Zaidziu jau antra sezona ir matau kad cia tikrai kazko nezinau. Zaidejai nera patys silpniausi bet kai is 57 metimu pataiko tik 10 tai kazkoks kosmosas. 13 tritaskiu nei vieno nepataiko. Per 8 zaidimo minutes imeta 2 taskus. Komanda pries kuria zaidziau nera stipresne. Gal kas galit paaiskinti gal as kazka ne taip darau???

Iš manualo, tikiuos jį skaitęs, žinom kad nuo 30m amžiaus žaidėjams skilai ima krist. Pas tave net 33m kažką daro vienas matau. O jei jie dar i be expo tai va ir turi. Dar ir skilai kokie neaišku. Tad varžovo 23m žaidėjas gali būti daug stipresnis nei tavo bet kuris, kuriam 30+ metukų.  

Posted on April - 9 - 2021 at 16:12

p.s tai ka as rasiau nera kazkoks vienintelis teisingas budas as aprasiau kaip  as dabar ziuriu i zaidima . o del tu veteranu jo ju tau nelabai ir reikia . ypac tarp sezonu rinkoje bus daug zaideju ir nebrangiai gali susirinkt is tokiu ~17-22 metu panasaus pajegumo komanda . tik sitie rinks patirti ir treniruosis . 

Posted on April - 9 - 2021 at 17:09

3pų neįmet nes gal šoto nedaug tėr su spydu. O gal net iš inside mėto. Masė priežasčių gali būt.

Posted on April - 15 - 2021 at 12:42

3pų neįmet nes gal šoto nedaug tėr su spydu. O gal net iš inside mėto. Masė priežasčių gali būt.

Rankos kreivos, uz tai ir neimeta :D