LATEST POSTS

Ben birşey yazmayacaktım ama yani gerçekten nereden bakarsanız bakın zarar veriyor bu hükmen işi, bunu hem uzun yıllar oynayanlar yapıyor hem de yok gelecek yok başarı diye dem vuranlar yapıyor. Hele ki hiç oynanmaması tamamen facia ne diyim..   Bu arada Muti hocanın yazdığı son paragrafın altına aynen imzamı atıyorum. Oyun içi mesajlaşma harici şu an bir geliştirme görülmüyor, bu özellikle eski Cha kullanıcılarının hatırlayacakları bir sona doğru oyunu götürüyor, kimsenin bırakma ya da yor...

Turkish / Türkçe/Sezon 17

Pirmais sezonas aplis noslēdzies. LBL tabula izskatās diezgan simetriska visas komandas sadalījušās sākot no 11-0 līdz 0-11 pa vienam solim. Kā citiem sezonas 1/2 ? Man pagaidām ar lielu pluss zīmi, nebiju domājis tik labi (skatoties spēku samērus) iesākt sezonu.

Latvian / Latviešu Valoda/Latvija (LBL)
FORUM FACTS
36779 Posts 692 Threads 7392 Members cooldude Latest Member 0 Currently Online

Juniori romani

Posted on August - 11 - 2018 at 14:14

Salut, mi-am permis sa deschid un astfel de subiect, ar fi ok sa prezentam ce juniori primim, poate viitorul Naționalei (dacă va exista peste câteva sezoane).

Posted on August - 13 - 2018 at 06:27

Saptamana 2, alt jucator la care dam skip. 😕

Sergiu Crişan

Height:    184cm 
Weight:    84kg 
Salary:    $1,303 
Position:    SG

SKILLS
Defense:    6
Shooting:    
Speed:        2 
Dribbling:    1 
Strength:    
Post Moves:    5

Posted on August - 13 - 2018 at 10:10

Al meu si mai praf:

Marian Şomfălean
  • Height:180cm
  • Weight:81kg
  • Position:SG
  • Salary:$1,252
  • Fatigue:0
  • Form:
  • SKILLS
  • Defense:4
  • Shooting:3
  • Speed:6
  • Dribbling:2
  • Strength:3
  • Post Moves:4
  • Experience:0

Posted on August - 13 - 2018 at 13:40

Bună ideea thread-ului 👍

Eu i-am dat reject după ce l-am văzut. Dar țin minte că avea salariu 900 si ceva. Ai voștri sunt LeBron pe lângă al meu :D

Singurul junior bunicel scos vreodată de mine a fost Drăgoi, la prima extragere de când m-am apucat de joc. De altfel am văzut că toți userii noi primesc un junior bun la început. De atunci nu am mai avut niciun junior de jumate de stea, din vreo 22 de încercări. Unul singur decent am avut, dar se antrena cam greu și l-am vândut pe 50k, deci nu era nici ăla vreun talent. În rest am mai promovat câțiva și i-am dat afară repede sau nu am promovat deloc. E un pic frustrant deja. Am văzut prin străinătate useri vechi care primesc câte 2-3 juniori de jumate de stea în fiecare sezon. Unii vânduți cu sute de mii sau peste un milion.

Sper să-mi surâdă și mie norocul într-un final. Voi aveți juniori proprii pe care să vă bazați pe viitor?

Posted on August - 13 - 2018 at 14:18

De-a lungul jocului am prins vreo 2-3 bunicei. Din păcate nu i-am ținut pt ca în acel moment nu aveam nevoie de ei.

Posted on August - 20 - 2018 at 06:35

Altă dezamăgire. Ăsta are skillurile binișor poziționate, dar prea slab zic eu. Voi l-ați păstra?  

Damian Dascălu

Height: 201cm

Weight: 101kg

Salary: $1,367

Position: C

Skills

Defense: 4

Shooting: 4

Speed: 3

Dribbling: 2

Strength: 6

Post Moves: 3

Posted on August - 20 - 2018 at 14:06

Nem, iar ii dau si eu skip.

Laurenţiu Vaciu
Height:    175cm 
Weight:    76kg 
Salary:    $1,160 
Position:    PG  
SKILLS
Defense:    5 
Shooting:    4 
Speed:    3 
Dribbling:    
Strength:    
Post Moves:    4

Posted on August - 20 - 2018 at 16:52

Eu am uitat sa-l postez si l-am sters.

Era cu skilluri bune de pivot, dar avea inaltime 1,62 ... 

Dane, juniorii inalti sunt foarte cautati - daca al tau ar fi si talentat ... mai gandeste-te

Posted on August - 28 - 2018 at 11:39

Săptămâna asta am avut bulan mare cu juniorul. Primul junior bun după aproape 6 luni de așteptare.

Doru Bogdan

Club: CSU Brasov

Height: 179cm

Weight: 80kg

Salary: $2,311

Position: PG

SKILLS

Defense: 5

Shooting: 3

Speed: 6

Dribbling: 6

Strength: 6

Post Moves: 5

Experience: 0

Acum mă întreb dacă să îl păstrez sau să fac un profit mai rapid. Oare cu cât s-ar vinde?

Posted on August - 28 - 2018 at 12:51

E bun, e si inalt si eu am crezut ca daca are jumatate de stea si skilluri nu foarte mici as avea sanse sa scot bani pe el, dar am consultat piata si jucatori similari cu al meu s-au dat cu 20 si 30 dolari :), deci decizie foate proasta de al pastra, dar al tau e mai bun si mai inalt, deci ai avea sanse sa scoti bani pe el

Posted on August - 28 - 2018 at 15:55

Dane, e bun jucatorul tau. Desi am tot studiat piata, am avut ocazia sa vad ca atat de mult difera preturile la jucatori asemanatori. Pana la urma daca sunt doritori exact de genul ala de jucatori pretul creste imediat, in caz contrar sunt sanse sa nu iei cine stie cati bani pe el.

Il pun si pe al meu, un pitic slabut:

Paul Sturzu
  • Height:165cm
  • Weight:68kg
  • Position:PG
  • Salary:$1,941
  • Fatigue:0
  • Form:
  • SKILLS
  • Defense:6
  • Shooting:5
  • Speed:4