LATEST POSTS

Može, ako su u tim nižim ligama bot ekipe ili želiš igrač samo brani tu poziciju. Inaće će igrati katastrofalo. Ne zbog visine, Već zbog loših skilova za outside napad. Šut kao primarac jako loš (nizak), kao i PM.  Za samo def igru, nije bitno dali  je igrač postavljen inside ili outside ...mislim

Ex-Yu/Pitanja

Znam da je ovaj momak predodređen za poziciju 3 ali može li da igra PF u nižim ligama ako mu namjestim spolja(outside)?   Klub: Partizan 1945 Državljanstvo: Starost: 30 Visina: 202cm Težina: 102kg Plata: $29,269 Pozicija:     Energy:   100 Forma: Veštine Odbrana: 17 Šut: 9 Brzina: 13 Dribling: 13 Snaga: 6 Post Tehnika: 5 Iskustvo: 18

Ex-Yu/Pitanja
FORUM FACTS
36769 Posts 692 Threads 7379 Members Tsipinio Latest Member 3 Currently Online

2.2

Posted on July - 30 - 2018 at 20:00

Idomu ar kažkas aktyvus forume iš esamų 2.2 komandų trenerių, būtų visai nieko pašnekėt 😁. O jei ne tai bus ateities kartom tema :D 

Posted on September - 30 - 2019 at 08:18

Neblogai dave dziazo Krazante :)

Tai ka milaknisGOAT isstovejai iki galo😀. Sveikinu su pirkiniu. O da skupas matai😀.

Posted on September - 30 - 2019 at 08:30

Tai ka milaknisGOAT isstovejai iki galo😀. Sveikinu su pirkiniu. O da skupas matai😀.

Jauciu, kad reikejo man jau ipilt angliu i krosni, tai ir atitinkamus pirkinius darau :D kazkaip negaila uz toki zaideja. Ar manai, kad permokejau? :)

Posted on September - 30 - 2019 at 08:39

Jauciu, kad reikejo man jau ipilt angliu i krosni, tai ir atitinkamus pirkinius darau :D kazkaip negaila uz toki zaideja. Ar manai, kad permokejau? :)

Tikrai nepermokejai. Pats jo norejau. Galvojau paimt jei nx neuzmatys bet uzmate.

Posted on September - 30 - 2019 at 08:52

Tikrai nepermokejai. Pats jo norejau. Galvojau paimt jei nx neuzmatys bet uzmate.

Nepamatys tau tokio zaidejo :D sitam zaidime tokia rinka (vel stumiu :D), kad tik pasirodzius geram zaidejui rinkoj,  visi supuola kaip skeriai. Nes tokie zaidejai pasirodo retai.

Butu jis be traumos, eitu vakare, tai manau butu dar daugiau interesantu buve.

Posted on September - 30 - 2019 at 09:09

Nepamatys tau tokio zaidejo :D sitam zaidime tokia rinka (vel stumiu :D), kad tik pasirodzius geram zaidejui rinkoj,  visi supuola kaip skeriai. Nes tokie zaidejai pasirodo retai.

Butu jis be traumos, eitu vakare, tai manau butu dar daugiau interesantu buve.

Nemazai geru zaideju patys sugadin savininkai su nemoksiskom treniruotem dar.  Sprinteriu su spydais prisidara arba va mac slamui prakises latvis buvo imetes. Suma wou skilu bet visi sesi dvizenkliai. Zvaigzdes pliesk. Lh kel toks, bet zaidejas visisx sudas.

Posted on October - 3 - 2019 at 02:50

Milaknis gali nepervargint zaideju nes pas mane 16kiniai zais snd

Posted on October - 3 - 2019 at 12:43

Milaknis gali nepervargint zaideju nes pas mane 16kiniai zais snd

Aciu, kad pasakei, isleisiu tada savo jaunima + naujoka apsilti kojas :)

Posted on October - 3 - 2019 at 18:28

Geda Tritonui. Tikiuosi susitraumuos tavo visi zaidejai +10 traumom.

Posted on October - 3 - 2019 at 18:41

Tai HighLIght i LKL eisi?

Posted on October - 3 - 2019 at 21:11

Dar vienas didelis barjeras likes iki to. Bet kaip bebutu bandysiu bent kovot, nekaip kazkas tai :D