LATEST POSTS

All of my players for sale. Take a look, ther are some good guys. https://mybasketteam.com/OpponentClub/Info/8364

Global (English Only)/Transfer Market

Les hornets sont montés d'un cran, mais de là à prendre la 2e place, je pense pas que ce sera pour cette saison. Ils ont quelques matchs de retard et ce sera bien difficile à combler. Les clients devant lui sont plutot costaud avec Limoges ,  toi et Breizh dont on ne pare pas beaucoup mais qui fait une belle saison. Je te vois vraiment bien parti pour la 2e place

French / Français/Pro A - S20
FORUM FACTS
40146 Posts 833 Threads 8584 Members Formosa Latest Member 2 Currently Online

Edzetés

Posted on June - 21 - 2018 at 20:03

Erőcsatár /Center: Lábmunka-Védekezés, kiegészítve Erővel. (14 lábmunka felett már hatékony dobó játékos)

Irányító/Hátvád/Bedobó posztra több variáció is lehetséges: Védekezés kombinálva bármivel, kivéve a lábmunka.Pl: 15 véd-15 gyors, vagy 15 véd-15 csel, 15 véd, 15 erő/dobás

Sokan edzetnek több képességet 10 re ami szintén hasznos.Pl: 10 véd-10 erő- 10 gyors/csel Meccsmotor alapján nincs sok különbség, észrevételeket szívesen fogadunk

Posted on November - 1 - 2018 at 10:39

Kiegészíteném egy elég hasznos útmutatással ezt a fórumot. Felírtam a 2018.09.28. Tigers on Fire Bajnokok Ligája győztes csapatát, akiket a megnyert mérkőzés után eladott nem kis haszonnal.

Játékos \ véd 16- dob 7- gyors 8- csel 16- erő 9- lábm 2- tap 13

Játékos \ véd 20- dob 6- gyors 8- csel 13- erő 7- lábm 5- tap 15

Játékos \ véd 9- dob 9- gyors 11- csel 17- erő 9- lábm 5- tap 15

Játékos \ véd 21- dob 7- gyors 7-csel 13- erő 8- lábm 4- tap 13

Játékos \ véd 10- dob 8- gyors 5- csel 7-  erő 12- lábm 19- tap 12

Játékos \ véd 13- dob 8- gyors 10- csel 18- erő 10- lábm 8- tap 18

Játékos \ véd 21- dob 3- gyors 9- csel 10- erő 9- lábm 5- tap 14

Játékos \ véd 12- dob 8- gyors 8- csel 5- erő  11- lábm 19- tap 12

Játékos \ véd 19- dob 5- gyors 6- csel 10-erő 6- lábm 6- tap 10

Játékos \ véd 7-dob 7- gyors 6- csel 4- erő 13- lábm 20- tap 14

Játékos \ véd 19- dob 6- gyors7- csel 14- erő 8- lábm 2- tap 10

Reméljük ez segít picit a magyar bajnokságot is a nemzetközi szintre hozni. :)

És természetesen a kezdőknek is jó iránymutatás.

Jó edzetést mindenkinek, és türelmet kivárni a fejlődést!!! :D

Posted on November - 13 - 2018 at 20:21

Kiegészíteném egy elég hasznos útmutatással ezt a fórumot. Felírtam a 2018.09.28. Tigers on Fire Bajnokok Ligája győztes csapatát, akiket a megnyert mérkőzés után eladott nem kis haszonnal.

Játékos \ véd 16- dob 7- gyors 8- csel 16- erő 9- lábm 2- tap 13

Játékos \ véd 20- dob 6- gyors 8- csel 13- erő 7- lábm 5- tap 15

Játékos \ véd 9- dob 9- gyors 11- csel 17- erő 9- lábm 5- tap 15

Játékos \ véd 21- dob 7- gyors 7-csel 13- erő 8- lábm 4- tap 13

Játékos \ véd 10- dob 8- gyors 5- csel 7-  erő 12- lábm 19- tap 12

Játékos \ véd 13- dob 8- gyors 10- csel 18- erő 10- lábm 8- tap 18

Játékos \ véd 21- dob 3- gyors 9- csel 10- erő 9- lábm 5- tap 14

Játékos \ véd 12- dob 8- gyors 8- csel 5- erő  11- lábm 19- tap 12

Játékos \ véd 19- dob 5- gyors 6- csel 10-erő 6- lábm 6- tap 10

Játékos \ véd 7-dob 7- gyors 6- csel 4- erő 13- lábm 20- tap 14

Játékos \ véd 19- dob 6- gyors7- csel 14- erő 8- lábm 2- tap 10

Reméljük ez segít picit a magyar bajnokságot is a nemzetközi szintre hozni. :)

És természetesen a kezdőknek is jó iránymutatás.

Jó edzetést mindenkinek, és türelmet kivárni a fejlődést!!! :D

Köszi az adatokat!

Én is próbáltam hasonló gyűjtést végezni, de egyelőre érdemben nem tudtam/nem volt időm azt hasznosítani... Nem is nagyon akarok poéngyilkos lenni, de azt hiszem én egy ideig még nem nagyon fogok beleszólni a BL-helyekért folyó csatába :) 

Posted on November - 14 - 2018 at 21:10

Köszi az adatokat!

Én is próbáltam hasonló gyűjtést végezni, de egyelőre érdemben nem tudtam/nem volt időm azt hasznosítani... Nem is nagyon akarok poéngyilkos lenni, de azt hiszem én egy ideig még nem nagyon fogok beleszólni a BL-helyekért folyó csatába :) 

Nincs mit! De szerintem önmagában a képességek nem minden. A nagyok valahogy a taktika beállítással is nagyon jól bánnak, nyilván a sok éles meccs tapasztalata.

Én személy szerint nagyon várom a BL-t. Minden szezonban szeretnék sok meccset játszani, de valahogy mindig megkapjuk a pofonokat egy-két meccs után. Eddig egyszer sikerült az első csoportkörbe bejutnom, azóta semmi... Idén Nevermore Bassiana helyett bizonyíthat!

Posted on November - 15 - 2018 at 10:45

Tanúlság: Mindig legyen egy fix taktikátok beállítva, mert ugy járhattok mint én :)

Köszi az adatokat!

Nincs mit! De szerintem önmagában a képességek nem minden. A nagyok valahogy a taktika beállítással is nagyon jól bánnak, nyilván a sok éles meccs tapasztalata.

Én személy szerint nagyon várom a BL-t. Minden szezonban szeretnék sok meccset játszani, de valahogy mindig megkapjuk a pofonokat egy-két meccs után. Eddig egyszer sikerült az első csoportkörbe bejutnom, azóta semmi... Idén Nevermore Bassiana helyett bizonyíthat!

Posted on November - 16 - 2018 at 19:23

Sziasztok!

Charazayban egyetlen komoly csapatra se emlékszem, amelyik épített volna a távoli dobásokra. A fentebbi példa is azt mutatja, hogy jelenleg ebben a játékban sem ez a jellemző. A szerb első ligában is kevés csapat vállal meccsenként 10 triplánál többet. Viszont nekem olyan tapasztalataim vannak, hogy itt lehet így is hatékony egy játékos. Szerintetek érdemes lehet elmenni a csapatépítésnél ebbe az irányba, vagy ez csak egy olyan fegyver, ami bizonyos matchupoknál működik?

Posted on November - 16 - 2018 at 20:00

Charazay-el ellentétben itt van értelme. Viszont a taktika beállításnál  ugy gondolom fontos, hogy kinti dobóra állítsd a játékosod. Nekem voltak, illetve vannak dobás képességű játékosaim. És az ő dobás képességük nem csak a kint és büntetőre hatnak ki , hanem a közeli dobásikra is. De ezek csak 1-es és 2es posztra a legjobbak szerintem. Hozzá kell tennem hogy álltalában a az 1-es 2es poszton játszó játékosokat inkább a védekezésre edzetik. Sokat teszteltem és a személyes tapasztalatokból csak annyit tudnék mondani hogy egy 12 feletti dobó játékos gyenge védekezővel szemben parádésan szórja a triplákat, de a csak védekezásre feltolt játékosok ellen homály. De ez igaz az összes játékosra, lehet akár feltolt cselezés vagy lábmunka.Ezért dobnak jobban a centerek mert mindenki a támadást favorizálja náluk.

Sziasztok!

Charazayban egyetlen komoly csapatra se emlékszem, amelyik épített volna a távoli dobásokra. A fentebbi példa is azt mutatja, hogy jelenleg ebben a játékban sem ez a jellemző. A szerb első ligában is kevés csapat vállal meccsenként 10 triplánál többet. Viszont nekem olyan tapasztalataim vannak, hogy itt lehet így is hatékony egy játékos. Szerintetek érdemes lehet elmenni a csapatépítésnél ebbe az irányba, vagy ez csak egy olyan fegyver, ami bizonyos matchupoknál működik?

Posted on November - 18 - 2018 at 16:24

Sziasztok!

Teljesen igazad van, abszolút nem jellemző. Szerintem nem annyira hatékony, mint a közeli, de ha működik, akor úttörő lennél valószínüleg! :) Tavalyi Bl kvalifikáció 3. meccsén összefutottam a Sportacus(szerb) csapatával, akinél Trower nevezetű játékosa kifejezetten 3 pontos dobó (mind a saját ligájában mind a BL ben 30-40 %al dobja a hármasokat). És annak ellenére, hogy a védekezésem nem túl acélos és a játékosra is csak 60 % véd fókuszt állítottam, 6 kísérletből 2-t dobott be, ami sztem nem túl nagy százalék. Azt azért hozzá tenném, hogy nem emiatt kaptam ki több, mint 50 ponttal :D

Szóval ha ebbe az irányba mész, én mindenképp kíváncsi lennék mik az észrevételeid és tanácsaid a későbbiekben!

Posted on November - 20 - 2018 at 19:43

Sziasztok!

Teljesen igazad van, abszolút nem jellemző. Szerintem nem annyira hatékony, mint a közeli, de ha működik, akor úttörő lennél valószínüleg! :) Tavalyi Bl kvalifikáció 3. meccsén összefutottam a Sportacus(szerb) csapatával, akinél Trower nevezetű játékosa kifejezetten 3 pontos dobó (mind a saját ligájában mind a BL ben 30-40 %al dobja a hármasokat). És annak ellenére, hogy a védekezésem nem túl acélos és a játékosra is csak 60 % véd fókuszt állítottam, 6 kísérletből 2-t dobott be, ami sztem nem túl nagy százalék. Azt azért hozzá tenném, hogy nem emiatt kaptam ki több, mint 50 ponttal :D

Szóval ha ebbe az irányba mész, én mindenképp kíváncsi lennék mik az észrevételeid és tanácsaid a későbbiekben!

Én úgy gondolom, hogy hosszútávon ebben a játékban a taktikai lehetőségek miatt nem árt, ha van 3-4 jól dobó játékos a csapatban. Főleg, hogy szerintem ez a meccsmotor sokkal jobban szereti a támadó felfogású csapatokat, mint a charazay, és egy jó manager jó fókusszal levédi a csak magasokkal támadó csapatokat. Hátvédeknél meg hatékonyabb a jó kinti dobás az eddigi tapasztalataim szerint, de bevallom taktikailag eddig nem ástam nagyon mélyen bele a dolgokba magam, mert ha tehetem tétmeccseken 40 percig fiatalokat játszatok soft beállítással. Én azért vágtam bele ebbe a játékba, mert sokkal több taktikai opció volt felvázolva és bízom benne, hogy ez így is lesz.

Másik gondolat, ami most felmerült bennem, hogy jelenleg nem éri meg ülni a pénzen a játékban, mert brutálisan leértékelődik a pénz. Kb. a játékosokat se éri meg eladni, ha nem veszel a pénzből valakit, mert egy szezon múlva már lényegesen kevesebbet fog érni az az összeg. Ti hogy kezelitek ezt a helyzetet, vagy milyen játékosokba érdemes fektetni a pénzt?

Posted on November - 22 - 2018 at 11:20

Én úgy gondolom, hogy hosszútávon ebben a játékban a taktikai lehetőségek miatt nem árt, ha van 3-4 jól dobó játékos a csapatban. Főleg, hogy szerintem ez a meccsmotor sokkal jobban szereti a támadó felfogású csapatokat, mint a charazay, és egy jó manager jó fókusszal levédi a csak magasokkal támadó csapatokat. Hátvédeknél meg hatékonyabb a jó kinti dobás az eddigi tapasztalataim szerint, de bevallom taktikailag eddig nem ástam nagyon mélyen bele a dolgokba magam, mert ha tehetem tétmeccseken 40 percig fiatalokat játszatok soft beállítással. Én azért vágtam bele ebbe a játékba, mert sokkal több taktikai opció volt felvázolva és bízom benne, hogy ez így is lesz.

Mindenképp kellenek alacsony jól dobó játékosok, egyébként esélytelen.. én személy szerint cselezést jobban favorizáltam a dobásnál, most próbálom egyensúlyba hozni, hogy mindekettő legyen.

A taktikába túl mélyen nem is nagyon tudjuk magunk beleásni, addig míg nem kiegyensúlyozott a bajnokság. Két fontos meccsen beállítom ami eddig bevált. Ez egyelőre bajnokságban elég, de sajna a BL-ben rendre elvérzek hasonló erősségű csapatok ellen is, sztem pont emiatt.

Ha nézted a videót a Mobil appról amit legutóbb felraktak, 4perc 44nél egész bíztatóan néz ki a Quick Tactics:Isolation, Pick & Roll, Motion offense, Triangle Offense,Post offense, 3point offense. Ha tényleg ezek is bekerülnek a játékba, akkor lesz csak igazán érdekes. Én reménykedem..:)

Posted on November - 22 - 2018 at 11:45

ha tehetem tétmeccseken 40 percig fiatalokat játszatok soft beállítással. Én azért vágtam bele ebbe a játékba, mert sokkal több taktikai opció volt felvázolva és bízom benne, hogy ez így is lesz.

Nekem tetszik ahogy te adod veszed a játékosokat, és ahogy nézem nagyon szép haszonnal. Nyilván egyre drágábbak lesznek a játékosok és nem egyszerű lépést tartani. Én nagyon rossz üzletember vagyok, eddigi eladásaim is siralmasak, a másik dolog, hogy nem szívesen válok meg a játékosaimtól akiket már szezonok óta edzetek és érnének is valamit. Gyűjtögetek elsősorban stadion bevételből és mivel  minőségi center hiányt látok a piacon én azt vennék, fektetnék.

A Lindert legutóbb én is néztem mikor kitetted, gondolkoztam, hogy elvigyem. Jól volt edzetve és pont beillett volna a következő  szezonok edzetésébe nálam. A Balázs Antallt meg gyönyörűen kinevelted, 4 csillag és tuti 10 körüli tapasztalat, de lehet keveset mondtam. kíváncsi lennék, hogy néz ki:) anno mikor piacra tettem, az egy évvel fiatalabb Dömötör és közte gondolkodtam melyiküket érdemes megtartani, de nálam csak elveszett volna.