LATEST POSTS

Fleury Defense:26 Offense:34 PF Gutierrez Defense:36 Offense:25 PG LeFebvre Defense:34 Offense:31 PF/C Laurent Defense:24 Offense:35 C

Global (English Only)/Transfer Market

Kelmės "Kražantė" Tautybė: Metai: 15 Ūgis: 187cm Svoris: 87kg Alga: $2,287   Gynyba: 6 Metimas: 5 Greitis: 7 Driblingas: 6 Jėga: 6 Arti Krepšio: 2    

Lithuanian / lietuvių kalba/Žaidėjų rinka
FORUM FACTS
36809 Posts 693 Threads 7411 Members rikhou13 Latest Member 2 Currently Online

Kérdések

Posted on June - 21 - 2018 at 19:31

Bármilyen kérdésestek van,nyugodtan forduljatok hozzánk, szívesen válaszolunk!

Bassiana, MudCastle és remélhetőleg Nevermore is a segítségetekre lesz.

Posted on June - 27 - 2018 at 12:54

Sziasztok!

Nemrég kezdtem itt a játékot. Régebben már játszottam hasonlóval, így képben vagyok többnyire mindennel. Kíváncsi lennék viszont, hogy ha nem titok az élvonalban nagyjából mennyi szponzori pénzekre lehet számítani? Illetve, itt ha van erre információ hogy működik a szezon végi díjazás? Utolsóként érdekelne az egyenleg is, lehet-e tartósan negatívban lenni, mi a határ, milyen megkötések vannak stb. Előre is köszönöm a válaszokat!

Posted on June - 27 - 2018 at 17:13

Sziasztok!

Nemrég kezdtem itt a játékot. Régebben már játszottam hasonlóval, így képben vagyok többnyire mindennel. Kíváncsi lennék viszont, hogy ha nem titok az élvonalban nagyjából mennyi szponzori pénzekre lehet számítani? Illetve, itt ha van erre információ hogy működik a szezon végi díjazás? Utolsóként érdekelne az egyenleg is, lehet-e tartósan negatívban lenni, mi a határ, milyen megkötések vannak stb. Előre is köszönöm a válaszokat!

Szia!

Én saját adataim szívesen leírom. Jelenleg a heti szponzor: 97,396,- aztán a győztes bónusz 5,126,-Ugye minden szezonnal növekedett, nekem a 9. szezonom. A győztes szezon után a győztes 100,000,- kap, 2. helyezett 3. helyezett 90,000,- 80,000,- amivel nem nagyon jutunk messze... Ami megdobja a bevételt az a hazai meccsek után a jegyeladás! Az minuszos egyenleghez nem tudok mit mondani sajna, ezzel kapcsolatban nincs tapasztalatom. 

Posted on June - 28 - 2018 at 15:25

Sziasztok!

Csáó!

Majd a meccsbevételeidből jön a jó lové. A szponzok éppen annyit ad , ami pont arra elég, hogy el tudd tartani a csapatod fizetését. Rendezz barátságos meccseket , olyan csapattal akinek nagy a szurkolói tábora. Nekem minden hazai barátságoson 40 ezer fölött kap mind a két csapat. Ez egy ujoncnak nagyon jó.Kihívhatsz engem is és a MudCastle-t is. Helyedben spórolnék szezon végéig és ajánlom figyelmedben a Holtszezont. 3-4 napig tele lesz a Piac Free Agentekkel.Ott komolyan lehet erősíteni. De aki aktivan nézi a piacot azt is kifoghatja a tutit! :)

Kérdezz bártan, szívesen segítünk bármiben.

Posted on September - 10 - 2018 at 19:39

Hello!

A létesítményeknél csak egy képet látok, hol keresnek nekem fiatal játékost?

Posted on September - 11 - 2018 at 00:39

Hello!

Milyen képet lát?

Az ifjúsági akadémián újoncokat vonzol. Ezt az értesítéssel is megteheti (a kis vörös csengő a felhasználónév alatt)

Posted on September - 11 - 2018 at 14:03

Hello!

Milyen képet lát?

Az ifjúsági akadémián újoncokat vonzol. Ezt az értesítéssel is megteheti (a kis vörös csengő a felhasználónév alatt)

Oda lépek a csengőre, majd keress nekem egy ifi játékost. Aztán bedob a létesítményekbe, ott pedig csak egy képet látok, semmi másat...

Posted on September - 11 - 2018 at 22:57

Hello!

Milyen képet lát?

Oda lépek a csengőre, majd keress nekem egy ifi játékost. Aztán bedob a létesítményekbe, ott pedig csak egy képet látok, semmi másat...

Amikor rákattint a csengőre, megnyílik egy felbukkanó ablak, amely lehetőséget ad az újonc előléptetésére. Milyen keresőmotort használ?

Posted on September - 13 - 2018 at 15:11

Chrome, és köszönöm a segítséget,hogy foglalkozik az ügyemmel!

Posted on September - 13 - 2018 at 23:40

Chrome, és köszönöm a segítséget,hogy foglalkozik az ügyemmel!

A Chrome általában jól működik. Tudsz nyomtatási képernyőt készíteni?

Posted on November - 1 - 2018 at 10:50

Sziasztok! Valakinek van valamilyen ötlete a játék népszerűsítésére? Elsősorban a régi Charazay-es felhasználókra gondolok, akiket jó lenne vamilyen módon elérni. Jó lenne kicsit feltornászni a regisztrált és aktív felhasználók számát, amivel izgalmasabb bajnokság jöhetne létre, verseny a benntmaradásért és a BL helyekért, na és persze az alsóbb osztályokból való feljutásért. Szép napot mindnekinek!