LATEST POSTS

20yo offensive beast FOR FREE! Great potential! to 19 & 20 dribbling in 5 weeks! 53 USEFUL SKILLS! https://mybasketteam.com/Player/PlayerDetails/34875450 Age: 20 Height: 207cm Salary:$13,234 SKILLS Defense:8 Shooting:10 Speed:10 Dribbling:20 Strength: 5 Post Moves:3 Experience:4

Global (English Only)/Transfer Market

20yo offensive beast FOR FREE! Great potential! to 19 & 20 dribbling in 5 weeks! 53 USEFUL SKILLS! https://mybasketteam.com/Player/PlayerDetails/34875450 Age: 20 Height: 207cm Salary:$13,234 SKILLS Defense:8 Shooting:10 Speed:10 Dribbling:20 Strength: 5 Post Moves:3 Experience:4

Global (English Only)/Transfer Market
FORUM FACTS
36807 Posts 693 Threads 7410 Members Cincirella Latest Member 5 Currently Online

Útmutató kezdőknek

Posted on June - 21 - 2018 at 19:22

Mielőtt belekezdenél felvázolnánk két lehetőséget neked.

1. Idősebb játékosokat vásárolsz, hogy azokkal feljutási esélyeid növeld. Magasabb osztály több a bevétel, de a játékosok fizetése is több.

2. Fiatal játékosok alacsonyabb feljutási esély, több spórolási lehetőség. Magad alakítod a képességeket.

A stadion bevétel a fő bevételi forrás, amit a szurkolói tábor mérete határoz meg. Szurkolói tábor növelése győzelmekkel, és a bajnokságban elért jó helyezéssel érhető el. Aréna bővítése a folyamatos teltház után ajánlott.

Kiegészítő bevétel a barátságos mérkőzésekből származhat. Mivel a bevétel feleződik, érdemes olyan csapatok ellen mérkőzni akinek a szurkolói tábora magas (idegenben)

Átigazolás: ne hamarkodd el. Olcsón beszerezhetőek a magas védekezésű játékosok, mivel regisztráció után a rendszer autómatikusan védekezést edztet.bottalanításkor a két szezon közti szünetben piacra kerülő játékosok nagyrésze védekezéssel rendelkezik. A túlkínálat miatt ezekre a játékosokra kisebb a kereslet.

4. és 5. poszton lábmunkás játékosok ajánlottak! 13-14 től dobógépként használhatóak, eddigi tapasztalatok alapján 20 fölé nem érdemes edzetni.

Zsetonok(Token): Köss minden hétfőn tv-s szerződést! ezekből a zsetonokból tudsz később licitálni a piacon.

• previous
  • 1
  • next

Posted on August - 12 - 2018 at 19:32

Hello! Robi vagyok, New Jersey Rockers. Néhány kérdés:

1. Hogyan tudok úgy barátságost lekötni, hogy idegenben legyen?

2. A fiatalok mennyivel gyorsabban fejlődnek? Kettőt már vettem, egyet felhoztam!

3. Sok az info a fenti útmutatódban, köszi ezért :), de van-e a játéknak komplex leírása, mert a felületen nem találtam?

Üdv: R29

Posted on August - 14 - 2018 at 22:26

2. A fiatalok mennyivel gyorsabban fejlődnek? Kettőt már vettem, egyet felhoztam!

3. Sok az info a fenti útmutatódban, köszi ezért :), de van-e a játéknak komplex leírása, mert a felületen nem találtam?

Szia!

Első kérdéshez, barátságos meccset nem lehetséges idegenben lekötni, csak ha kihívást fogadsz el.Ez valószínűleg változni fog, mivel a játék viszonylag friss, és még biztosan kiegészítik a játékot egyéb funkciókkal, mint pl barátságos helyszín választás, üzenetek stb. (ezt egyébként német fórumon olvastam, angolul sajna nem tudok, pedig ott jóval aktívabbak)

A fiatalok érdekesek.természetesen gyorsabban fejlődnek(minden negyedik néha ötödik edzésre) és ha potencionális(minden harmadik néha negyedikre fejlődik).természetesen a képesség nagyságától is függ, 10-12 felett lassul picit négyről ötre, ötről hatra.eddigi tapasztalatok alpján 22 éves korig jól kialakítható egy játékos. onnan már szezononként csak három fejlődéssel számolnék (játékosom tavaly 22 évesen 8. edzésre ugrott 12ről-13ra, majd idei szezonban 23 évesen ugyan az a játékos 7.edzésre ugrott 6ról 7re) Egyébként ezt támogatóként követni is lehet a játékos nevére kattintva, azon az oldalon belül edzés fül.

Komplex leírásról nem tudok, a mérkőzés motor leírásával már találkoztunk, de már ezt sem biztos, hogy elő tudjuk keresni a fórumban...   Ez a  játék a charazay koppintása, ha azzal játszottál, ez szinte ugyan az.

Üdv! Péter

Posted on August - 15 - 2018 at 11:22

Ha gondolod velem játszhatsz barátságosokat. Magas szurkolótáborom miatt 50000/ fő 1 meccs bevétele nálam.

Ha felőled mehet, írj ide és én igyekszem minél többször bari meccset lekötni.

Posted on August - 15 - 2018 at 19:10

Hello! Köszi a meccset! Szép bevétel lett. Szívesen venném ha újra kihívnál! Üdv: Robi

Posted on August - 21 - 2018 at 19:25

Hello! Ezt nagyon nem értem, hogy ha valaki június 27 óta nem lép be, az miért ver meg gyengébb, nulla meg fél csillagos játékosokkal. Talán mert eleve védekezést edz neki a játék és azzal? No mindegy, amúgy sem akartam rögtön feljutni öregekkel, mert az még egy játékban sem volt célravezető. Gondoltam 18-20 évest veszek néhány normálisat és elkezdek valamit felépíteni. A charazay-ban is egy idő után 15 évesekre váltottam, aztán mire 18 évesen az egész keret ifiválogatott lett a saját hazájában, megszűnt a játék. Köszi a meghívásokat barátságosokra mégegyszer is! Üdv: Robi

Posted on August - 21 - 2018 at 23:35

Meghívhat engem egy barátságos, ha akarod?

Posted on August - 22 - 2018 at 09:39

Üdv.

Megnéztem meccsed. Én látom sajnos a hibát. A képességek mellett egyik legfontosabb a fáradtság. Hivatalosan első szezonban ki is estem emiatt az NB1ből..

Öregek  gyorsabban fáradnak és lassabban is regenrálódnak.

0-30 között kell lennie meccs elött a fáradtságnak. Mivél fáradtabb annál rosszabbul játszik. 0 persze a tökéletes.

Látom 18 évesekre gyursz. Jól teszed! Igaz kevés van belőlük sajnos. Ha meccseket akarsz nyerni vegyél magas lábminkára feltolt centereket.(14-17). Magasabbra nem érdemes, ez nem a charazy.Mint tapasztalatból megtudtam..Vagy 2-3 poszta magas cselezőket. Igaz nem tudom mit edzetsz, de ha meccseket akarsz nyerni elöször legyenek támadóid. utánna ráérsz nekik védekezést edzetni. Persze 1-2 es posztra is vehetsz dobót. Oda a cselezés is jó, de ha 3 pontosokra is gyurnálakkor dobó(dobás) játékost is vehetsz. Csak a védekezéssel sajnos meccset ne lehet nyerni. Öregeket meg kukázni kell. Ha gondolod kereshetek neked jó ifistákat akik a te költségvetésedhez vannak mérve.

Posted on August - 22 - 2018 at 13:54

Üdv.

Megnéztem meccsed. Én látom sajnos a hibát. A képességek mellett egyik legfontosabb a fáradtság. Hivatalosan első szezonban ki is estem emiatt az NB1ből..

Öregek  gyorsabban fáradnak és lassabban is regenrálódnak.

0-30 között kell lennie meccs elött a fáradtságnak. Mivél fáradtabb annál rosszabbul játszik. 0 persze a tökéletes.

Látom 18 évesekre gyursz. Jól teszed! Igaz kevés van belőlük sajnos. Ha meccseket akarsz nyerni vegyél magas lábminkára feltolt centereket.(14-17). Magasabbra nem érdemes, ez nem a charazy.Mint tapasztalatból megtudtam..Vagy 2-3 poszta magas cselezőket. Igaz nem tudom mit edzetsz, de ha meccseket akarsz nyerni elöször legyenek támadóid. utánna ráérsz nekik védekezést edzetni. Persze 1-2 es posztra is vehetsz dobót. Oda a cselezés is jó, de ha 3 pontosokra is gyurnálakkor dobó(dobás) játékost is vehetsz. Csak a védekezéssel sajnos meccset ne lehet nyerni. Öregeket meg kukázni kell. Ha gondolod kereshetek neked jó ifistákat akik a te költségvetésedhez vannak mérve.

Lehetne, hogy erre csak az augusztus 30-i meccsünket követően kerüljön sor? :D

Posted on February - 23 - 2019 at 09:45

qwasde

Posted on február - 14 - 2019 at 06:39

Köszi. Kár, hogy nem egy szezonnal hamarabb jöttetek :)

Hadd vágjak hozzád/hozzátok pár kérdést! És előre is köszönöm az esetleges segítséget, válaszadást!

1) Egyáltalán nem számít, vagy csak nem számottevő a PM?

2) Belső játékosnál a cselezés az, ami nem számít? 

3) SF. Nálam ő kinti játékos, de sokan bentiként játszatják. Minek tekintendő?

4) taktika - play from outside/inside - itt azt határozom meg, hogy adott játékos kinti vagy benti legyen, vagy hogy a kosárradobást vonalon innen vagy túlról preferálja?

Posted on: február - 13 - 2019 at 21:42 by peterhappy

Go to Post

A kinti/benti beállítás határozza meg, hogy távolról vállalkozik a játékos, vagy inkább a palánk alatti befejezésekre koncentrál. Ezeket az infókat még az angol fórumról szedegettem össze, azóta van Manual is, ahol ez jól össze van foglalva.

Ha az adott játékos PG-SG-SF és bentire van állítva, akkor a cselezés a fő támadó skillje és az erő az elsődleges fizikai skillje. Másodlagos a dobás és a gyorsaság. PM nem számít.

Ha az adott játékos PF-C és bentire van állítva, akkor a PM a fő támadó skillje és az erő az elsődleges fizikai skillje. Másodlagos a dobás és a gyorsaság. Cselezés nem számít.

Ha az adott játékos PG-SG-SF és kintire van állítva, akkor a dobás a fő támadó skillje és a gyorsaság az elsődleges fizikai skillje. Másodlagos a cselezés és az erő. PM nem számít.

Ha az adott játékos PF-C és kintire van állítva, akkor a dobás a fő támadó skillje és a gyorsaság az elsődleges fizikai skillje. Másodlagos a PM és az erő. Cselezés nem számít.

Védekezásben nyilván a DEF a fontos és annak függvényében, hogy az ellenfél játékosa kintire/bentire van állítva a gyorsaság/erő az elsődleges fizikai skill.

• previous
  • 1
  • next