LATEST POSTS

Može, ako su u tim nižim ligama bot ekipe ili želiš igrač samo brani tu poziciju. Inaće će igrati katastrofalo. Ne zbog visine, Već zbog loših skilova za outside napad. Šut kao primarac jako loš (nizak), kao i PM.  Za samo def igru, nije bitno dali  je igrač postavljen inside ili outside ...mislim

Ex-Yu/Pitanja

Znam da je ovaj momak predodređen za poziciju 3 ali može li da igra PF u nižim ligama ako mu namjestim spolja(outside)?   Klub: Partizan 1945 Državljanstvo: Starost: 30 Visina: 202cm Težina: 102kg Plata: $29,269 Pozicija:     Energy:   100 Forma: Veštine Odbrana: 17 Šut: 9 Brzina: 13 Dribling: 13 Snaga: 6 Post Tehnika: 5 Iskustvo: 18

Ex-Yu/Pitanja
FORUM FACTS
36769 Posts 692 Threads 7379 Members Tsipinio Latest Member 1 Currently Online

Latvija (LBL)

Posted on November - 24 - 2017 at 19:52

Viss par un ap MBT un LBL.

Posted on October - 17 - 2019 at 13:51

Kādi plāni vīriem 17. sezonai?

Mans pagaidu plāns, uzvarēt vairāk spēļu kā iepriekšējā piegājienā spēlējot LBL xD
Tālāk pēc situācijas, varbūt izdodas aizķerties augstākajā līgā arī vairāk par 1 sezonu.

Posted on October - 17 - 2019 at 17:59

kas tur šausmīgs???ir vēl trakāk bijis:))atceros charazay,rekodsumma bija 250 mlj. par 15 gadīgu spēlētāju,vot tas bija kosmos!!!!un normāli vajadzētu pa diviem trenniņiem lekt skilam!

NEVAJAG. 250M PAR 15Y TUR NEKAD NEBIJA! 

un šeit jāsausminās, jo čalis pamatā jau tomēr ir 16y!

bija gan 250 mlj. rekord summa,15 gadīgs polis ja nemaldos!!!uzjautā leģendai skrolim,gan jau tas tev pateiks smalkāk!!!

leģendai:D

leģenda tur biji tu ar mūžīgi aplamiem paziņojumiem, pamācībām un izlases rezultātu sapišanu:):)

p.s.BK SanAndreas, tev jāmaina komandas bilde:) KP Knicks formā nav laba lieta vairāk:D

https://mybasketteam.com/OpponentClub/Info/25759

izlases rezultātus sapisa tādi kā tu,jo es tiku pie u-18,kad visi bij sačurājušies lielie darītāji,un neviens neviens negribēja ņemt!un tad pabrīnījos,kādi lohi izlasē paņemti,bet normāli džeki ne.Jo nebija jau draugu spēlētāji!

Posted on October - 17 - 2019 at 18:03

Mans pagaidu plāns, uzvarēt vairāk spēļu kā iepriekšējā piegājienā spēlējot LBL xD
Tālāk pēc situācijas, varbūt izdodas aizķerties augstākajā līgā arī vairāk par 1 sezonu.

Mans plāns paņemt visus,tā pat kā iepriekšējā sezonā:)))

Posted on October - 17 - 2019 at 18:08

Man līdzīgi tev, palikt LBL.

Posted on October - 18 - 2019 at 08:55

NEVAJAG. 250M PAR 15Y TUR NEKAD NEBIJA! 

un šeit jāsausminās, jo čalis pamatā jau tomēr ir 16y!

bija gan 250 mlj. rekord summa,15 gadīgs polis ja nemaldos!!!uzjautā leģendai skrolim,gan jau tas tev pateiks smalkāk!!!

leģenda tur biji tu ar mūžīgi aplamiem paziņojumiem, pamācībām un izlases rezultātu sapišanu:):)

p.s.BK SanAndreas, tev jāmaina komandas bilde:) KP Knicks formā nav laba lieta vairāk:D

izlases rezultātus sapisa tādi kā tu,jo es tiku pie u-18,kad visi bij sačurājušies lielie darītāji,un neviens neviens negribēja ņemt!un tad pabrīnījos,kādi lohi izlasē paņemti,bet normāli džeki ne.Jo nebija jau draugu spēlētāji!

tu ko pīpē? tu uzvarēji vēlēšanās ar savu populismu:) Es izlases vadīju, cīnījies par top4. 

Sastāvu izlasē pats tu noteici, kas spēlēs un kas nē! Vienkārši taktikā biji lupata un attieksmē vēl slapja lupata! Tas arī viss:)

Posted on October - 20 - 2019 at 13:29

Ooo, malači! :) Pagājušā sezonā palikām 16.tie jeb pirmie aiz strīpas. Sosezon esam atpakaļ pie vienas automātiskās vietas CL grupu turnīrā, kas ir ļoti labi. Kvalifikācijas turnīrs tagad pēdējās sezonas parverties par kārtīgu gaļas mašīnu, jo var nepaveikties un uzrauties uz 76-82 stipruma komandām un netikt CL. 

Posted on October - 21 - 2019 at 18:37

tu ko pīpē? tu uzvarēji vēlēšanās ar savu populismu:) Es izlases vadīju, cīnījies par top4. 

Sastāvu izlasē pats tu noteici, kas spēlēs un kas nē! Vienkārši taktikā biji lupata un attieksmē vēl slapja lupata! Tas arī viss:)

ko ta tur varēja noteikt,nogurums 25-75%,tos visus izlidināju!menedžeri bija jau pazuduši uz vēstulēm neatbildēja,spēlēju ar to kas bija!domaju ka nebija jau tik slikti,tiku otrajā kārtā!pēc tam jau gan nolažoju,otrajā kārtā,jo tūlīt būs viss,bet izrādījās,ka vēl neslēdza charazay!

Un vēlēšanās biju vienīgais menedžeris ja nemaldos,citu konkurentu nebija!!!Citi krutaki bija sačurājušies.Tas ir populisms???Drīzāk teiktu neatlaidība,jo pieteicos vienmēr gandrīz:))

Posted on October - 22 - 2019 at 06:18

ko ta tur varēja noteikt,nogurums 25-75%,tos visus izlidināju!menedžeri bija jau pazuduši uz vēstulēm neatbildēja,spēlēju ar to kas bija!domaju ka nebija jau tik slikti,tiku otrajā kārtā!pēc tam jau gan nolažoju,otrajā kārtā,jo tūlīt būs viss,bet izrādījās,ka vēl neslēdza charazay!

Un vēlēšanās biju vienīgais menedžeris ja nemaldos,citu konkurentu nebija!!!Citi krutaki bija sačurājušies.Tas ir populisms???Drīzāk teiktu neatlaidība,jo pieteicos vienmēr gandrīz:))

tieši tā, pieteicies vienmēr un kad tiki pie iespējas, tad visu salaidi dēlī. Tomēr savā sirdī sev atradi attaisnojumus necīnīties līdz galam, malacis:)

Posted on October - 23 - 2019 at 11:28

Plans NR1 izpildīts, ir vairāk uzvaru kā iepriekšējā piegājienā spēlējot LBL.
Jākoncentrējas uz nākamo

Posted on October - 23 - 2019 at 15:08

Plans NR1 izpildīts, ir vairāk uzvaru kā iepriekšējā piegājienā spēlējot LBL.
Jākoncentrējas uz nākamo

Labs :)