LATEST POSTS

Može, ako su u tim nižim ligama bot ekipe ili želiš igrač samo brani tu poziciju. Inaće će igrati katastrofalo. Ne zbog visine, Već zbog loših skilova za outside napad. Šut kao primarac jako loš (nizak), kao i PM.  Za samo def igru, nije bitno dali  je igrač postavljen inside ili outside ...mislim

Ex-Yu/Pitanja

Znam da je ovaj momak predodređen za poziciju 3 ali može li da igra PF u nižim ligama ako mu namjestim spolja(outside)?   Klub: Partizan 1945 Državljanstvo: Starost: 30 Visina: 202cm Težina: 102kg Plata: $29,269 Pozicija:     Energy:   100 Forma: Veštine Odbrana: 17 Šut: 9 Brzina: 13 Dribling: 13 Snaga: 6 Post Tehnika: 5 Iskustvo: 18

Ex-Yu/Pitanja
FORUM FACTS
36769 Posts 692 Threads 7379 Members Tsipinio Latest Member 3 Currently Online

Latvija (Jautājumi)

Posted on November - 24 - 2017 at 19:51

Vieta, kur uzdot jautājumus par MBT lietām un sniegt atbildes uz citu jautājumiem.

Posted on November - 26 - 2017 at 20:48

kas notiek?kur visi posti???vai nezini kāds ir solītais pārsteigums?nacionālais kauss!?

Posted on November - 26 - 2017 at 21:11

kas notiek?kur visi posti???vai nezini kāds ir solītais pārsteigums?nacionālais kauss!?

5 sezonu brīžiem bezsakarigais spams tika dzēsts, lai jauniem lietotājiem nebūtu jāmeklē kaut kas noderigs kur ta nemaz nav.

Pārsteigums laikam bija domāts kaut kas saistībā ar spēlētājiem un tāds nebūtisks. Laikam starpsezonas daudzo bug dēļ to nepalaidīs vai arī DEViem nav bijis laiks to izdarīt. 

Posted on November - 27 - 2017 at 17:39

Man ir jautājums. Tu te visu izdzēsi, tā it kā būtu apvainojies par iepriekšējiem komentāriem, bet man likas baigi jautri. :) Tātad jautājums, vai tiešām taisies ielikt mūs rāmjos un vienā sadaļā tikai uzdot jautājumus, bet citā tikai runāt par LBL? Vai nevarētu būt atsevišķa sadaļa, kur varam pacepties viens ar otru (protams bez rupjībām) vai parunāt par NBA, Euroleagu u.c.

Posted on November - 27 - 2017 at 18:07

Man ir jautājums. Tu te visu izdzēsi, tā it kā būtu apvainojies par iepriekšējiem komentāriem, bet man likas baigi jautri. :) Tātad jautājums, vai tiešām taisies ielikt mūs rāmjos un vienā sadaļā tikai uzdot jautājumus, bet citā tikai runāt par LBL? Vai nevarētu būt atsevišķa sadaļa, kur varam pacepties viens ar otru (protams bez rupjībām) vai parunāt par NBA, Euroleagu u.c.

Es neesmu uz nevienu apvainojies. Bija viedoklis no malas, ka nebūtu korekti spamot jautājumu sadaļā. Ņēmu vērā un izdzēsu visu, jo tiešām jautājumu sadaļā šo 5 sezonu laikā varbūt bija tikai kādi pieci posti, kas noderētu jaunajiem lietotājiem. Tie, kas sāks spēlēt..tie lasītu jautājumu sadaļas 50lpp un būtu vīlušies, ka neko noderīgu nav atraduši.

Šobrīd jau tiek runāts par LBL vai jautājumiem, tāpēc izveidoju šīs divas sadaļas. Tu jau droši vari pats veidot arī savas tēmas. Tas jau nav aizliegts ;) Vari taisīt cepšanās topiku vai prognožu spēli...vai ko citu.. droši..tik uz priekšu.. ;)

Posted on November - 27 - 2017 at 18:12

Solītais pārsteigums varētu būt decembra vidū...kad tas būs gatavs, tad arī būs oficiāls paziņojums.

Posted on November - 27 - 2017 at 19:22

Es neesmu uz nevienu apvainojies. Bija viedoklis no malas, ka nebūtu korekti spamot jautājumu sadaļā. Ņēmu vērā un izdzēsu visu, jo tiešām jautājumu sadaļā šo 5 sezonu laikā varbūt bija tikai kādi pieci posti, kas noderētu jaunajiem lietotājiem. Tie, kas sāks spēlēt..tie lasītu jautājumu sadaļas 50lpp un būtu vīlušies, ka neko noderīgu nav atraduši.

Šobrīd jau tiek runāts par LBL vai jautājumiem, tāpēc izveidoju šīs divas sadaļas. Tu jau droši vari pats veidot arī savas tēmas. Tas jau nav aizliegts ;) Vari taisīt cepšanās topiku vai prognožu spēli...vai ko citu.. droši..tik uz priekšu.. ;)

vajag kā bija charazay topiks: Verbālā caureja. tur gāja vaļā uz nebēdu:))

Posted on November - 27 - 2017 at 19:26

Solītais pārsteigums varētu būt decembra vidū...kad tas būs gatavs, tad arī būs oficiāls paziņojums.

no rīta darbā ienācu spēlē,noslēgt līgumu,izvilkt jaunieti,un parādījas apskati savu spēlētāju paaugšanos vai rediģē to,tagad īsti neatceros.Domāju mājās pie kompja apskatīt bet nav tāds vairāk:))kādam vēl ir kas līdzīgs bijis?

Posted on November - 27 - 2017 at 20:24

no rīta darbā ienācu spēlē,noslēgt līgumu,izvilkt jaunieti,un parādījas apskati savu spēlētāju paaugšanos vai rediģē to,tagad īsti neatceros.Domāju mājās pie kompja apskatīt bet nav tāds vairāk:))kādam vēl ir kas līdzīgs bijis?

Tad jau droši vien tas ir tas pārsteigums...bet kaut kas nesanaca ka plānots un noņēma nost...

Posted on November - 29 - 2017 at 16:11

Tad jau droši vien tas ir tas pārsteigums...bet kaut kas nesanaca ka plānots un noņēma nost...

ja tas tā tad nesaprotu,tam jēgu!!!ko tad es tur rediģēšu,auguma centimetrus,skilus???tas būtu stulbi!

a kad sola nacionālos kausus nezini?

neatceros vai rakstīju,bet puszvaigzni dot par skilu summu 28 un uz augšu,zvaigzni no 34!es te tā drusku paserčoju,cik nu varēju apskatīt spēlētājus un salīdzināt!varbūt kādam noder:))

Posted on November - 29 - 2017 at 17:18

ja tas tā tad nesaprotu,tam jēgu!!!ko tad es tur rediģēšu,auguma centimetrus,skilus???tas būtu stulbi!

a kad sola nacionālos kausus nezini?

neatceros vai rakstīju,bet puszvaigzni dot par skilu summu 28 un uz augšu,zvaigzni no 34!es te tā drusku paserčoju,cik nu varēju apskatīt spēlētājus un salīdzināt!varbūt kādam noder:))

Šobrīd vini strādā pie CL un cer palaist nakamsezon. Par Nacionaliem kausiem neko nesola bet visticamak nakamsezon vēl nebūs.

Pārsteigums cik sapratu nav domats nekas dikti nopietns un vērienīgs bet tad jau redzēs kas īsti būs..