LATEST POSTS

A fost cumva un bug la meciul nostru de azi? mi se par socant de mici procentajele aruncarilor

Romanian / Română/Pentru Incepatori

Reiner Verhoeven Age:21 height:203cm   SKILLS Defense:11  (2 extras) Shooting:3 Speed:5 Dribbling:7 Strength:13 Post Moves:19 Experience:9   solid 21y old PF. Has Ok rebounding and passing. Very close to 10exp

Global (English Only)/Transfer Market
FORUM FACTS
35320 Posts 621 Threads 6809 Members GODS SQUADS Latest Member 5 Currently Online

PLK

Posts: 433
Joined: Oct 2016

Posted on November - 10 - 2017 at 22:24

Wszystko o rozgrywkach Polskiej Ligi Koszykówki :)

PODSUMOWANIE SEZONU #14 >>>

 

PODSUMOWANIE SEZONU #13 >>>

 

PODSUMOWANIE SEZONU #12 >>>

 

PODSUMOWANIE SEZONU #11 >>>

 

PODSUMOWANIE SEZONU #10 >>>

 

PODSUMOWANIE SEZONU #9 >>>

 

PODSUMOWANIE SEZONU #8 >>>

 

PODSUMOWANIE SEZONU #7 >>>

 

Dotychczasowi medaliści PLK:

Sezon 14

1. Irenka Ivangorod             2. Wroclaw Basket Team      3. Trefliki

Sezon 13

1. Irenka Ivangorod             2. Wroclaw Basket Team      3. Trefliki

Sezon 12

1. Wroclaw Basket Team          2. Irenka Ivangorod      3. Trefliki

Sezon 11

1. Irenka Ivangorod             2.Chojniczanka Chojnice      3. Wroclaw Basket Team    

Sezon 10

1. Irenka Ivangorod             2. Wroclaw Basket Team      3. Grójec Raptors

Sezon 9

1. Wroclaw Basket Team     2. AC Betoniarki                   3. Chojniczanka Chojnice

Sezon 8

1. Chojniczanka Chojnice   2.Wroclaw Basket Team       3. AC Betoniarki

Sezon 7

1.Wroclaw Basket Team     2. Chojniczanka Chojnice      3. AC Betoniarki

Sezon 6

1. Wroclaw Basket Team    2. Chojniczanka Chojnice      3. Irenka Ivangorod

Sezon 5

1. Wroclaw Basket Team    2. danboruda                          3. Chojniczanka Chojnice

Sezon 4

1. Wroclaw Basket Team    2. Irenka Ivangorod               3. danboruda

Sezon 3

1. Wroclaw Basket Team    2. Irenka Ivangorod               3. danboruda

Sezon 2

1. Wroclaw Basket Team    2. CSW Świecie                     3. Zepter Śląsk Wrocław

Sezon 1

1. bot                                     2. CSW Świecie                     3. Ambushmasters

 

Tabela Wszechczasów Mulitemdalistów by @Penny:

( złoto – 3 pkt, srebro – 2 pkt, brąz – 1)

 

1. Wrocław Basket Team (8+4+1) = 33 pkt

 

2. Irenka Ivangorod (4+3+1) = 19 pkt

 

3. Chojniczanka Chojnice (1+3+2) = 11 pkt

 

4. AC Betoniarki (0+1+2) = 4 pkt

 

  danboruda (0+1+2 ) = 4 pkt

 

6. CSW Świecie (0+2+0) = 4pkt

 

8. Trefliki (0+0+3) = 3 pkt

 

Zestawienie Top 10 graczy w nowożytnej historii PLK:

Punktacja: Najlepsz Piątka Sezonu +3pkt , Druga Piątka +2pkt , Trzecia Piątka +1pkt, MVP +1pkt:

1 . Eryk Niemec (Irenka Ivangorod / Ac Betoniarki) - 16 pkt
2 . Aleksander Kąkol (Irenka Ivangorod) - 15
3 . Peter Dillon (Wroclaw Basket Team) - 13
4 . Yahya Zeybek (Trefliki) - 12
5 . Albert Mikolajczak (Chojniczanka Chojnice) - 10
6 . Benedykt Bartosz (Chojniczanka Chojnice) - 10
7 . Bohuslav Buday (Cosel bei Breslau) - 9
8 . Čedomir Spiridonović (Chojniczanka Chojnice) - 9
9 . Gabriel Kaminski (Irenka Ivangorod) - 9
10 . Srećko Vukićević (Grójec Raptors) - 8

 

Posts: 8
Joined: Jan 2017

Posted on June - 12 - 2019 at 08:14

1.Irenka Ivangorod

2.Wroclaw Basket Team

3,BlackCats

4.Trefliki

5.Cosel bei Breslau

6.Polski Cukier Toruń

7.Lechia Gdańsk

8.Most Blunted

9.Bobry Pułtusk

10,Stalówka

11.Arka Gdynia

12.Legia Warszawa

Awans:Iława, Saperavi,Z epter Śląsk Wrocław, Pogoń Prudnik

Posts: 276
Joined: Sep 2017

Posted on June - 12 - 2019 at 09:45

Jak mogę to ja też się dołączam :)

1. Wrocław

2. Irenka

3. BlackCats

4. Polski Cukier

5. Trefliki

6. Cosel

7. Lechia ( o ile nie odpuści)

8. MB

9. Legia

10. Bobry

11. Arka

12. Stalówka

Awanse: Saperavi, Chojniczanka, Zepter, Pogoń Prudnik

Posts: 27
Joined: Sep 2017

Posted on June - 14 - 2019 at 11:25

1. Irenka

2. WBT

3. BlackCats

4. Polski Cukier

5. Trefliki

6. Most Blunted

7. Cosel

8. Lechia

9. Stalówka

10. Bobry

11. Legia

12. Arka

Awans: Iława, Zepter, Prudnik, Chojnice

Posts: 10
Joined: Nov 2017

Posted on June - 15 - 2019 at 08:12


1. WBT
2. Irena
3. Cosel
4. BC
5. Trefl
6. MB
7. Lechia
8. PCT
9. Bobry
10. Arka
11. Stal
12. Legia

Awans: New York, Flying , Pogoń, Zamovia

Posts: 29
Joined: May 2018

Posted on June - 15 - 2019 at 17:31

1. WBT

2. Irena

3. Koty

4. Cosel

5. Most Blunted

6. Trefliki

7. Cukier

8. Lechia

9. Legia

10. Bobry

11. Stalówka

12. Arka

Awanse: NY, Chojniczanka, Pogoń Prudnik, Zepter

Posts: 8
Joined: Dec 2018

Posted on June - 17 - 2019 at 05:51

1. Wrocław Basket Team
2. Polski Cukier Toruń 
3. Irenka Ivangorod 
4. Cosel bei breslau 
5. BlackCats.
6. Trefliki
7. Arka Gdynia 😂
8. Most Blunted
9. Lechia Gdańsk
10. Legia Warszawa
11. Stalówka
12. Bobry Pułtusk 

Awanse : AC Betoniarki, Chojniczanka
     Pogoń Prudnik, Zepter Śląsk Wrocław

Posts: 480
Joined: Jan 2017

Posted on June - 17 - 2019 at 08:47

1. Wrocław Basket Team
2.  Irenka
3. Trefliki
4. Cosel bei breslau 
5. BlackCats.
6. Cukrzycy 
7. Arka Gdynia 😂
8. Most Blunted
9. Lechia Gdańsk
10. Legia Warszawa
11. Stalówka
12. Bobry Pułtusk 

Posts: 480
Joined: Jan 2017

Posted on June - 17 - 2019 at 08:47

1. Wrocław Basket Team
2.  Irenka
3. Trefliki
4. Cosel bei breslau 
5. BlackCats.
6. Cukrzycy 
7. Arka Gdynia 😂
8. Most Blunted
9. Lechia Gdańsk
10. Legia Warszawa
11. Stalówka
12. Bobry Pułtusk 

Posts: 52
Joined: Dec 2016

Posted on June - 17 - 2019 at 12:35

1. WBT

2. Irenka

3. PCT

4. Black Cats

5. Trefliki

6. Cosel

7. Lechia

8. Most Blunted

9. Legia

10. Arka

11. Bobry

12. Stalówka

Awanse: Iława, Chojniczanka, Zepter, Pogoń Prudnik

Posts: 61
Joined: Mar 2017

Posted on June - 17 - 2019 at 15:41

1.Irenka Ivangorod
2.Wroclaw Basket Team
3.Trefliki
4.BlackCats
5.Polski Cukier Toruń
6.Most Blunted
7.Cosel bei Breslau
8.Lechia Gdańsk
9.Legia Warszawa
10.Bobry Pułtusk
11.Stalówka
12.Arka Gdynia

Awans: AC Betoniarki, Saperavi, Zepter Śląsk Wrocław, Pogoń Prudnik