LATEST POSTS

I am selling one good pl. 27yo. 206cm (pf/c). 

Global (English Only)/Transfer Market

Hocam tebrik ederim. Bi kaç yıl ara verdiğin şampiyonluk mesaisine dönmüş oldun. Süper Lige çıkan arkadaşları da ayrıca tebrik ederim

Turkish / Türkçe/Sezon 17
FORUM FACTS
37028 Posts 705 Threads 7521 Members jiozeus38 Latest Member 1 Currently Online

Lietuvos jaunimas

Posted on June - 28 - 2017 at 16:18

Sveiki!

Man pasidarė įdomu, kaip jūs vertinate savo klubo ateitį - jaunius.  Ar savo klube turite bent kelis jaunus žaidėjus, kurie jūsų manymų galės žaisti po kelių sezonų jūsų pagrindinėje sudėtyje, jauskitės drąsiai pasidalinti savo nuomonę apie jaunus žaidėjus, o gal įkelkite savo jaunio įgūdžius ir leiskite kitiem juos įvertinti :)

Posted on June - 28 - 2017 at 16:34

Na man svarbu kad nebūtų jaunis 181 cm ūgio, nes aš Midget'ų nemėgstu. 

https://image.prntscr.com/image/ACLYZeqTTvWH8oIFDDow-A.jpg

Štai mano nemidgetas grazoliukas <3

Posted on June - 29 - 2017 at 20:40

Pirkdamas rinkoje niekada nezinosi zaidejo augimo tempo. Tad rizika visada yra:) traukti zaideja, jei sau, tai apsimoka tik sezono pradzioje. Pardavimui betkada:) 

Posted on June - 30 - 2017 at 11:41

Pirkdamas rinkoje niekada nezinosi zaidejo augimo tempo. Tad rizika visada yra:) traukti zaideja, jei sau, tai apsimoka tik sezono pradzioje. Pardavimui betkada:) 

Tiesa, bet jeigu sezono pradžioje nepasiseka tai geriau rinkoje paieškoti , bent būsi užtikrintas dėl turimų skillų, nes kartais suma gaunasi vos 16 tų 15 metų , o rinkoje gali užgaudyti 28 turinti 15 metį, na bet žinoma kaina jų irgi nežmoniška būna, tai galima papigiai pasiimt 25 turinti ir nesukt galvos, bent jau aš taip darau :) 

Posted on July - 1 - 2017 at 10:39

Tiesa, bet jeigu sezono pradžioje nepasiseka tai geriau rinkoje paieškoti , bent būsi užtikrintas dėl turimų skillų, nes kartais suma gaunasi vos 16 tų 15 metų , o rinkoje gali užgaudyti 28 turinti 15 metį, na bet žinoma kaina jų irgi nežmoniška būna, tai galima papigiai pasiimt 25 turinti ir nesukt galvos, bent jau aš taip darau :) 

28 ir 25 tai cia turi mintį bendrą visų skilų sumą? aš matai jau priprantu defui atskirai, o puolimui irgi atskirai skaiciuot:)

Posted on July - 1 - 2017 at 12:24

28 ir 25 tai cia turi mintį bendrą visų skilų sumą? aš matai jau priprantu defui atskirai, o puolimui irgi atskirai skaiciuot:)

Taip, bendrą skillų sumą, offense ir defense irgi galima šiaip atskirai skaičiuot, tikrai gera idėja, reikės panaudot :) Manau reiktu sukurt naują temą, kur galėtume padiskutuot visomis temomis apie žaidimą, kur kalbėtume apie reikalingus skillus, arenos plėtima ir panašius dalykus :) 

Posted on July - 16 - 2017 at 08:45

draftinu jaunius tam, kad savo draftintus smagiau turet, rezultatai dar ne viskas :]

prie geresniu pvz http://imgur.com/WttTj1z

gal kada uz rinktine gaus pazaist, kai idiegs :D

Posted on July - 16 - 2017 at 15:24

Neblogs peckelis:)

Posted on July - 16 - 2017 at 17:09

draftinu jaunius tam, kad savo draftintus smagiau turet, rezultatai dar ne viskas :]

Nicos įgūdžiai ? Šiuo metu jaunų žaidėjų ir vyresniųjų nuotraukų yra vienodos, tačiau ateityje jų nuotraukos pasikeis su amžiumi ?

Posted on July - 16 - 2017 at 20:02

Tikrai neblogas atrodo :D Jeigu ir toliau taip augs, tai manau tikrai rinktinėje turės savo vietą :D 

Posted on July - 16 - 2017 at 20:03

Nicos įgūdžiai ? Šiuo metu jaunų žaidėjų ir vyresniųjų nuotraukų yra vienodos, tačiau ateityje jų nuotraukos pasikeis su amžiumi ?

Glad to hear that ^^ The game is improoving and that's really nice ?