LATEST POSTS

Encerramendo a rodada, temos:   Acheropitah BC x Corinthians Steamrollers Dois times em realidades bem diferentes, Achero ainda não venceu na temporada e provavelmente não vai vencer essa também, enfrenta a surpresa da temporada, o Corinthians. Com apenas duas derrotas na temporada, o jovem time do Corinthians vem vencendo todos os jogos posssíveis e surpreendendo alguns outros. Com a liderança do holandês Erwin e dos jovens Saul e Oduvaldo, buscam a 14ª vitória na temporada e a briga pela ...

Portuguese / Português/Pré-Jogo - Temporada 20

Salve amantes do basquete nacional!   Preparados para mais da 16ª rodada!? Então vamos lá.     Portland Trail Blazers. X The White Stripes   Fim de semana com sensação de alívio! A vitória do último sábado sobre o Carcará renovou as esperanças dos torcedores dos Stripes quanto a sua permanência na NBB. Claro que ainda temos 6 rodadas a serem jogadas, no entanto, Stripes, só está fora da zona da degola devido aos confrontos diretos contra o próprio Cearense. Hoje o jogo é fora de casa c...

Portuguese / Português/Pré-Jogo - Temporada 20
FORUM FACTS
40187 Posts 835 Threads 8596 Members Chocombe Latest Member 1 Currently Online

Pitanja

Posted on May - 08 - 2017 at 16:08

Ovde mozete postavljati pitanja u vezi igre.

Posted on September - 28 - 2019 at 19:09

sta znace zvezdice?

Imam igraca koji ima tri cele zvezdice i 20-19 poena i igraca koji ima 2,5 zvezdica a 21-20 poena

Posted on September - 28 - 2019 at 23:31

sta znace zvezdice?

Imam igraca koji ima tri cele zvezdice i 20-19 poena i igraca koji ima 2,5 zvezdica a 21-20 poena

One pokazuju okvirno jacinu igraca ali su pre svega za nove korisnike iskusni korisnici gledaju vestine igraca.

Posted on September - 29 - 2019 at 07:45

sta znace zvezdice?

One pokazuju okvirno jacinu igraca ali su pre svega za nove korisnike iskusni korisnici gledaju vestine igraca.

ok, hvala

Posted on September - 30 - 2019 at 18:56

Da li ste razmisljali da malo ucinite logicnijom tu relaciju broj zvezdica vs. vrednosti odbrana/napad? Razumem da novi korisnici mozda nisu dovoljno iskusni, ali - pre ili kasnije, shvatice da zvezdice mogu samo da zbune i stvore pogresnu sliku, a to moze da ih razocara u ozbiljnost igrice. Ne bih da navodim primere, ali ja sam jednom kupio igraca za 30k s 5 zvezdica i bio srecan da sam za tako male pare dobio "zver", a ispostavilo se da igraci s 3,5 zvezdice mogu da budu korisniji od njega. prodao sam ga za manje para nego sto sam ga kupio.

Posted on October - 1 - 2019 at 10:33

Da li ste razmisljali da malo ucinite logicnijom tu relaciju broj zvezdica vs. vrednosti odbrana/napad? Razumem da novi korisnici mozda nisu dovoljno iskusni, ali - pre ili kasnije, shvatice da zvezdice mogu samo da zbune i stvore pogresnu sliku, a to moze da ih razocara u ozbiljnost igrice. Ne bih da navodim primere, ali ja sam jednom kupio igraca za 30k s 5 zvezdica i bio srecan da sam za tako male pare dobio "zver", a ispostavilo se da igraci s 3,5 zvezdice mogu da budu korisniji od njega. prodao sam ga za manje para nego sto sam ga kupio.

Pa one jesu logicne i okvirno daju dobru sliku, ali ipak nesto malo treba da se ostavi i u rukama menagera da proceni sta je bolje i koje vestine zeli kod igraca. Zvezdice ukupne pokazuju i prisustvo skrivenih vestina tako da pokazuju dovoljno ali ne otkrivaju bas sve 😉

Posted on October - 5 - 2019 at 20:53

u mojoj ligi ima jedna ekipa, Sauvages bc, lik je botifikovan i ima u rosteru 11 igrača ali na utakmici se pojavljuju samo četvorica. ako je postao bot zar ne bi onda trebalo da ima neku difolt taktiku?

ili će se to odraditi u ofsezoni?

Posted on October - 7 - 2019 at 12:25

u mojoj ligi ima jedna ekipa, Sauvages bc, lik je botifikovan i ima u rosteru 11 igrača ali na utakmici se pojavljuju samo četvorica. ako je postao bot zar ne bi onda trebalo da ima neku difolt taktiku?

ili će se to odraditi u ofsezoni?

On bude oznacen za botifikaciju ali bude botifikovan na kraju sezone.

Razlog ovakvog postupka je taj da se izbegnu situacije u kojima bi recimo neka jaka ekipa igrala protiv polovine timova u ligi sa jakim igracima i pobedila ih a onda bila botifikovana i ostatak timova igrao protiv jako slabe ekipe. Na ovaj nacin svi igraju protiv istog protivnika.

Posted on October - 24 - 2019 at 06:24

Zasto neki klubovi ne mogu da se pozovu na prijateljsku?

Posted on October - 24 - 2019 at 10:17

Nakon uvodjenja Regionalne lige dosta ekipa ima petak zauzet jer se tada igraju utakmice Regionalne lige i zato ne mogu biti izazvane na prijateljsku za taj termin.

Posted on October - 24 - 2019 at 12:36

Nakon uvodjenja Regionalne lige dosta ekipa ima petak zauzet jer se tada igraju utakmice Regionalne lige i zato ne mogu biti izazvane na prijateljsku za taj termin.

nisu svi klubovi 2.2 lige zauzeti ali ni jednog ne mogu da izazovem