LATEST POSTS

Ben birşey yazmayacaktım ama yani gerçekten nereden bakarsanız bakın zarar veriyor bu hükmen işi, bunu hem uzun yıllar oynayanlar yapıyor hem de yok gelecek yok başarı diye dem vuranlar yapıyor. Hele ki hiç oynanmaması tamamen facia ne diyim..   Bu arada Muti hocanın yazdığı son paragrafın altına aynen imzamı atıyorum. Oyun içi mesajlaşma harici şu an bir geliştirme görülmüyor, bu özellikle eski Cha kullanıcılarının hatırlayacakları bir sona doğru oyunu götürüyor, kimsenin bırakma ya da yor...

Turkish / Türkçe/Sezon 17

Pirmais sezonas aplis noslēdzies. LBL tabula izskatās diezgan simetriska visas komandas sadalījušās sākot no 11-0 līdz 0-11 pa vienam solim. Kā citiem sezonas 1/2 ? Man pagaidām ar lielu pluss zīmi, nebiju domājis tik labi (skatoties spēku samērus) iesākt sezonu.

Latvian / Latviešu Valoda/Latvija (LBL)
FORUM FACTS
36779 Posts 692 Threads 7392 Members cooldude Latest Member 1 Currently Online

Pitanja

Posted on May - 08 - 2017 at 16:08

Ovde mozete postavljati pitanja u vezi igre.

Posted on September - 28 - 2019 at 19:09

sta znace zvezdice?

Imam igraca koji ima tri cele zvezdice i 20-19 poena i igraca koji ima 2,5 zvezdica a 21-20 poena

Posted on September - 28 - 2019 at 23:31

sta znace zvezdice?

Imam igraca koji ima tri cele zvezdice i 20-19 poena i igraca koji ima 2,5 zvezdica a 21-20 poena

One pokazuju okvirno jacinu igraca ali su pre svega za nove korisnike iskusni korisnici gledaju vestine igraca.

Posted on September - 29 - 2019 at 07:45

sta znace zvezdice?

One pokazuju okvirno jacinu igraca ali su pre svega za nove korisnike iskusni korisnici gledaju vestine igraca.

ok, hvala

Posted on September - 30 - 2019 at 18:56

Da li ste razmisljali da malo ucinite logicnijom tu relaciju broj zvezdica vs. vrednosti odbrana/napad? Razumem da novi korisnici mozda nisu dovoljno iskusni, ali - pre ili kasnije, shvatice da zvezdice mogu samo da zbune i stvore pogresnu sliku, a to moze da ih razocara u ozbiljnost igrice. Ne bih da navodim primere, ali ja sam jednom kupio igraca za 30k s 5 zvezdica i bio srecan da sam za tako male pare dobio "zver", a ispostavilo se da igraci s 3,5 zvezdice mogu da budu korisniji od njega. prodao sam ga za manje para nego sto sam ga kupio.

Posted on October - 1 - 2019 at 10:33

Da li ste razmisljali da malo ucinite logicnijom tu relaciju broj zvezdica vs. vrednosti odbrana/napad? Razumem da novi korisnici mozda nisu dovoljno iskusni, ali - pre ili kasnije, shvatice da zvezdice mogu samo da zbune i stvore pogresnu sliku, a to moze da ih razocara u ozbiljnost igrice. Ne bih da navodim primere, ali ja sam jednom kupio igraca za 30k s 5 zvezdica i bio srecan da sam za tako male pare dobio "zver", a ispostavilo se da igraci s 3,5 zvezdice mogu da budu korisniji od njega. prodao sam ga za manje para nego sto sam ga kupio.

Pa one jesu logicne i okvirno daju dobru sliku, ali ipak nesto malo treba da se ostavi i u rukama menagera da proceni sta je bolje i koje vestine zeli kod igraca. Zvezdice ukupne pokazuju i prisustvo skrivenih vestina tako da pokazuju dovoljno ali ne otkrivaju bas sve 😉

Posted on October - 5 - 2019 at 20:53

u mojoj ligi ima jedna ekipa, Sauvages bc, lik je botifikovan i ima u rosteru 11 igrača ali na utakmici se pojavljuju samo četvorica. ako je postao bot zar ne bi onda trebalo da ima neku difolt taktiku?

ili će se to odraditi u ofsezoni?

Posted on October - 7 - 2019 at 12:25

u mojoj ligi ima jedna ekipa, Sauvages bc, lik je botifikovan i ima u rosteru 11 igrača ali na utakmici se pojavljuju samo četvorica. ako je postao bot zar ne bi onda trebalo da ima neku difolt taktiku?

ili će se to odraditi u ofsezoni?

On bude oznacen za botifikaciju ali bude botifikovan na kraju sezone.

Razlog ovakvog postupka je taj da se izbegnu situacije u kojima bi recimo neka jaka ekipa igrala protiv polovine timova u ligi sa jakim igracima i pobedila ih a onda bila botifikovana i ostatak timova igrao protiv jako slabe ekipe. Na ovaj nacin svi igraju protiv istog protivnika.

Posted on October - 24 - 2019 at 06:24

Zasto neki klubovi ne mogu da se pozovu na prijateljsku?

Posted on October - 24 - 2019 at 10:17

Nakon uvodjenja Regionalne lige dosta ekipa ima petak zauzet jer se tada igraju utakmice Regionalne lige i zato ne mogu biti izazvane na prijateljsku za taj termin.

Posted on October - 24 - 2019 at 12:36

Nakon uvodjenja Regionalne lige dosta ekipa ima petak zauzet jer se tada igraju utakmice Regionalne lige i zato ne mogu biti izazvane na prijateljsku za taj termin.

nisu svi klubovi 2.2 lige zauzeti ali ni jednog ne mogu da izazovem