LATEST POSTS

C'est clairement la bonne nouvelle de la soirée !  Notre rencontre ne devrait servir que de match pour le titre au final =)  Beaucoup moins de pression pour moi que si tu avais perdu ce soir ^^ Merci et bonne fin de saison à tous =)   

French / Français/DIV 3.4 - Saison 32

La victoire contre Pitchoune est acquise de justesse et normalement ça confirme ma montée pour la saison prochaine. Le match était serré tout le long. MOn équipe s'est bien mieux débrouillée au rebond qu'au match aller, mais j'ai perdu un nombre impressionnant de ballons ( 30 ! ) , et Pitchoune a eu 12 lancers francs de plus d'accordés sur le match. Ma performance au rebond est entachée par ses 2 facteurs là, et ça a été très juste. Cette victoire fait aussi le jeu de Ref_don't_Lie qui a un...

French / Français/DIV 3.4 - Saison 32
FORUM FACTS
47542 Posts 1103 Threads 10780 Members Molter Latest Member 0 Currently Online

KK Shone99 -konferencije za stampu :)

Posted on November - 03 - 2021 at 06:51

Pozdrav drustvo, dok sam igrao Charazay pre 14 godina (dobih sina posle pa sam morao zbog privatnih obaveza da napustim i klub i sve :) ), zabave radi sam otvorio temu svog kluba i pravio konferencije za stampe posle svakog meca. Cisto zabave radi :)  Nadam se da mi administratori nece uzeti za zlo :) Ako mislite da nije uredu , jednostavno obrisite temu.

Poceo bi od sledece sezone naravno, ova je vec pri kraju :)

Posted on May - 5 - 2022 at 18:45

Играј до краја озбиљно!!!Реално је да имаш три победе до краја...Ја игра вечерас поштено па шта буде.

Šteta!!!

Posted on May - 6 - 2022 at 17:23

Sezona 31, Kolo 20
KK Shone99 - Brew Crew 130:14 (61:9)
Att: 8161

Portparol: Dobar dan svima, evo na pri kraju sezone. Jos dva kola su ostala do kraja. Nas tim je juce savladao aktuelnog sampiona KLS-a koji je ruku na srce dosao sa juniorima. Medjutim to nije precilo da u Jorge Lorenzo Areni bude spektakl. Mozete postaviti pitanja nasem treneru ako ima....
Plavsic: Da li ste znali da ce sampion doci sa juniorima?
Shone: Iskreno ne, znam da je ranije poceo sa prodajom nekih jakih igraca ali nisam ispratio to do kraja, tako da sam se iznenadio kada sam video njihov roster.
Ilija Kovacic: Da li ste malo razocarani to sto ste prizeljkivali 10000 ljudi a dodslo je malo vise od 8000?
Shone: Naravno da nisam, ovo je bila revijalna utakmica za nas, bez rezultatstkog znacaja. Bice to bolje u narednoj sezoni kada nam slede novi izazovi.
Tegeltija: Veceras jako vazan mec u RL?
Shone: Da, odmorni smo i ocekujem pobedu. Mislim da smo jaci i dokazacemo to na terenu.
Ilija Kovacic: Da li izlazite sa najjacim rosterom?
Shone: Da, ne zelimo da propustimo nista slucaju.

Plavsic: Sutra vec gostujete vasem starom rivalu Bekanismo Bekans?
Shone: Tako je, i oni kao i mi smo sigurni putnici u 2 diviziju i bice to prilika da se izvede jos jedan kombinovani sastav.
Portparol: Toliko za veceras, vidimo se posle pretposlednjeg kola.

Posted on May - 10 - 2022 at 09:49

Sezona 31, Kolo 21
Bekanismo Bekans - KK Shone99 43:79 (17:40)
Att: 9408

Portparol: Postovanje svima, nas tim je odigrao utakmicu 21 predposlednjeg kola KLS-a. Posle 21 odigranog kola nas tim je 10 na tabeli sa skorom 6-15. Trener je tu kao sto ste i navikli pa izvolite sa pitanjima.
Ilija Kovacic: Koliko je tesko motivisati igrace na neki mec koji nema rezltatski znacaj, kao recimo ovaj protiv ekipe Bekanismo Bekans?
Shone: Nije tesko, momci koji istrce na teren znaju da su bas oni izabrani da predstavljaku klub Shone99 i sugurno da ce hteti da pokazu sta znaju. Istina je da motiva nije bilo ali zbog samopouzdanja tima jako je bitno maksimalno uci u mec i pobediti.
Tegeltija: Veceras takodje jedan takav mec, verovatno je i rival najslabiji u KLS, verujem da opet menjate roster?
Shone: Da, bice izmena u odnosu na nas poslednji mec, ima dosta umornih igraca koji su izneli teret zadnje 2-3 utakmice. Mi u petak igramo finale RL tako da cemo gledati da udjemo u taj mec sto vise svezi.
Plavsic: Izgleda da ce ekipa Gradjanski ispasti iz KLS- cini se pomalo neocekivano?
Shone: I za mene je to iznenadjenje, ekipa Kolovrata je odigrala bolje drugi deo prvenstva i uprkos porazu koji je ocekuje od njih u poslednjem kolu oni ostaju i sledece godine u KLS.
Ilija Kovacic: Da li je istina da ce MIKA (BC CRO ARMY) biti gost na vasoj konferenciji pred to finale RL?
Shone: Jeste, on je prvi koji ce gostovati nama, i izuzetno mi je drago sto cemo imati paralelnu konferenciju.
Plavsic: Da li planirate da dovedete neko pojacanje pred to finale?
Shone: Ne, tim je vec sastavljen i za ovu sezonu je gotovo, pokusacemo da ne izgubimo od njih 50 razlike kao u prvom delu takmcenja 😉
Tegeltija: Kada mozemo da ocekujemo tu konferenciju?
Shone: U cetvrtak uvece ili petak pre podne, videcemo jos.
Portparol: Hvala svima, mi se vidimo za koji dan.

Posted on May - 12 - 2022 at 08:50

Sezona 31, Kolo 22
KK Shone99 - SKLP 131:12 (65:5)
Att: 7018

Portparol: Postovanje svima, odigrano je poslednje kolo KLS-a i nas tim je zavrsio ucesce na 10 mestu sa skorom 7-15 i sledece godine ce se takmiciti u Diviziji 2! Trener Shone je pored mene i bice raspoloziv za vasa pitanja, izvolite....
Tegeltija: Ocekivana pobeda u zadnjem kolu i sa izmesanim rosterom, recite nam kako ste zadovoljni vasim ucescem u KLS ove godine?
Shone: S`obzirom da nam je ovo prva godina takmicenja u najjacoj srpskoj ligi, mogu reci da sam zadovoljan. Ostvarili smo 7 pobeda i ispisali donekle novu stranicu u istoriji postojanja KK Shone99. Ocekuje nas jos finale RL i da podvlacimo crtu za ovu sezonu!
Plavsic: Da li ostaje zal za jos recimo 2 pobede koliko vas je delilo od opstanka?
Shone: 1 ili 2 pobede su nas delile od opstanka, kad ste tako blizu cilja sigurno se pitate posle da li je moglo bolje, mozda i jeste da nismo primili kos sa zvukom sirene u prvom kolu protiv ekipe Gradjanski, ali sada je to gotovo, okrecemo se ovom finalu i polako sageldavamo sta kako u sezoni 32.
Ilija Kovacic: Sutra je finale i konferencija sa vasim prijateljem Mikom, necu vas pitati sada nista o toj utakmici, ostavicu to za sutra, samo mi recite kako ste dosli na ideju da napravite zajednicu konferenciju za stampu sa kolegom iz ekipe BS Cro Army?
Shone: Mika je dobar momak i on je iskreno dosao na ideju da odradimo ovo zajedno, mada ako ste pratili moje ranije konferencije apelovao sam na sve ko bude zainteresovan neka se javi, evo bice ovo prva zajednicka konferencija!
Plavsic: Danas je dan odmora, kada putujete u Zadar?
Shone: Putujemo rano ujutru tako da ce i konferencija biti oko 12 sati.
Portparol: To bi bilo to, sutra ide vandredna konferencija za stampu povodom finalne utakmice RL -     BS Cro Army-KK Shone99

Posted on May - 13 - 2022 at 11:35

💣VANDREDNA KONFERENCIJA💣

FINALE REGIONALNE LIGE - NIVO 2

ZADAR, 13.05.2022
BC**CRO ARMY** - KK Shone99

Portaprol: Dobar dan svima, evo nas u suncanom Zadru i ovde cemo po prvi put organizovati zajednicku konferenciju za stampu. Pored mene su treneri obe ekipa i mozete ih pitati sta budete hteli. Mozete postaviti pitanja prvo treneru gosujuce ekipe Shone-tu, izvolite....
Sime Prcela: Mislite li da Mika "pili naopako" kada kaze da ce dati priliku mladima u finalu?
Shone: Iskreno nisam procitao nigde tu izjavu, sada ste me malo zatekli, medjutim svi znamo da on ima izuzetno siroku klupu sa jako kvalitetnim igracima tako da to ne treba da nas nimalo zavarava. Mi se spremamo kao i za svaku drugu utakmicu.

Frane Kapulica: Kojeg igraca smatrate najopasnijim u redovima BC CRO ARMY i jeste li pripremili nekakvo takticko iznenadjenje?
Shone: Bolje da ste me pitali sa koje strane ne preti opasnost 😁, imatu tu pojedinaca koju su stvarno sjajni, recimo turcin Taskiran,Kovacic pa italijan Notaro....nema potrebe vise da nabrajam, A sto se tice nekog iznenadjenja, nema nikakvih specijalnih iznandjenja, imamo neke takticke zamisli ali to vam trenutno ne mogu reci 😉
Sime Prcela: Zasto ste pred najbitniju utakmicu u povjesti kluba dodatno olaksali posao kolegi Miki stavljajuci na transfer neke igraci i otkirli skilove?
Shone: Trener Mika ne zna kojih 12 ce istrcati veceras na teren tako da ovo moze da mu olaksa a i ne mora. U autobusu nas je bilo 19 a ko ce igrati odredicu pred pocetak utakmice.
Frane Kapulica: U slucaju pobede kako cete proslaviti naslov? Hoce li pasti kakvo kupanje u Zadru 😀
Shone: Bice sigurno festa,e sad bas kupanje ne verujem, hladna je voda :) Siguran sam da ce nasi navijaci u Beogradu organizovati nesto ako bude to toga doslo, balkon ili tako nesto :)
Portarol: Hvala Shone-tu za sada, izvolite pitanja za Miku...
Ilija Kovacic: Sta ocekujete od finala?
Mika: Ocekujem pobedu, sta drugo! Gostima porucujem da ostave svaku nadu na granici jer pehar ostaje u nasim vitrinama 😉
Plavsic: Da li je tesko motivisati igrace za duel sa na papiru slabijim timom?
Mika: Rekao bi da u svakom susrtetu treba naci neki motiv bez obzira na snagu protivnika. U momcadi imam nekoliko prekaljenih pojedinaca koji su navikli na takve utakmice.
Tegeltija: Da li se plasite mozda nekih nemilih dogadjaja na tribinama?
Mika: S obzirom na natpis ispred dvorane "DRAGI GOSTI ČUVAJTE KOSTI", dalo bi se zaključiti da će biti "gužve", ali samo kad je riječ o potrazi za kartama. Poštujem kolegu s druge strane i vjerujem da će i on smiriti strasti kod svojih pristalica , tako da očekujemo spektakl bez nereda.
Plavsic: Da li imate neke nedoumice oko sastava tima?
Mika: Pa imam, jer od uloge favorita ne bježimo, pa se još premišljam dali dati šansu i kojem mlađem igraču, da nebi "ubili" utakmicu već na samom početku.
Ilija Kovacic:Kako gledate na vase rezultate ove sezone i koliko pratite rezultete vaseg kolege iz Srbije?
Mika: Naši rezultati su realni, do naslova, u domaćem prvenstvu, je bilo teško pokraj Humusovih trupa, posebno kad su ispali iz LP, pa mi je i taj adut "čuvanja" propao. U RL se od samog ždrijeba vidjelo da je finale sigurno. Rezultati kolege Shonea sam pratio ali samo u RL, gdje je napravio sjajne stvari čim je u finalu, i na tome mu čestitam.
Tegeltija: Da li praktikujete neke specijalne rituale pred vazne utakmice, tipa neki karantin?
Mika: Pa kako da ja 30-31 godišnjaka stavim u karantenu? Nikakvih posebnih rituala nema.
Ilija Kovacic: Javnost u Hrvatskoj ocekuju ponovo 50 razlike, da li vam to stvara pritisak?
Mika: Pritiska nema, ekipa je spremna i motivirana. Javnost je malo podcijenila Shonea možda, jer i njega se nešto pita. Očekujem da će njegovi igrači biti motivirani, jer ovo im je prvo finale, prva šansa za neki trofej, tako da...Te budalaštine oko razlike neću komentirati jer naslov se nosi i sa +1
Portarol: Hvala vam i sve najbolje u finalu, sto se tice KK Shone99 sledeca konferencija je pre samog pocetka szeone 32.

Posted on May - 13 - 2022 at 14:20

😂😂

Posted on May - 24 - 2022 at 05:39

Sezona 32

Konferencija pred pocetak sezone

Portparol: Dobar dan svima u sali. Veceras i zvanicno pocinje sezona 32. Nas tim je ocekivano porazen od ekipe BC Cro Army rezultatom 72:103 u finalu RL. Pored mene je trener nase ekipe i dace nam neka ocekivanja od nove sezone, Shone izvolite!
Shone: Dobar dan i sa moje strane. Pred nama je jako tezak period, susrecemo se sa jako velikim troskovima i videcemo kako ce klub reagovati. Grk Kyrkos je vec napustio nase redove a na izlazim vratima su jos neki igraci kako bi smanjili troskove plata. Ako me pitate za neki cilj ove godine za sada nemamo jos jasnu sliku, naravno da cemo pokusati da se vratimo u KLS medjutim nece biti nimalo jednostavno.Divizija 2.2 je ove godine nesto slabija nego prosle medjutim ima tu timova koji takodje zele ulazak u KLS. Videcemo sta nam je ciniti.
Portparol: Pitanja ako ima...

Tegeltija: Ima, reci nam koji su to jos igraci na izlaznim vratima kluba?
Shone: Porteli, Metju i Negri
Ilija Kovacic: Cini se je podrska navijaca sada jako vazna u narednom periodu?
Shone: Tako je, ocekujemo obaranje rekorda ove sezone, prosle sezone je to bilo nesto preko 8000 gledalaca, verujem da ce navijaci znati da cene nas trud kao sto su i do sada.
Plavsic: Prvo kolo ekipa Foo Fighters, kakva su ocekivanja?
Shone: Ekipa je jako mlada i perspektivna , medjutim mi imamo trunutno jaci tim i mislim da sve sem nase pobede bi bilo veliko iznenadjenje.
Tegeltija: Da li znate kakav roster ce istrcati na parket?
Shone: To jos ne znam ali u toku dana cemo videti kako stoje stvari .
Portparol: Hvala Shonetu , do vidjenja!

Posted on May - 24 - 2022 at 19:08

Samo jako Shone, nema labavo 😂. 

Posted on May - 25 - 2022 at 12:25

Sezona 32
Kolo 1, Div. 2.2
KK Shone99-Foo Fighters 88:33 (40:21)
Att: 12005

Portparol: Dobar dan svima, juce je odigrano prvo kolo nove sezone u najos diviziji, nas tim je savladao prema ocekivanju ekipu Foo Fighters. Da ne duzimo mozete postvaljati pitanja nasem treneru ako ima.
Ilija Kovacic: Koliko znaci ova pobeda na otvaranju sezone?
Shone: Znaci naravno, pogotovu sto se ce se roster ekipe sigurno menjati jos i neki stariji igraci ce napustiti klub.
Tegeltija: Da li to znaci da odustajete od povratka u KLS?
Shone: Na proslij konferenciji sam rekao da smernice kluba nisu poznate jos, cilj nije zactran samim tim i sanse za povratak u KLS nisu primarni cilj.
Plavsic: Dosao je Durante?
Shone: Jeste, juce je potpisao mladjani Italijan koji je nastupao u Litvaniji pre dolaska u nas klub.
Ilija Kovacic: Da li to znaci da ce biti smena generacije kako je krenulo?
Shone: Bice, e sad koliko radikalna i koliko brzo ce se to desiti, videcemo.
Plavsic: Rekord Jorge Lorenzo Arene je oboren :)
Shone: Da, 12005 gledalaca juce, predivna atmosfera, nadam se da cemo nastaviti sa dobrim igrama i doprineti tome da navijaci uvek dolaze u ovako velikom broju.
Tegeltija: Sledi jako neugodni Budak!
Shone: Izuzetno tesko gostovanje, pokusacemo da damo svoj maksimum i mislim da ce rezultat doci.
Ilija Kovacic: Novi dresovi zaista lepo izgeldaju!
Shone: Hvala, i ja mislim da su sjajni, nas sponzor Jorge Lorenzo je stupio u kontakt sa celnicima KK Crvene Zvezde i potpisao je ugovor o koriscenju njihovih dresova.
Plavsic: Da li ste se culi sa nekim kolegom tokom ove pauze izmedju dve sezone?
Shone: Jesam samo sa mojim prijateljem Mikom iz Zadra koji vodi BC Cro Army!
Portparol: Hvala svima i vidimo se po zavrsetku 2 kola!

Posted on May - 27 - 2022 at 09:02

Sezona 32
Kolo 2
Budak-KK Shone99 58:74 (26:37)
Att:18236

Portparol: Dobar dan, pocinjemo jos jednu konferenciju za stampu. Kao sto znate nas tim je savladao ekipu Budak i trenutno je 4 na tabeli sa skorom 2-0. Trener Shone ce prvo dati kratak utisak a posle ukoliko ima pitanja mozete ih postaviti, Shone izvolite!
Shone: Hvala, vazna pobeda za nas protiv jednog tima koji ce jedan od pretendenata za prva dva mesta koji vode u KLS. Od pocetka igrali cvrsto u odbrani i tu dobru odbranu izkanalisali u dobru tranziciju za napad. Bilo je predivno igrati pred skoro 19000 ljudi u hali.
Portparol: Izvolite ako ima pitanja....
Plavsic: Pricali ste da je francuz Matju na izlazin vratima kluba a on je pokazao koliko vredi, bio je najefikasniji, da li je njegov statsu nepromenjen?
Shone: Matju je i prosle sezone pokazao koliko nam znaci, medjutim godine ga polako stizu i vreme je da mislimo na neka resenja u timu kad on ne bude vise mogao da pruza dobre partije. Za sada on ostaje u klubu i ukoliko bude neka ponuda, razmislicemo.
Ilija Kovacic: Veceras dolazi amaterska ekipa iz BIH, predpostavljam da ne bi trebalo da bude bilo kakvih problema?
Shone: Bas tako, priliku ce dobii igraci koji nisu toliko igrali.
Tegeltija: Vec sutra u 3 kolu docekujete ekipu Team175598, da li je to opet prilika za iste igrace?
Shone: Oni su malo jaci od ekipe iz BIH ali u pravu ste, i sa manje iskusnim igracima ovo bi trebalo da dobijemo. Team175598 su sigurni putnici u 3 diviziju kako sada stvari stoje.
Plavsic: Da li je istina da ste pricali sa Mikom, kolegom iz Hrvatske lige?
Shone: Jeste, culi smo se, izuzetno prijatna licnost. Iskreno ja sam relativno nov u ovom poslu za razliku od njega i imacu svasta da naucim od njega.
Portarol: Hvala svima, mi se vidimo na konferenciji posle utakmice 3 kola u diviziji 2.2