LATEST POSTS

Tai gali mum 22m taure pakurt. Oba Jacob jau 6 zvaigzduciu 😋  

Lithuanian / lietuvių kalba/Young guns u17 cup

Sezona 32 Kolo 2 Budak-KK Shone99 58:74 (26:37) Att:18236 Portparol: Dobar dan, pocinjemo jos jednu konferenciju za stampu. Kao sto znate nas tim je savladao ekipu Budak i trenutno je 4 na tabeli sa skorom 2-0. Trener Shone ce prvo dati kratak utisak a posle ukoliko ima pitanja mozete ih postaviti, Shone izvolite! Shone: Hvala, vazna pobeda za nas protiv jednog tima koji ce jedan od pretendenata za prva dva mesta koji vode u KLS. Od pocetka igrali cvrsto u odbrani i tu dobru odbranu izkanali...

Ex-Yu/KK Shone99 -konferencije za stampu :)
FORUM FACTS
47450 Posts 1099 Threads 10724 Members Weyland Yutani Latest Member 0 Currently Online

KK Shone99 -konferencije za stampu :)

Posted on November - 03 - 2021 at 06:51

Pozdrav drustvo, dok sam igrao Charazay pre 14 godina (dobih sina posle pa sam morao zbog privatnih obaveza da napustim i klub i sve :) ), zabave radi sam otvorio temu svog kluba i pravio konferencije za stampe posle svakog meca. Cisto zabave radi :)  Nadam se da mi administratori nece uzeti za zlo :) Ako mislite da nije uredu , jednostavno obrisite temu.

Poceo bi od sledece sezone naravno, ova je vec pri kraju :)

Posted on December - 31 - 2021 at 15:12

Nakon par godina zalutah na forum i vidim ovu temu! 
Ove konferencije su fantastične 🙂 Nateraće me da ponovo dođem na forum.

Svaka čast i samo tako nastavi.

veliki pozdrav 

Hvala druze,drago mi je da sticem ovde na forumu dosta prijatelja. Ako zelis mozes biti i specilani gost na nekoj konferenciji , slobodno se javi na mail sone771@hotmail.com pa cemo se dogovoriti. Ziv bio i sve najbolje ti zelim :) Ujedno je to poziv za sve , imate moj mail dogovaramo se brzo :)

Trebalo bi da stoji negde na forumu link za mbt kanal na Discordu. Zato je i "zamro" forum jer se većina prebacila na Discord. Tako da nema potrebe da ostavljaš svoj mejl 😉

ovo bi trebalo da je link (ako sam dobar iskopirao 😁)

https://discord.gg/QQP5ujmy

srećan rođendan, i eto ti mali rođendanski poklon. Zaboravio sam skroz na naš meč, pa nisam ubacio gore pomenuta pojačanja.

Ja Diskord ne koristim, pravo da ti kazem ne znam ni cemu sluzi. A nemam nikakav problem sa ostavljanjem mail-a tako da sve ok. Forum je forum u svakom slucaju. 
Hvala na cestitci za rodjendan. A poklon nije trebao jer kao sto znas siguran sam bio na tabeli :)

Posted on January - 2 - 2022 at 19:07

Portparol: Dobro vece svima, u ime Kosarkaskog Kluba Shone99 cestitam svima 2022 godinu. Odigrano je predposlednje kolo divizije 2.2 KK Shone99-Forestland 60:64 (33:33). Trener je tu kao i obicno pa cemo mu odmah dati uvodnu rec.
Shone: Dobro vece i srecna nova godina svima u sali i naravno svim ljudima koji nas prate. Juce kao sto znate nismo uspeli da napravimo iznenadjenje, jako dobar mec je iza nas, i videli ste na 2 ipo minuta bio je egal mec, gosti su serijom od 0:6 uspeli da nas slome i opravdaju ulogu favorita. Ja im cestitam na pobedi kao i mojim igracima na sjajnoj borbi.

Plavsic: Portielii je odigrao svih 40 minuta, velika potrosnja, kako mislite da je obavio posao?
Shone: Jeste, nas drugi plej Halivikova je povredjen i mogu da budem zadovoljan igrom Portielija. 16 poena 4 skoka, 5 asistenicija stvarno je bio sjajan.
Tegeltija: Atmosfera? Prvi put puna hala od renoviranja...

Shone: Daaa, sjajno, 5000 ljudi , mislim da se nismo obrukali i to nam je dali snagu da odigramo mozda i preko nasih trenutnih mogucnosti. Nadam se da ce biti i ubudice tako.
Ilija Kovacic: Vas prijatelj Nebans je ispao sa svojoj ekipom Foo Fighters
Shone: Da, mislim da je kasno krenuo sa pojacanjima ali definitivno ce sledece sezone biti jedan od najvecih konkurenta za povratak u 2 diviziju.
Plavsic: Da li ce Halivikova biti spreman za poslednji duel protiv ekipe Hemofarm?
Shone: Nece na zalost, od tek kako doktori kazu krece 7 januara za laganim treningom i bice spreman za pocetak sledece sezone.
Plavsic: Sledeci susret za Hemofarmom?
Shone: Da , ekipa Duska Vujosevica koja je odavno treceligas, izmesacemo malo karte i da ti podeliti minutazu.
Ilija Kovacic: Pricali ste o ponovnom renoviranju Jorge Lorenzo arene, oce li biti?
Shone: Da pricao sam da ce to toga verovatno doci, sacekacemo pocetak sezone i videiti kojim tokom ce sve ici, bicete obavesteni na vreme.
Portparol: Hvala svima, poslednju konferenciju za stampu u ovoj sezoni najavljujem za 5 januar. Vidimo se!

Posted on January - 5 - 2022 at 15:24

Portparol: Dobro vece svima, zapocinjemo poslednju konferenciju za novinare u sezoni 29. Sinoc je nas tim odigrao poslednji mec u ovoj sezoni KK Hemofarm-KK Shone99 26:113 (11:58) i tako zauzeo 6 mesto na tabeli sa 12 pobeda i 10 poraza. Trener ce izneti svoja zapazanja sa meca a ujedno i sezona koje je vec iza nas, treneru......

Shone: Dobro vece i sa moje strane, da, juce smo odigrali mec protiv ekipe Hemofarma koja je odavno vec treceligas. Mi smo ozbiljno shvatili mec jer nam je trebala pobeda da bi ostali 6 na tabeli. Sto se samog meca tice sve je proteklo kako smo se dogovarali, ni u jednom trenutnku se nije dovodilo u pitanje da li smo podcenili ekipu Hemofarma ili ne. Ekipa Duska Vujosevica se borila koliko je mogla i cestitam im na trudu, bilo je lepo igrati pred oko 6000 ljudi. Sto se same sezone tice znate i samo da je ovo najveci uspeh ekipe Shone99, ja sam zadovoljan kao i svi u klubu ucinjenim do sada. Znate da je bilo pitanje pred pocetak sezone da li mozemo ostati medju najboljim klubovima divizije 2.2 , ne samo da samo uspeli nego mozda i lakse nego sto smo ocekivali je sve proteklo. Zahvalio bi se svima u klubu na podrsci i to je to sto se tice sezone 29.

Plavsic: Necemo vas pitati o mecu jer protivnik nije bio po meri ovaj put...

Shone: Da
Plavsic: ........ zato recite mi koja su ocekivanja u sezoni 30, verujem da imate malo vece ambicije?
Shone: Pa jos se nije slegla sezona 29 tako da je tesko reci, ali imamo nase ljude koji posmatraju trziste i sigurno cemo probati da iskoristimo svaku sansu da se dovede neki igrac koji moze da unapredi nas roster.

Tegeltija: Rasplet u diviziji 2.2 za Hickoka :)
Shone: Upravo tako, neocekivani porazi ekipe Budak i Karam Stojkom. Ekipa Forestland-a je iskoristima to i otisla u KLS. Naravno kolo pre kraja to je uradila i ekipa Kolovrata. Cestitam im i nadam se da imati uspeha u KLS.
Ilija Kovacic: Da li se pominje nesto o nadogradnji Jorge Lorenzo arene?
Shone: Pricali smo unutar kluba, medjutim jos je rano. Potrebno je da prodje neko vreme i da vidimo kako ce poceti sezona a potom i doneti odluku da li treba poceti nove radove ili sacekati jos.
Plavsic: Gde idete na pripreme?
Shone: Jednonedeljne pripreme zapocinjemo na Kopaoniku i tamo cemo biti locirani do pocetka 30 sezone.

Ilija Kovacic: Da li ste razmisljali na kojim pozicijama je potrebno pretrazivati trziste, tacnije sta tacno Kk Shone99 trazi?
Shone: Definitvno pozicija PF-a, a naravno ukoliko bude nekih drugih igraca a cena povoljna za nas budzet, sto da ne.
Tegeltija: Kako tece oporavak slovaka Halivikove?
Shone: Odlicno , on ce vec za 2 dana biti spreman i prikljutiti se timu na pripremama.

Plavsic: Da li imate problema sa Kovidom?

Shone: Nas tim se testira maltene svakodnevno, hvala bogu za sada nas je zaobisao virus, nadam se da ce i ostati tako.
Porparol: Hvala treneru, mi ovom konferencijom zavrsavamo i zvanicno ovu sezonu, tim sada ide na kraci odmor a posle Bozica ide na Kopaonik na kratke pripreme. Ukoliko bude nekih situacija organizovacemo vandrednu konferenciju, ukoliko ne sledeca konferencija bice organizovana dan pred pocetak sezone 30, sve najbolje!

Posted on January - 5 - 2022 at 21:20

Neočekivani porazi se dogode, najčešće, onda kada se odlučuje ko će u viši rang.  :D

Posted on January - 17 - 2022 at 13:52

Portparol: Dobro dosli na prvu novosezonsku konferenciju za stampu KK Shone99. Sezona 30 je pred nama, nadamo se uspesna. Trener je pored mene i recice vam sve sto vas zanima, zato mozete odmah poceti sa pitanjima.....

Tegeltija: Treneru, recite nam kako je bilo na Kopaoniku na pripremama?
Shone: Dobar dan svima, pa bilo je radno, namerno smo odabrali planinu jel je jako bitno da igraci rade na cistom vazduhu. Prvo su bile fizicke pripreme ili kako vi to zovete kondicija a posle smo radili u sali tehnicke stvari vezne za utakmice. 7 dana je brzo proslo, nadam se da smo napunili baterije i da cemo krenuti uspesno u novoj godini.

Plavsic: Kakva su ocekivanja za ovu sezonu, da li imate neki cilj?
Shone: Bilo je reci o tome za direktorom kluba, cilj je pokusati da se udje u KLS u naradne 2 sezone. Ova sezone bi trebala da bude pripremna za za sledecu koja ce nam biti krucijalna.
Ilija Kovacic: Da li ste navijacima vec ovom izjavom dali do znanja da ove sezone nema nista od KLS-a?
Shone: Ne, nikakvo obecanje nisam dao, bas kao sto sam i sad rekao, mi imamo neki dvogodisnji cilj a to je da udjemo u KLS ako ne ove onda sledece godine.
Tegeltija: Pojacanja nije bilo, da li mislite da je to greska, jer tesko nece biti nimalo lako doci sa ovim timom do prva dva mesta?

Shone: Bice tesko, zato smo i dali rok 3 godine. Nas budzet trenutno nije toliko jak da mozemo odmah napraviti tim da pucamo za KLS, mada sezona je duga, ima vremena za razmilsjanja.
Ilija Kovacic: Da li je ovo definitivno roster koji ce odigrati ovu sezonu 30?
Shone: Moze biti ali i ne mora da znaci, nasi skauti se jos nisu vratili u klub i na posmatranju su neki igraci, e sad, videcemo.
Plavsic: Trenutno Jorge Lorenzo arena broji 5000 mesta, da li ce biti prosirenja ove sezone?
Shone: Nas klub svakim danom ima sve vise navijaca i ukoliko ovih 5000 mesta budu non stop zauzeti moguce je da ce board uloziti novac u izgradnju, ja sada ne mogu nista vise da vam kazem?
Tegeltija: Ko su favoriti ove sezone za KLS?
Shone: Carpe Diem, Karam Stojkom, Budak sve su to timovi koji su stariji od nas i imaju trenutno nesto jaci tim od ostalih.
Ilija Kovacic: Da li ce ove sezone biti nekih gostovanja na vasim konferencijama od strane drugih menadzera?
Shone: Ja se nadam da hoce, usli smo konferencijama i na Diskord tako da je vise transparentna sada, svako ko hoce moze da se javi ili na mail kluba sone771@hotmail.com ili na Diskord.
Ilija Kovacic: Ocekivanje pred sutrasnji mec sa ekipom Karam Stojkom?
Shone: Neugodan mec, na paipiru nismo favoriti ali videcemo sta donosi sutra!
Plavsic: Da li su svi igraci zdravi?
Shone: Da, svi su fit i jedva cekamo sutrasnji mec protiv ekipe Karam Stojkom!

Portparol: Hvala svima sto ste dosli na prvu konferenciju za stampu u sezoni 30, mi se vidimo vec u sredu 19 januara!

Posted on January - 19 - 2022 at 10:01

Portparol: Dobar dan svima, zavrseno je 1 kolo divizije 2.2 utakmicom KK Shone99-KaramStojkom 53:103 (28:58). Trener Shone ce dati osvrt na ovo zavrseno 1 kolo a posle mozete postaviti pitanja, treneru......

Shone: Ne bas pocetak kakav smo ocekivali u klubu, -50 je uzasan rezultat. Ali dobro....idemo dalje iz utakmice u utakmicu, pokusacemo da zaboravimo ovo kako znamo i umemo i okrenemo se jos jednom derbiju sa ekipom Bekanismo Bekans koja nas ocekuje vec sutra uvece.
Ilija Kovacic: Sta bi ste zamerili svojim igacima?
Shone: Kad izgubite -50 ne verujem da bi moglo nesto da se pohvali a iskreno gledajuci statistiku svasta je bilo lose. Ne bi nista svalio na igrace, budzet i ja licno smo sastavili roster za ovu sezonu, mislim da je ekipa KaramStojkom pokazala kako se ulazi u KLS, mi trenutno nismo dobri i to je neka cinjenica.

Plavsic: U cajtnut pred pocetak 1 kola za klub je potpisao italijan Filippo De Campo koji igra na poziciji SF-a, kako se on uklopio, sta nam mozete reci o njemu?
Shone: Da Filipo je nas clan, kao sto se vec culi decko ima 26 godina, odlican je defanzivac pre svega. Na taj korak smo se odlucili zato sto 20-ogodisnji litvanac Kleiza nije mogao da odgvori ovako jakim utakmicama, decko jos mora da uci i napreduje. Kampo ce nam dosta pomoci na toj poziciji.
Tegeltija: Da li ste naucili i vi italijanski :)
Shone: Si, certo che lo so parlare :)
Ilija Kovacic: Da li ocekujete jos neka pojacanja u toku sezone?
Shone: Mislim da ne , sredstva koja imamo ulozena su u prosirenju Jorge Lorenzo arene.

Plavsic: Recite mi kada pocinju radovi i nesto vise o samom projektu!

Shone: Radovi su polako poceli, arena ce biti prosirena sa sadasnjih 5000 mesta na 15000. E sad ne znam preciznu informaciju kada bi tacno to trebalo da bude gotovo, ostacu vam duzan tu informaciju za sledecu koferenciju.
Tegeltija: Hala je bila puna, da li je to odlucilo za ovakav poduhvat oko Arene?
Shone: Da, predivna atmosfera, mnogo ce nam znaciti prihodi od ulaznica a i svakim danom kao klub postajemo sve veci tako da se nadam da ce i novi kapacitet biti pun :)
Ilija Kovacic: Sledece kolo gostujete ekipi Bekanismo Bekans
Shone: Jos jedna teska utakmica , prosle godine smo igrali dve egal utakmice sa njima, jednu izgubili i jednu pobedili. Ocekujem sigurno bolju utakmicu nego ono sinoc. Ne bi da dajem prognoze samo se nadam da cemo dati svoj maksimum.
Plavisic: Nismo pomenuli Regionalnu ligu koju ove sezone igrate!
Shone: Novo takmicenje za nas, bice to prilika da uigravamo igrace koji ne dobijaju sansu u nacionalnom sampionatu.
Portparol: Hvala svima koji su prisustvovali, sledecu konferenciju najavljujem za petak 21 januar!

Posted on January - 21 - 2022 at 11:36

Portparol: Dobro dosli na najnoviju konferenciju. Zavrseno je prvo koliko divizije 2.2 i pored mene je trener nase ekipe Shone koji ce bti spreman da odgovara na vasa pitanja. Juce je odigran mec Bekanismo Bekans-KK Shone99 41:61 (21:29). Treneru jel mozemo odmah sa pitanjima ili imate vi nesto da kazete?
Shone: Neka novinari pitaju, spreman sam da odgovaram.
Portparol: Izvolite.....

Plavsic: Kako ste videli vi jucerasnji mec, nekako je lako delovalo....
Shone: Mislim da smo pre svega zasluzeno pobedili. Bilo je malo problema tokom prve cetvrtine, 14000 ljudi je davalo vetar u ledja domacoj ekipi i bilo je tesko, medjutim od pocetka 2 cetvrtine pokazali smo da smo trenutno kvalitetniji tim.
Tegeltija: Novajla De Campo je odigrao dobar mec.
Shone: Jeste za 20 minuta imao je 6 poena, 1 skok, 3 ukradene lopte i 3 asistencij, 1 blokadu i 2 prodate lopte. Mislim da nam on dosta znaci u odbrani pre svega.
Ilija Kovacic: Koliko je tesko igrati pred 14000 ljudi?
Shone: Jako tesko, pogotovu kada vam stvari ne idu onako kako ste ocekivali, njihovom bukom, bodrenjem, pritiskom na sudije kola idu sve svise nizbrdo, hteo sam da kazem da od nas zavisi da li cemo publiku utisati ili ce oni pogurati nizbrdo ta kola jos vecom brzinom.
Plavsic: U vecem delu meca ste igrali zonsku odbranu sa puno preuzimanja.

Shone: Da, to je bio dogovor iz svlacionice, znali smo da moze biti problem kada se igra "covek", pogotovu kod ulazenja u blokove, ovako smo neutralisali bitne igrace ekipe Bekanismo Bekans koji su jaki u igri 1 na 1.
Tegeltija: Halivikova jos jedan los mec.....
Shone: Dobro, imao je na kraju prosle sezone povredu koja ga je malo poremetila verovatno i na psihickom planu, on je sada fizicki spreman i pitanje je kada ce uci i mentalno dobro u utakmicu. Mislim da je pogresno kod mladjih trenera da pri nekoliko gresaka dobrih igraca odmah ga salju na klupu, treba istrpeti malo ipak, vratice se to kad tad.
Ilija Kovacic: Ko su Absolon Renard i Marcelo de Leon?
Shone: Da to su dva momka koja su potpisala ugovore sa ekipom Shone99, Renard je 17-ogodisnji francuz koji igra na poziciji PF-a dok je Leon 20-ogodisnji spanac koji moze igrati i na poziciji PG-a a i na poziciji SG-a. Morali smo da rasteretimo glavni roster koji igra nacionalnu ligu, ovi momci ce predvoditi tim u Regionalnoj ligi ove godine.
Tegeltija: Sta ocekujete od Regionalne lige?
Shone: Iskreno nemamo tu neke ambicije, bitno da je da se uigravaju igraci koji mogu u neko dogledno vreme zatrebati za prvi tim i neke bitije utakmice.
Plavsic: Sta znate o vasem sledecem protivniku, dolazi vam u goste ekipa Banovci.
Shone: To su sve deca 17-18 godina, ne ocekujem da moj tim ima neke probleme ovde. Ocigledno trener Ljutikrilo svesno ulazi u novu sezonu sa klincima i verovatno ce biti clan 3 lige, ali mozda pravi neku odskocnu dasku za ubuduce.Videcemo.
Ilija Kovacic: Veceras po prvi put u Jorge Lorenzo Arenu igrate neki medjunarodni mec, da li ste uzbudjeni?
Shone: Sigurno da imamo tremu, ovo je istorisni trenutak za nas tim. Favoriti smo ali videcu koliko cu odmarati tim veceras, ipak nam je nacionalna liga vaznije takmicenje.
Portparol: Hvala svima, sledeci susret zakazujem za nedelju 23.01, srecno!

Posted on January - 23 - 2022 at 14:02

Portparol: Dobar dan svima, zapocinjemo novu konferenciju za stampu povodom odigranog treceg kola divizije 2.2, utakmica koja je nama najvise znacajna je naravno mec KK Shone99-OKK Banovci 135:21 (68:10). Mislim je nas trener sve rekao jos u najavi ovog meca ali pre pitanja novinara recice nam ukratko svoje impresije.
Shone: Kao sto sam i rekao pre neki dan, u ekipi gostiju su sve klinci od 17-18 godina i ova utakmica nam je sluzila za uigravanje. Zahvalio bi se navijacima koji su ispunili Jorge Lorenzo Arenu do poslednjeg mesta.
Tegeltija: Rano je jos za komentarisanje tabele, ali neki utisak posle 3 kola?
Shone: Pa nemam tu sta da kazem , kao sto se i ocekivalo Carpe Diem, Budak i KaramStojkom ce voditi bitku za prva dva mesta. Sto se donjeg doma tice Banovci i Andjelic su sigurni treceligasi po meni, videcemo ko ce se jos boriti za opstanak,kaos to ste rekli, rano je.
Plavsic: Recite nam nesto o sledecem mecu sa ekipom Budak!
Shone: Odlicna ekipa koja ce je trenutno jaca od nas, vec sam malopre rekao da ce se boriti za ulazak u KLS. Pokusacemo da se suprotstavimo sto bolje i mozda iznenadimo rivala, naravno potrebno je da se ocekujemo los dan inace bice skoro pa nemoguce.
Ilija Kovacic: Na koga treba obratiti najvise paznju u ekipi Budak?
Shone: Poljak Kozlovski je glavna pretnja sigurno, i prosle sezone nam je on stvarao ogromne probleme!
Ilija Kovacic: Jel znate da je na transfer listi?
Shone: Cuo sam, ali ako ste aludirali na neko dovodjenje u nase redove, trenutno nemamo te pare!
Plavsic: Da li ste dobili informacije oko zavrsetka prosirenja Jorge Lorenzo Arene?
Shone: Da, 3 Maj je neki rok koji su nam izvodjaci rekli!
Portparol: Hvala svima, nije bilo potrebno da duzimo jel je mec sa Banovcima bio kao sto je trener rekao laksi trening, sledecu konferenciju najavljujem dan posle meca Budak-Shone99 , a to je 26 januar! Sve najbolje!

Posted on January - 26 - 2022 at 12:14

Portparol: Dobar dan svima, sinoc je zavrseno 4 kolo divizije 2.2. Nas tim je odigrao mec Budak-KK Shone99 44:54 (27:23). Trener Shone je tu pa mozete postavljati pitanja!
Ilija Kovacic: Cestitam na pobedi, kako ste videli ovaj mec?
Shone: Hvala, jako tezak mec, pogotovu smo nervozno krenuli i mi i ekipa Budak u 1Q, mnogo promasaja, izgubljenih lopti. Mec je resen nasom serijom od 10:0 na pocetku 3Q i odrzavali smo tu prednost do samog kraja. Bitna pobeda za nas na psiholoskom planu.
Plavsic: Cini se da ste na vreme zatrazili time-out posle serije Budaka od 7:0. ?
Shone: Da morao sam, sa 16:16 domacin je poveo sa 23:16. Jednostavno morao sam da zaustavim i domacina a i publku koja je bila u transu. Uspeli smo da uspotavimo ravnotezu u igri do poluvremena sto je bilo jako bitno.
Tegeltija: Tehnicka greska, da li je namerno napravljena?
Shone: Znao sam da ce mi dati tehnicku ali nisam mogao da ne odreagujem na neke sudiske odluke.
Tegeltija: Trener Budaka nije izveo najjaci tim, kako gledate na to?
Shone: Video sam da je igrao sa samo 8 igraca u rotaciji, Kozlowski nije igrao. Iskreno detalje ne znam, moguce da povredjen Kozlowski. Znate kako jedan igrac ne cini tim, jeste on najbolji pojedinac ali znate kako, mislim da to nije alibi za poraz, niti moj za pobedu. Bili smo bolji veceras.
Plavsic: Da li se slazete sa konstatacijom da su ofanzivni skokovi presudili?
Shone: Definitivno smo ih nadskakali, pogotovu u off skokovima. Ako se gleda statitika tu smo odskakali, dok je recimo procenat suta i njihov i nas bio identican 31%.
Ilija Kovacic: Tabela, zakomplikovalo se malo posle ova 4 kola?
Shone: Rano je jos da se bilo sta komplikuje, da zanimljivo je da od 2 do 5 mesta svi imaju ucikan od 3-1 ali videcemo negde na pola sezone sta nam se sprema.
Plavsic: Pomenuli ste tribine...

Shone: Jesam, 17000 ljudi u hali, ludilo.Bilo je tesko na pocetku, sva sreca pronasli smo ritam u drugom poluvremenu i tolikog pritiska sa tribina vise nije bilo, ali stvarno atmosfera za pamcenje.
Tegeltija: Sledece mec u Valjevu , gostujete ekipi Casper...

Shone: Da, oni vec dugo dugo igraju bez trenera to je jako zanimljivo. Mislim da nece biti lako ali verujem da mozemo do pobede i da smo kvalitetniji.
Plavsic: Cini se da definitivno imate problema na poziciji 1, konkretno Halivikova igra sve losije.
Shone: Popricacemo sa njime, videti sta je problem, verujem da moze on bolje.
Potrparol: Ako je to sve mi se vidimo u petak 28.01, sve najbolje!

Posted on January - 28 - 2022 at 12:13

Portparol: Dobar dan, otvaram jos jednu u nizu konferenciju za novinare. Sinoc je nas tim odigrao utakmicu 5 kola divizije 2.2 Casper-KK Shone99 49:83 (25:39). Sva pitanja oko ovog meca a i u vezi svega ostalog mozete postaviti nasem treneru Shonetu koji je ovde. Pa da pocnemo.....

Plavsic: Kako ste vi videli ovaj mec?
Shone: Mislim da smo zasluzeno pobedili i ovaj rezultat od +34 je trenutno merilo izmedju ova dva tima. Mala hala u Valjevu ali znali smo da ce biti atmosfera jako dobra jer je uvek popunjena do poslednjeg mesta, Valjevci su jako vezani za ovaj klub i ako prozivljavaju teske trenutke jer vec duze vreme igraju bez prvog stratega.Zadovoljan sam igrom i okrecemo se narednim obavezama.
Tegeltija: Kritikovali smo Halivikovu a on je odigrao sinoc maltene bez greske.

Shone: Da, odigrao je dobar vec, nije gresio. Popricali smo pre neki dan o njegovoj buducnosti u ovom klubi i probali da vidimo da li decko ima nekih problema. Juce je pokazao da moze da odigra dobar mec i verujem da se vraca u formu.

Ilija Kovacic: Prvi ste na tabeli, kakav je osecaj :)
Shone: Osecaj je sjajan, medjutim nase je da igramo i radimo dalje. Prerano je nesto preudicirati, nas cilj je biti u prva 4 na kraju zezone i verujem da nam za sada ide dobro.
Plavsic: Poraz lidera Carpe Diem-a?
Shone: Svakako je to iznenadjenje kola, mozda i dosadasnjeg prvenstva. Vidim da je trener Carpe Diem-a igrao maksimalno sa nekim igracima, ne znam da li je u pitanju nabijanje exp-a ili mozda neki zdravstveni problemi.
Ilija Kovacic: Sledece kolo laksi deo posla, dolazi poslednjeplasirani tim KK Andjelic.

Shone: Prilika da se odigra jedan laganiji mec i isprobaju jos neke takticke zamisli koje nismo mogli da isprobamo u nekim jacim mecevima koje smo odigrali.
Tegeltija: U ovom poslednjem mecu ste imali mnogo problema sa ofanzivnim skokom protivnika, cudno ukoliko se zna da su ofanzivni skokovi jedni od boljih stvari po kojima ste poznati ove godine.
Shone: Ne znam sta se desilo, jednostavno se nismo snalazili u reketu, domacin je pokazao da je to dobar tim u svakom slucaju. Nama ostaje da analiziramo i ispravimo greske u odbrani iz kojih smo dopustali ofanzivne skokove. Videli ste da je domacin imao 32 skoka a mi 29.

Portparol: Hvala svima, sledecu konferenciju najavljujem za u nedelju 30 januara!