LATEST POSTS

Nanare l a fait ! Quel match ... il prend un ascendant psychologique non négligeable !    Par contre un autre gros match arrive des jeudi pour lui !      De mon côté  Je remonte tranquillement au classement.  Je suis désormais en bilan non négatif 5/5  Match tres compliqué today ( oublis de compo^^)   A vous les studios ! 

French / Français/Div. 3.3 - Saison 23

https://mybasketteam.com/Player/PlayerDetails/35748671   16y.o PG/SG with 33 skills (not counting feet movement) and experience 3.

Global (English Only)/Transfer Market
FORUM FACTS
42814 Posts 914 Threads 9204 Members Radnyns Latest Member 1 Currently Online

Küçükyalı yurtseven maçı lig.2

Posted on May - 31 - 2020 at 14:01

Küçükyalı koçuna buradan selam ediyorum 

Bizim maçta as kadro çıkıp düşme yarışındaki rakibimizin maçına (yurtseven) yedeklerle çıkıp fark yediği için teşekkürlerimi bir borç biliyorum . böyle oyuncular sayesinde oyun daha da zevkli bir hal alıyor gerçekten .

İyi oyunlar

• previous
  • 1
  • next

Posted on May - 31 - 2020 at 15:36

Bilinçli yaptığını sanmam kendi oyuncu deneyimlerini düşünüyordur 👍

Posted on May - 31 - 2020 at 17:31

Muhtemelen dediğin gibidir ama düşmeme yarışında rakip önemli bir avantaj elde etti maalesef 

Posted on May - 31 - 2020 at 20:04

Muhtemelen dediğin gibidir ama düşmeme yarışında rakip önemli bir avantaj elde etti maalesef 

Rakip maçtan önce iki tane yüksek maaşlı oyuncu transfer etti ve benim oyuncularım da yorgundu. Bu haliyle benim maçı kazanma ihtimalim zaten yoktu.Kaldı ki ligin son maçında tekrar oynayacaksın ve kazanırsan tutunma ihtimalin halen var.Uslubun da gereksiz derecede agresif, bu tarz diyaloglara gerek yok.

• previous
  • 1
  • next