LATEST POSTS

cette fessée ^^

French / Français/Pro A - S23

Oui, c'est vrai, j'avais oublié d'inscrire l'enjeu du titre de champion et il est d'autant plus relancé avec la victoire de Crazy Kouzu sur Cosmo !! C'est quoi ce championnat de dingue !! Poilardteam qui avait la possibilité de faire un petit écart pour la 3eme place qui se prend les pieds dans le tapis de Sniper ! 8 équipes se tiennent en 2 matchs ! Rien n'est joué ! ASSDS

French / Français/Pro A - S23
FORUM FACTS
42812 Posts 914 Threads 9204 Members Radnyns Latest Member 6 Currently Online

Dostluk Maçları

Posts: 2
Joined: May 2020

Posted on May - 16 - 2020 at 17:34

Özellikle üst liglerdeki arkadaşlara seslenmek istiyorum.

  Biliyorsunuz ki alt liglerdeki takımların gelirleri çok düşük ve bir dostluk maçından gelen gelir neredeyse bir haftalık sponsor geliri kadar bu yüzden biz alt liglerdeki takımlar için bu gelir çok önemli.

Üst ligde bulunan arkadaşlara dostluk maçı davetiyesi gönderdiğimiz zaman maç bizim sahamızda oynanıyor. (Deplasmanda oynamak için teklif nasıl gönderiliyor bilmiyorum. Bilen arkadaşlar varsa bilgilendirsin lütfen) Dolayısıyla da bu maçlardan istediğimiz geliri alamıyoruz.

Bu yüzden üst liglerdeki arkadaşlarımdan ricam alt ligde bulunan arkadaşlara dostluk maçı davetiyesi gönderseler yada kendi adıma söylüyorum kendilerine dostluk maçı gönderdiğimiz zaman teklifimizi ret edip kendileri bize teklif gönderseler alt liglerdeki takımlarımızın gelişmesine büyük katkıda bulunmuş olurlar. Herkese İyi Oyunlar....

  • previous
  • 1
  • next
Posts: 5698
Joined: Oct 2016

Posted on May - 19 - 2020 at 00:16

Daha fazla insanın göreceği dostluk oyunları için ana İngilizce kanalında yayın gönderebilirsiniz. Ayrıca, uyumsuzluğa gelebilir ve insanlardan sizi samimi oyunlar için davet etmelerini isteyebilirsiniz. Orada da çok sayıda aktif kullanıcı var.

  • previous
  • 1
  • next