LATEST POSTS

Ben birşey yazmayacaktım ama yani gerçekten nereden bakarsanız bakın zarar veriyor bu hükmen işi, bunu hem uzun yıllar oynayanlar yapıyor hem de yok gelecek yok başarı diye dem vuranlar yapıyor. Hele ki hiç oynanmaması tamamen facia ne diyim..   Bu arada Muti hocanın yazdığı son paragrafın altına aynen imzamı atıyorum. Oyun içi mesajlaşma harici şu an bir geliştirme görülmüyor, bu özellikle eski Cha kullanıcılarının hatırlayacakları bir sona doğru oyunu götürüyor, kimsenin bırakma ya da yor...

Turkish / Türkçe/Sezon 17

Pirmais sezonas aplis noslēdzies. LBL tabula izskatās diezgan simetriska visas komandas sadalījušās sākot no 11-0 līdz 0-11 pa vienam solim. Kā citiem sezonas 1/2 ? Man pagaidām ar lielu pluss zīmi, nebiju domājis tik labi (skatoties spēku samērus) iesākt sezonu.

Latvian / Latviešu Valoda/Latvija (LBL)
FORUM FACTS
36779 Posts 692 Threads 7392 Members cooldude Latest Member 0 Currently Online

Tiek pārdoti spēlētāji man nezinot :@

Posted on September - 11 - 2019 at 07:12

Jau otro reizi zaudēju sava sastāva līderus, kas tiek mistiskā kārtā pārdoti par 1$ man to nezinot.

Nesaprotu.. nesmu licis pārdošanā.. un pat jabūtu nekad nepardotu 4+ zvaigžņu spēlētāju par 1$.

Kā lai es būvēju komandu ilgtermiņā.. ja nav garantiju ka ienākot rīt.. puse komandas jau nav pārdota par 1$. 

Vai šim visam ir kāds izskaidrojums? Varat kāds palīdzēt? 

Paldies!

• previous
  • 1
  • next

Posted on September - 11 - 2019 at 09:59

Gan jau pa lēto sapirki spēlētājus un nevari pavilkt viņu algas. Atbilstoši noteikumiem tev draud bankrots un sistēma automatiski ieliek tavu labako spēlētāju tirgū. Ta turpināsies līdz sakārtosi savas finanses. 

Palasi manuāli:

Going Bankrupt - If you get a notification “Funds Insufficiency Warning” that means you have not been taking care of your team’s economy and your team has gone under the allowed amount. You are allowed to go to -100.000 without any penalties, but if at the week update your team’s balance is under -100.000 you will get a Funds Insufficiency Warning and a whole week to get your teams balance to at least -99.999. If at the next week update you have not done so and your balance is still under -100.000 then your best player by Overall will be automatically sent to the Transfer Market to cover the loss. If after that at the next week update you still have not managed to get your teams balance to the allowed -99.999 the process will repeat with your second best player until your team’s balance is order.

Posted on September - 11 - 2019 at 11:29

Gan jau pa lēto sapirki spēlētājus un nevari pavilkt viņu algas. Atbilstoši noteikumiem tev draud bankrots un sistēma automatiski ieliek tavu labako spēlētāju tirgū. Ta turpināsies līdz sakārtosi savas finanses. 

Palasi manuāli:

Going Bankrupt - If you get a notification “Funds Insufficiency Warning” that means you have not been taking care of your team’s economy and your team has gone under the allowed amount. You are allowed to go to -100.000 without any penalties, but if at the week update your team’s balance is under -100.000 you will get a Funds Insufficiency Warning and a whole week to get your teams balance to at least -99.999. If at the next week update you have not done so and your balance is still under -100.000 then your best player by Overall will be automatically sent to the Transfer Market to cover the loss. If after that at the next week update you still have not managed to get your teams balance to the allowed -99.999 the process will repeat with your second best player until your team’s balance is order.

Paldies!!! Tas daudz ko izskaidro.. un man tiešām bilance ir zem -100k

• previous
  • 1
  • next