LATEST POSTS

Players I bought last night are now again on TM. What is happening?

Global (English Only)/Bugs / Issues

nu tev jau pareizi būtu jāsāka (spriežot pēc pēdējo nedēļu postiem), ka nevis samierināsies, bet sačīkstēsi ar realitāti :D:D:D:D:D:D:D:D

Latvian / Latviešu Valoda/Latvija (Jautājumi)
FORUM FACTS
11375 Posts 210 Threads 2736 Members Sonic Latest Member 4 Currently Online

Razno

Posted on January - 13 - 2017 at 14:40

Komentarišite, pišite ......... 

Posted on January - 13 - 2017 at 15:44

Tako je, svi mi volimo malo da budemo u offu.... Nego dal je moguce da sam i ovde krenuo od patos lige....

Posted on January - 13 - 2017 at 15:50

Pozdrav svima. Nadam se da ce nam svima biti zabavno ovdje. 

Posted on January - 13 - 2017 at 16:04

Tako je, svi mi volimo malo da budemo u offu.... Nego dal je moguce da sam i ovde krenuo od patos lige....

Tvoj uspeh ce samim tim biti jos veci :)

Posted on January - 13 - 2017 at 16:18

Kolko vidim i ovde te sreca prati sa randomom :(

Posted on January - 13 - 2017 at 16:26

Kliknem na milana da vidim reko u kojoj ligi igra i kakva mu je ekipa, i on otvori moj nick. Milane brate jel ti to mene špijuniraš. Nije moguće da si mi ušao u klub ??! I tako 4-5 puta.

Posted on January - 13 - 2017 at 16:29

Ko ti je kriv što nisi odmah došao kad je Rolja spamovao na charazayu :p

Vidiš kako je tinke iskusan, prvi na chara, prvi ovde ;)

Posted on January - 13 - 2017 at 16:32

Kliknem na milana da vidim reko u kojoj ligi igra i kakva mu je ekipa, i on otvori moj nick. Milane brate jel ti to mene špijuniraš. Nije moguće da si mi ušao u klub ??! I tako 4-5 puta.

Zaista nešto bague kad se stisne milan, ne otvara stranicu njegovog kluba nego onog ko ga stiska. 

Ostali su ok

Posted on January - 13 - 2017 at 16:37

Zaista nešto bague kad se stisne milan, ne otvara stranicu njegovog kluba nego onog ko ga stiska. 

Ostali su ok

Administratorski nalog nema klub :)

Posted on January - 13 - 2017 at 16:39

Jel netko pratio utakmice uživo, na što liči to. Jel samo tekstualno ili ima i livestream :))))

Večeras vas sve pozivam na utakmice između mojih jadnika i onog Jahača iz Niša koji igra u Venezueli. Bit će to spektakl kako ne treba taktiku slagat :) Nešto sam kemijao. Nakon utakmice idemo na prijem kod Huge Chaveza :)

Posted on January - 13 - 2017 at 16:48

Jel netko pratio utakmice uživo, na što liči to. Jel samo tekstualno ili ima i livestream :))))

Večeras vas sve pozivam na utakmice između mojih jadnika i onog Jahača iz Niša koji igra u Venezueli. Bit će to spektakl kako ne treba taktiku slagat :) Nešto sam kemijao. Nakon utakmice idemo na prijem kod Huge Chaveza :)

Trenutno nije povezan engin sa livestream prenosom :) Kad krene utakmica moras da sacekas 40 minuta da se utakmica odigra i onda vidis rezultat na kraju ( dok ne povezemo ta dva ) A za prijem kod Huga ste malo zakasnili ali Maduro siguran sam docekace vas domacinski :)