LATEST POSTS

friendly plz

Global (English Only)/Friendly Games

Mislim da postoji neki bug. Ja sam već pisao na forumu kako postoji problem prilikom bidovanja igrača i da se vreme ne produžava uvek kako treba. Meni je već par igrača tako otišlo pogotovu kada bidujem preko moba. Zato sada čim vidim da nije moj bid (F5 stalno radi) odmah udaram i ne čekam da uđe u poslednji minut. 

Ex-Yu/KLS (Super liga ili kako vec..) :)
FORUM FACTS
8507 Posts 186 Threads 2266 Members coachkyp Latest Member 0 Currently Online

Razno

Posted on January - 13 - 2017 at 14:40

Komentarišite, pišite ......... 

Posted on January - 13 - 2017 at 15:44

Tako je, svi mi volimo malo da budemo u offu.... Nego dal je moguce da sam i ovde krenuo od patos lige....

Posted on January - 13 - 2017 at 15:50

Pozdrav svima. Nadam se da ce nam svima biti zabavno ovdje. 

Posted on January - 13 - 2017 at 16:04

Tako je, svi mi volimo malo da budemo u offu.... Nego dal je moguce da sam i ovde krenuo od patos lige....

Tvoj uspeh ce samim tim biti jos veci :)

Posted on January - 13 - 2017 at 16:18

Kolko vidim i ovde te sreca prati sa randomom :(

Posted on January - 13 - 2017 at 16:26

Kliknem na milana da vidim reko u kojoj ligi igra i kakva mu je ekipa, i on otvori moj nick. Milane brate jel ti to mene špijuniraš. Nije moguće da si mi ušao u klub ??! I tako 4-5 puta.

Posted on January - 13 - 2017 at 16:29

Ko ti je kriv što nisi odmah došao kad je Rolja spamovao na charazayu :p

Vidiš kako je tinke iskusan, prvi na chara, prvi ovde ;)

Posted on January - 13 - 2017 at 16:32

Kliknem na milana da vidim reko u kojoj ligi igra i kakva mu je ekipa, i on otvori moj nick. Milane brate jel ti to mene špijuniraš. Nije moguće da si mi ušao u klub ??! I tako 4-5 puta.

Zaista nešto bague kad se stisne milan, ne otvara stranicu njegovog kluba nego onog ko ga stiska. 

Ostali su ok

Posted on January - 13 - 2017 at 16:37

Zaista nešto bague kad se stisne milan, ne otvara stranicu njegovog kluba nego onog ko ga stiska. 

Ostali su ok

Administratorski nalog nema klub :)

Posted on January - 13 - 2017 at 16:39

Jel netko pratio utakmice uživo, na što liči to. Jel samo tekstualno ili ima i livestream :))))

Večeras vas sve pozivam na utakmice između mojih jadnika i onog Jahača iz Niša koji igra u Venezueli. Bit će to spektakl kako ne treba taktiku slagat :) Nešto sam kemijao. Nakon utakmice idemo na prijem kod Huge Chaveza :)

Posted on January - 13 - 2017 at 16:48

Jel netko pratio utakmice uživo, na što liči to. Jel samo tekstualno ili ima i livestream :))))

Večeras vas sve pozivam na utakmice između mojih jadnika i onog Jahača iz Niša koji igra u Venezueli. Bit će to spektakl kako ne treba taktiku slagat :) Nešto sam kemijao. Nakon utakmice idemo na prijem kod Huge Chaveza :)

Trenutno nije povezan engin sa livestream prenosom :) Kad krene utakmica moras da sacekas 40 minuta da se utakmica odigra i onda vidis rezultat na kraju ( dok ne povezemo ta dva ) A za prijem kod Huga ste malo zakasnili ali Maduro siguran sam docekace vas domacinski :)