LATEST POSTS

Može, ako su u tim nižim ligama bot ekipe ili želiš igrač samo brani tu poziciju. Inaće će igrati katastrofalo. Ne zbog visine, Već zbog loših skilova za outside napad. Šut kao primarac jako loš (nizak), kao i PM.  Za samo def igru, nije bitno dali  je igrač postavljen inside ili outside ...mislim

Ex-Yu/Pitanja

Znam da je ovaj momak predodređen za poziciju 3 ali može li da igra PF u nižim ligama ako mu namjestim spolja(outside)?   Klub: Partizan 1945 Državljanstvo: Starost: 30 Visina: 202cm Težina: 102kg Plata: $29,269 Pozicija:     Energy:   100 Forma: Veštine Odbrana: 17 Šut: 9 Brzina: 13 Dribling: 13 Snaga: 6 Post Tehnika: 5 Iskustvo: 18

Ex-Yu/Pitanja
FORUM FACTS
36769 Posts 692 Threads 7379 Members Tsipinio Latest Member 3 Currently Online

Starptautiskās līgas

Posted on June - 17 - 2019 at 11:54

Nu ko, Reģionālās līgas ir klāt...

Kādas pirmās atsauksmes ?

Esmu grupā ar Krievijas pag sezonas 4. stiprāko klubu, Igaunijas Čempioniem un tukšo ukraiņu klubu.

Domāju, ka divniekā tikt var, bet būs ļoti interesanti pieredzēt spēku sabalansēšanu starp līgu un starptautisko arēnu ... Un, protams, uzreiz jau visi grutie machi vienā čupā. 5dien pret Beerbeer par vietu līgā, 6dien pret potenciāli spēcīgāko grupas komandu un 7dien pret Dārzciemu. Jāmet kauliņi, lai saprastu pret kuru rakt, jo 3 spēles 3 dienas uz pilnu jaudu nevaru nomaukt :)

Posted on June - 17 - 2019 at 18:02

Es nemaz nezināju, ka esmu kautkādā papildus līgā iestūķēts. Nemaz negribēju tur tikt, jo jēgas nav nekādas ar 19y šmurguļiem cīnīties. :)

Posted on June - 17 - 2019 at 19:59

Es nemaz nezināju, ka esmu kautkādā papildus līgā iestūķēts. Nemaz negribēju tur tikt, jo jēgas nav nekādas ar 19y šmurguļiem cīnīties. :)

Par ko sūdzības? Pretiniekus vispār apskatījies? Divi nīkuļi, kas jāņem neiespringstot, tā kā vismaz piecas papildus spēles tev garantētas un protams papildus ienākumi... Ja vienīgais stiprais nopārdod savu 22 gadīgo garo, tad pēc reitingiem par ar to būsi līdzīgs...tā kā varbūt pat tur ir iespējas ar Taviem kā saki "19y šmurguļiem"... ;) Tālāk piemetās slinkums skatīties otrās fāzes iespējas... :D

Posted on June - 17 - 2019 at 20:08

Atsauksmes pozitīvas, jo beidzot kaut kas jauns.

Beidzot arī pārējiem, kas nav tikuši CL gaisu apostīt būs iespēja saprast kā ir spēlēt arī 5dienās, kad nedēļas otrā puse var izvērsties par trīs spēcīgu spēļu maratonu un tad tiešām jāsāk shēmot un domāt ko darīt, jo diez vai kādam vispār ir divi līdzvērtīgi sastāvi, kad var nelauzīt galvu un iztikt bez shēmošanas.

Aktīvajiem menedžeriem un mazo valstu censoņiem beidzot būs iespēja izmēģināt spēkus arī starptautiski. Pusaktīvajiem varētu rasties pamatīgas problēmas ar noguruma regulēšanu, tā kā tie līgas spēlēs varētu kļūt par vieglāk nokožamu kumosu kā iepriekš. Vismaz defaultā šie agresīvi nevarēs atstāt un ielogoties reizi nedēļā, jo tad būs auzas...

Manā grupā viens līdzvērtīgs pretinieks, nākošajā grupu fāzē jau nāks pretī visas 2. līgas reitinga līderis ar 68 statu komandu, tā kā ja grib tikt izslēgšanas spēlēs, tad noteikti vismaz viens no šiem jāņem... un pārējos protams arī. Ātrumā skatoties grūtākais iespējamais ceļš līdz izslēgšanas spēlēm būs sanācis... Redzēs...pagaidām neesmu izlēmis cik iespringt vai neiespringt uz vienu vai otru turnīru...

Posted on June - 18 - 2019 at 06:46

es tieši pārdevu savu labāko kadru, tas lai grūtāk cīnīties visās frontēs:)

Posted on June - 18 - 2019 at 18:42

Par ko sūdzības? Pretiniekus vispār apskatījies? Divi nīkuļi, kas jāņem neiespringstot, tā kā vismaz piecas papildus spēles tev garantētas un protams papildus ienākumi... Ja vienīgais stiprais nopārdod savu 22 gadīgo garo, tad pēc reitingiem par ar to būsi līdzīgs...tā kā varbūt pat tur ir iespējas ar Taviem kā saki "19y šmurguļiem"... ;) Tālāk piemetās slinkums skatīties otrās fāzes iespējas... :D

Neskatījos. Šodien apskatījos. Nāksies paspēlēties.

Posted on September - 27 - 2019 at 07:23

šodien sākas PO starptautiskajās līgās. Veiksmi visiem letiņiem.

Tīģeri, šogad tēmē uz uzvaru CL? Pēc iztērētiem resursiem izskatās, ka tāds mērķis:)

Posted on September - 27 - 2019 at 09:59

šodien sākas PO starptautiskajās līgās. Veiksmi visiem letiņiem.

Tīģeri, šogad tēmē uz uzvaru CL? Pēc iztērētiem resursiem izskatās, ka tāds mērķis:)

Paldies! Tev arī veiksmi ;)

Mērķi jau vienmēr ir augstākie, bet jāskatās arī objektīvi uz reālo situāciju. Es teiktu, ka pretendenti ir 6. Pēc reitinga šobrīd esmu tikai trešais. Tiem, kam švakāks reitings tiem ir vecāki veči ar lielākām pieredzēm tā kā daudzos dueļos var sanākt reāli 50/50 kā paveiksies. Tērēšanās tirgū arī sanāca būtībā tikai tāpēc, lai grieķi nepalaistu neaizsniedzamā tālumā, jo tad nebūtu vērts turpināt spēlēt. Kamēr biju prom šis pamatīgi zvaigžotu komandu novācis.

Tikpat pat labi jau izlidošu šovakar, jo mazais metējs diemžēl traumēts un pretī pieredzējušāki penši ar manu veco labo Packard priekšgalā...Redzēs...gaidu vakara spēli...

Posted on September - 27 - 2019 at 18:44

Par zaudējumu jāsoda.

Visi mani čaļi tirgū, pērkam😃

Posted on September - 27 - 2019 at 18:44

Par zaudējumu jāsoda.

Posted on September - 27 - 2019 at 18:58

Par zaudējumu jāsoda.

Nu jā neveiksmīgs vakars... Tomēr neizdēvās kaut kā aizlāpīt labākā metēja traumas atstāto tukšumu un arī kopumā pārējie spēlētāji bija vēl par zaļu priekš pieredzējušajiem pretiniekiem, kam daļai būtībā vēl šī pēdējā sezona palikusi, jo pēc tam tur liela daļa vairs nebūs konkurētspējīgi top līmenī...