LATEST POSTS

Ben birşey yazmayacaktım ama yani gerçekten nereden bakarsanız bakın zarar veriyor bu hükmen işi, bunu hem uzun yıllar oynayanlar yapıyor hem de yok gelecek yok başarı diye dem vuranlar yapıyor. Hele ki hiç oynanmaması tamamen facia ne diyim..   Bu arada Muti hocanın yazdığı son paragrafın altına aynen imzamı atıyorum. Oyun içi mesajlaşma harici şu an bir geliştirme görülmüyor, bu özellikle eski Cha kullanıcılarının hatırlayacakları bir sona doğru oyunu götürüyor, kimsenin bırakma ya da yor...

Turkish / Türkçe/Sezon 17

Pirmais sezonas aplis noslēdzies. LBL tabula izskatās diezgan simetriska visas komandas sadalījušās sākot no 11-0 līdz 0-11 pa vienam solim. Kā citiem sezonas 1/2 ? Man pagaidām ar lielu pluss zīmi, nebiju domājis tik labi (skatoties spēku samērus) iesākt sezonu.

Latvian / Latviešu Valoda/Latvija (LBL)
FORUM FACTS
36779 Posts 692 Threads 7392 Members cooldude Latest Member 2 Currently Online

A little help please

Posted on January - 02 - 2019 at 15:52

Guys we need help translating a few words into your language, we would appreciate every help we can get. These are the words we need help with:

- Substitutions

- Quick Tactics

- Select Quick Tactic

- Isolation

- Pick & Roll

- Motion Offense

- Triangle Offense

- Post Offense

- 3 Point Offense

• previous
  • 1
  • next

Posted on January - 3 - 2019 at 01:05

- Substitutions - замены

- Quick Tactics - Быстрые слоты тактики 

- Select Quick Tactic - Выбор тактики из быстрых слотов 

- Isolation - Уединение игрока 

- Pick & Roll - Пик-н-ролл (англ. Pick and roll, по-русски — «двойка»)

- Motion Offense - Мне кажется больше всего подходит «Отдай и выйди», или подвижное нападение пятью игроками. Судя по описанию тактики очень похоже на Motion Offense 

- Triangle Offense - Тактика треугольной атаки  Треугольное нападение

- Post Offense - Игра спиной к кольцу 

- 3 Point Offense - Игра по 3-х очковой линии 

Posted on January - 3 - 2019 at 11:39

Спасибо 🙂

• previous
  • 1
  • next