LATEST POSTS

Može, ako su u tim nižim ligama bot ekipe ili želiš igrač samo brani tu poziciju. Inaće će igrati katastrofalo. Ne zbog visine, Već zbog loših skilova za outside napad. Šut kao primarac jako loš (nizak), kao i PM.  Za samo def igru, nije bitno dali  je igrač postavljen inside ili outside ...mislim

Ex-Yu/Pitanja

Znam da je ovaj momak predodređen za poziciju 3 ali može li da igra PF u nižim ligama ako mu namjestim spolja(outside)?   Klub: Partizan 1945 Državljanstvo: Starost: 30 Visina: 202cm Težina: 102kg Plata: $29,269 Pozicija:     Energy:   100 Forma: Veštine Odbrana: 17 Šut: 9 Brzina: 13 Dribling: 13 Snaga: 6 Post Tehnika: 5 Iskustvo: 18

Ex-Yu/Pitanja
FORUM FACTS
36769 Posts 692 Threads 7379 Members Tsipinio Latest Member 1 Currently Online

LBL 2.1 līgas diskusijas

Posted on May - 31 - 2018 at 06:20

Sveiki grupas biedri. Kādi mērķi un kādas izredzes liekat pirms sezonas savām komandām?

Posted on May - 31 - 2018 at 07:32

Nu Capitals un Cēsinieks pag gad palika uzreiz aiz strīpas :) Šogad būtu jāizsitās uz augšu :)

Posted on May - 31 - 2018 at 10:40

Hello
Audzināt jaunos un skatīties, un skatīties kādi būs rezultāti.

Posted on May - 31 - 2018 at 10:48

Hello
Audzināt jaunos un skatīties, un skatīties kādi būs rezultāti.

Izskatās ka favorīti ir Bomževiks Cēsis un Tunder.

Tad talāk seko Capitals, Team, SanAnreas, Swan city, Valmiera, Nordik beasts.

Bet beigās Vef,Kaķēni, un Penči. Man mērķis sešinieks.

Posted on June - 1 - 2018 at 18:40

Man notiek pāreja uz spēlētājiem līdz 18 gadiem. Nezinu, kādas ir manas cerības tikt divniekā. Drīzāk jau tas pats vidus būs, jo šosezon neplānoju nevienu veterānu iepirkt un vienīgie kas būs būs tie, ko neizdosies nopārdot.

Posted on June - 2 - 2018 at 05:26

Man notiek pāreja uz spēlētājiem līdz 18 gadiem. Nezinu, kādas ir manas cerības tikt divniekā. Drīzāk jau tas pats vidus būs, jo šosezon neplānoju nevienu veterānu iepirkt un vienīgie kas būs būs tie, ko neizdosies nopārdot.

Ar 17-18 gadigiem var mierigi uzvilkt 2. Div :)

Posted on June - 2 - 2018 at 16:29

vairāk kā mierīgi:)

Posted on June - 2 - 2018 at 17:06

Nu, protams, darīšu, ko varēšu, ceru, ka izdosies. Ļoti gribētos, lai izdodās. Ceru, ka izdosies.

Posted on June - 3 - 2018 at 06:44

Nu, protams, darīšu, ko varēšu, ceru, ka izdosies. Ļoti gribētos, lai izdodās. Ceru, ka izdosies.

Tev jau labs sastāvs trijniekā jābūt.

Posted on June - 5 - 2018 at 12:18

Sveicināti, agri pašlaik spriest, bet mans komandai izvirzītais mērķis šosezon ir saglabāt vietu divīzijā, šī būs pirmā sezona šajā līgā, otrā sezona vispārīgi, līdz ar ko būs ko mācīties. Veiksmīgu sezonu visiem!

Posted on June - 5 - 2018 at 12:32

Sveicināti, agri pašlaik spriest, bet mans komandai izvirzītais mērķis šosezon ir saglabāt vietu divīzijā, šī būs pirmā sezona šajā līgā, otrā sezona vispārīgi, līdz ar ko būs ko mācīties. Veiksmīgu sezonu visiem!

Tos džekus ko Tu tirgo, atlaid vispār bez žēlastības. Viņi tikai noēd Tev finanses ar savu algu.

Tirgū Tu dabūsi labākus 16gadniekus par brīvu (Max pāris tūkstoši naudiņas).

Tie Tev trenēsies un potenciāli nopelnīs vairāk naudas nākotnē.

2. Divīzijā ar tādu Camacho vienu pashu varēsi noturēties (nezinu gan skilus, bet alga iespaidīga :) ).

Es gan neieteiktu aizrauties ar vecu opju pirkšanu. Max 1 -2 un pērējie jaunie. Savādāk būs grūti tikt pie papildus naudas. Vecie daudz prasa algās :)