LATEST POSTS

Ben birşey yazmayacaktım ama yani gerçekten nereden bakarsanız bakın zarar veriyor bu hükmen işi, bunu hem uzun yıllar oynayanlar yapıyor hem de yok gelecek yok başarı diye dem vuranlar yapıyor. Hele ki hiç oynanmaması tamamen facia ne diyim..   Bu arada Muti hocanın yazdığı son paragrafın altına aynen imzamı atıyorum. Oyun içi mesajlaşma harici şu an bir geliştirme görülmüyor, bu özellikle eski Cha kullanıcılarının hatırlayacakları bir sona doğru oyunu götürüyor, kimsenin bırakma ya da yor...

Turkish / Türkçe/Sezon 17

Pirmais sezonas aplis noslēdzies. LBL tabula izskatās diezgan simetriska visas komandas sadalījušās sākot no 11-0 līdz 0-11 pa vienam solim. Kā citiem sezonas 1/2 ? Man pagaidām ar lielu pluss zīmi, nebiju domājis tik labi (skatoties spēku samērus) iesākt sezonu.

Latvian / Latviešu Valoda/Latvija (LBL)
FORUM FACTS
36779 Posts 692 Threads 7392 Members cooldude Latest Member 2 Currently Online

1.SKL

Posted on January - 22 - 2018 at 18:37

Sezona 7. se je začela in čas je , da tudi Slovenci odpremo svoj forum. Težavnost 1. SKL je narasla na 48 in je med močnejšimi.

Tako, da javite se aktivni managerji, da odpremo kakšno debato. 

Kakšni so vaši cilji v novi sezoni, dolgoročni cilji?

Če kdo potrebuje kakšno pomoč, na dan z vprašanji.

Srečno v novi sezoni! :)

Posted on January - 22 - 2018 at 18:42

Mojo ekipo čakajo kvalifikacije za ligo prvakov in od tega je odvisno kaj bomo v novi sezoni.

Po vsej vrjetnosti bomo poskušali ponovno priti med top3 v 1.SKL ali pa  pomladitev ekipe do starosti 21.

Vse odvisno od uvrstitve v ligo prvakov.

Posted on January - 23 - 2018 at 08:20

Težka bo v ligi prvakov. Jaz pri sebi že v prvem krogu ne vidim realnih šans. Moj nasprotnik napada preko PF pozicije oba sta imela povprečje 30+ v ligi ostali so pa samo statisti in kot zanalašč se je včeraj okrepil z igralcem z 21 obrambo.

Posted on January - 23 - 2018 at 08:29

Svi se pojačavaju, i u mom kosturu neke ekipe kupuju. Bit će gadno, a k tome imam paklen raspored i u A1 Ligi. A Miller nema nam druge nego i mi zavuć ruku u blagajnu i dvest pojačanje kakvo, samo što ja nisam našao zanimljivog igrača. Sve neki defanzivci, a kako ja gajim run&gun stil ne uklapaju mi se u stil nikako. Imaš kakvog napadača dobrog za prodat možda, pozicija PG, SF prioritet?

Posted on January - 23 - 2018 at 08:42

Svi se pojačavaju, i u mom kosturu neke ekipe kupuju. Bit će gadno, a k tome imam paklen raspored i u A1 Ligi. A Miller nema nam druge nego i mi zavuć ruku u blagajnu i dvest pojačanje kakvo, samo što ja nisam našao zanimljivog igrača. Sve neki defanzivci, a kako ja gajim run&gun stil ne uklapaju mi se u stil nikako. Imaš kakvog napadača dobrog za prodat možda, pozicija PG, SF prioritet?

Ma nemam ništa. Malo me ovo iznenadilo baš kad sam ja pomladio ekipu - evo lige šampiona. Ali vidim da igrači koji baziraju na Šutu nemaju za burek ti si baš dobro natrenirao Lovrića i Lučića. E onda ja budalo kupio igrača od soligaša koji je imao prosjek asistenci 9 po utakmici a u moji ekipi ne može ništa. Ako bi sad mogao razprodao bi cjelu ekipu i počeo na novo. 

I na TM nemu ništa pametnog ako ima nešto onda se nađe 1 menedžer koji ne pušta.

p.s. a baš si ni ne želim u ligo šampiona nije mi jasno kako bi u ovoj situaciji igrao ligu i ligu šampiona.

Posted on January - 23 - 2018 at 09:47

Ma nemam ništa. Malo me ovo iznenadilo baš kad sam ja pomladio ekipu - evo lige šampiona. Ali vidim da igrači koji baziraju na Šutu nemaju za burek ti si baš dobro natrenirao Lovrića i Lučića. E onda ja budalo kupio igrača od soligaša koji je imao prosjek asistenci 9 po utakmici a u moji ekipi ne može ništa. Ako bi sad mogao razprodao bi cjelu ekipu i počeo na novo. 

I na TM nemu ništa pametnog ako ima nešto onda se nađe 1 menedžer koji ne pušta.

p.s. a baš si ni ne želim u ligo šampiona nije mi jasno kako bi u ovoj situaciji igrao ligu i ligu šampiona.

Mene baš zanima kako će Lovrić igrat u Ligi Prvaka, ne znam jeli on ima dobru statistiku zbog slabijih ekipa u A1 ligi, ili se stvarno u njemu krije dobar napadač. Ali koliko vidim manje više svi udaraju po defu,  a raspored je vrlo vrlo zahtjevan. Gotovo pa je nemoguće igrat kvalitetno na dva fronta, ako te svaki drugi dan čeka jaka utakmica. Može ako imaš 12-15 baš kvalitetnih igrača, a to je teško sa ovako slabim financijama. Žao mi je što sam jučer pustio jednog dobrog centra za 150 000, gledao rukomet i zaboravio na njega, a uopće nije bilo bidwara. Ja takve plaćao po 700 000 !!? Ili treba kockat se sa taktikom baš pravo, ili odustat od Lige ili Lige Prvaka, ili dovest neke polovne igrače. 😕

Ja pratim jednu ekipu, svi mu imaju jako puno asistencija u prosjeku, oni najbolji po 14-15 u prosjeku, drugi od 7-12. Liga mu je doduše slaba, pa ne vjerujem da bi u jačim Ligama imali i pola od toga. Statistiku treba gledat i u tom kontekstu, ne se slijepo držat brojki. Ja ću radije uzet onog koji ima 7 asista u KL 45, nego onog što ima 13 asista u KL 30.

Posted on January - 23 - 2018 at 10:02

E pa to sam ja isto primjetio. Kad si zabeležim igrača i onda zaboravim vidim da ide za male pare a kad sam online i ga bidnem uvijek se nađe još jedan koji je uporan. 

Kakve je imao skille centar da je išao za samo 150.000$?

Ja gledam jednog ali mu je sada cjena 1M pa ima još dva dana do ''trade deadline''.

Imam sad dva igrača u špilu ali se bojim da če bit teško. 

Pa ja sam ga baš zato platio skupo računao sam da ima vrlo dobar ''hidden'' skill asistencije.

Čini mi se da ima odbrana mnogo previsok učinak na samu igru. 

Posted on January - 23 - 2018 at 11:14

Ali koliko vidim manje više svi udaraju po defu

To je bukvar on-line igrica, pogotovo na njihovom početku. Sve na def, a dovedeš napadača FA (ako imaš para onda nekoliko) i to je garancija za visok plasman i pehare.

Što se tiče igrača, sami skilovi su približni. Ono što odlučuje da li će neko otiće za više ili manje para je iskustvo, skriveni skilove, vreme dedline i naravno koliko je potreban takav tip igrača menadžeru.

Posted on January - 23 - 2018 at 16:43

Težka bo v ligi prvakov. Jaz pri sebi že v prvem krogu ne vidim realnih šans. Moj nasprotnik napada preko PF pozicije oba sta imela povprečje 30+ v ligi ostali so pa samo statisti in kot zanalašč se je včeraj okrepil z igralcem z 21 obrambo.

Sami 21 letniki  + Japonc. Def fokus spustiš na ostalih. Napadeš prek pg, sg in kakega pf, pa ti zmaga ne ujide. Srečno jutri!

Posted on January - 24 - 2018 at 07:55

Sami 21 letniki  + Japonc. Def fokus spustiš na ostalih. Napadeš prek pg, sg in kakega pf, pa ti zmaga ne ujide. Srečno jutri!

Da se ti besede pozlatijo :)

Tudi tebi veliko sreče.

Posted on January - 24 - 2018 at 10:56

Besede se ti niso pozlatile 😀

Tudi spuščen fokus ni pomagal. Je pa igra daleč od realnosti dva igralca 74 točk od 80 ostali so samo zaradi številke.