LATEST POSTS

S obzirom kakvu ti obranu igraš, neće mu bit lako ni poene odžavat na tom nivou. Ali vidit ćemo, duga je sezona, tu su i drugi klubovi pa treba imat respekta i prema pjotoru, maestralu, možda Mrcak i Humus nešto kupe...itd. 

Ex-Yu/A1 Liga

Pa svi imaju podjednaku sansu vrti se random e sad nekog bolje pogodi nekog lose tu nema pravila.

Ex-Yu/Razno
FORUM FACTS
11208 Posts 209 Threads 2721 Members Last One Latest Member 3 Currently Online
Sticky

Predlozi

Posted on October - 20 - 2016 at 17:27

Iznesite vaše mišljenje o igri do sada i dajte vaše predloge. 

Posted on September - 14 - 2017 at 09:58

Mogli bi u sekciji Transfer da ubacite i igrače koje klub prodaje.

Posted on September - 14 - 2017 at 10:51

Videcemo, mada to je mozda suvisna informacija svi znaju koje igrace oni prodaju. Radi se trenutno i na stranici transfera pa videcemo ako moze da se uklopi ubacicemo.

Posted on September - 14 - 2017 at 19:58

Videcemo, mada to je mozda suvisna informacija svi znaju koje igrace oni prodaju. Radi se trenutno i na stranici transfera pa videcemo ako moze da se uklopi ubacicemo.

Ne znam kako bi to bila suvišna informacija? Na strani transfer, po meni, treba da budu i kupovine i prodaje. Da na jednoj stranici imam sve podatke vezane za transfere, a ne da tražim po celom sajtu razbacano gde je i šta. Ovo je najbrži i najelegantniji način.

Posted on September - 14 - 2017 at 21:00

Ne znam kako bi to bila suvišna informacija? Na strani transfer, po meni, treba da budu i kupovine i prodaje. Da na jednoj stranici imam sve podatke vezane za transfere, a ne da tražim po celom sajtu razbacano gde je i šta. Ovo je najbrži i najelegantniji način.

Pa taj podatak vec imas na strani ekipe a trenutno bi morali da ubacimo te podatke na strani gde bi zauzimali nepotrebno prostor jer te podatke vec imas a zauzeli bi prostor mnogo bitnijim podacima. Imamo prioritetnije stvari na kojima radimo a kasnije kada budemo mogli ubacicemo i tu stranu.

Posted on September - 14 - 2017 at 21:41

Pa taj podatak vec imas na strani ekipe a i verovatno znas koje igrace si stavio na prodaju.

Preko preče, naokolo bliže - moto.  ?

Posted on September - 22 - 2017 at 10:20

Dobar vam je poslednji update. Najvise mi se dopada opcija sms. Nadam se da cete se idalje razvijati, samo napred sa sada ste odlicni!

Posted on September - 22 - 2017 at 12:16

Dobar vam je poslednji update. Najvise mi se dopada opcija sms. Nadam se da cete se idalje razvijati, samo napred sa sada ste odlicni!

Hvala na lepim recima podrske?

Razvoj se nastavlja, polako ali sigurno vidjacete jedno po jednu novinu u igri koje ce znatno poboljsati igru a nadam se naravno i vas igracki dozivljaj. Idemo napred polako ali sigurno!

Posted on September - 25 - 2017 at 10:32

Razvoj se nastavlja, polako ali sigurno vidjacete jedno po jednu novinu u igri koje ce znatno poboljsati igru a nadam se naravno i vas igracki dozivljaj. Idemo napred polako ali sigurno!

Danas sam probao da uplatim SMS-om tokene ali ne radi? Neki problem?

Posted on September - 25 - 2017 at 13:25

Danas sam probao da uplatim SMS-om tokene ali ne radi? Neki problem?

Da li mozes da nam kazes kakav je problem nastao?
Da li si ukucao SMS koji ti je izasao na ekranu i nisi dobio tokene? ili nisi ni stigao do tog koraka?

Posted on September - 25 - 2017 at 19:43

Voleo bih da na stranici cluba imam neku procenjenu vrednost tima a to verovatno ne bi bilo tesko uneti jer prilikom procene snage lige imate i procenu snage svakog tima.