LATEST POSTS

friendly plz

Global (English Only)/Friendly Games

Mislim da postoji neki bug. Ja sam već pisao na forumu kako postoji problem prilikom bidovanja igrača i da se vreme ne produžava uvek kako treba. Meni je već par igrača tako otišlo pogotovu kada bidujem preko moba. Zato sada čim vidim da nije moj bid (F5 stalno radi) odmah udaram i ne čekam da uđe u poslednji minut. 

Ex-Yu/KLS (Super liga ili kako vec..) :)
FORUM FACTS
8507 Posts 186 Threads 2266 Members coachkyp Latest Member 0 Currently Online
Sticky

Predlozi

Posted on October - 20 - 2016 at 17:27

Iznesite vaše mišljenje o igri do sada i dajte vaše predloge. 

Posted on November - 26 - 2016 at 06:20

Upravo odigrao prvi prijateljski i radovao se kao malo dete :)

Nedostaje mi jedan skoro upokojeni menadžer, a sve ovo ovde me podse?a na njega. S tim što mi se ?ini da ?e biti nešto lakše za igru i da defanzivne karakteristike igra?a ne?e biti toliko dominantne i važne.

Imate moju punu podršku. Proba?u da vas popularizujem koliko je to u mojoj mogu?nosti.

Pozzz

Posted on November - 26 - 2016 at 16:46

Upravo odigrao prvi prijateljski i radovao se kao malo dete :)

Nedostaje mi jedan skoro upokojeni menadžer, a sve ovo ovde me podse?a na njega. S tim što mi se ?ini da ?e biti nešto lakše za igru i da defanzivne karakteristike igra?a ne?e biti toliko dominantne i važne.

Imate moju punu podršku. Proba?u da vas popularizujem koliko je to u mojoj mogu?nosti.

Pozzz

Pozdrav Crnce, drago mi je da ti se dopada :) Trudili smo se da napravimo balans izmedju svih vestina tako da mozes da pravis razlicite vrste igraca i budes uspesan a ne samo defanzivce. Hvala na podrsci i pisi nam sto cesce, jako nam je bitno da cujemo misljenja korisnika :)

Posted on November - 29 - 2016 at 05:51

Oprostite što postavljam ovde pitanje a ne na globalu, ali lakše mi je na srpskom. Do sada nisam nigde video opciju za trenere: ni u pregledu finansija, ni u pripremi ekipnog treninga, niti na transfer marketu. Da li to zna?i da se još uvek ne razmišlja o trenerima kao o faktoru koji bi uneo bitnu razliku glede ekipnog razvoja timova? Ili je to nešto što naprosto dolazi kasnije?

Posted on November - 29 - 2016 at 05:54

I još jedno pitanje, a nadam se da zbog njega ne?u biti banovan. Igrao sam dva puta po par godina Charazay (bez ve?eg uspeha) i prepoznajem brojne nikove sa tog menadžera. Me?utim, svi ti ljudi, pa i aktuelni srpski selektor, nisu još uvek aktivni. A evo sad i pitanja: da li je Mimi Rolja?

Posted on November - 29 - 2016 at 10:29

Oprostite što postavljam ovde pitanje a ne na globalu, ali lakše mi je na srpskom. Do sada nisam nigde video opciju za trenere: ni u pregledu finansija, ni u pripremi ekipnog treninga, niti na transfer marketu. Da li to zna?i da se još uvek ne razmišlja o trenerima kao o faktoru koji bi uneo bitnu razliku glede ekipnog razvoja timova? Ili je to nešto što naprosto dolazi kasnije?

Razmislja se to je sve u planu ali to je deo koji dolazi malo kasnije s tim sto kod nas nece biti klasicno trener vec ce biti trening centar i podizanjem trening centra na veci nivo dobijas bolji efekat treninga.

Posted on November - 29 - 2016 at 10:38

I još jedno pitanje, a nadam se da zbog njega ne?u biti banovan. Igrao sam dva puta po par godina Charazay (bez ve?eg uspeha) i prepoznajem brojne nikove sa tog menadžera. Me?utim, svi ti ljudi, pa i aktuelni srpski selektor, nisu još uvek aktivni. A evo sad i pitanja: da li je Mimi Rolja?

Neces sigurno biti banovan mi cenimo misljenja korisnika i jako nam je vazno, takodje ohrabrujemo ljude da sto cesce pisu i pitaju sve sto ih zanima i daju svoje predloge:) Da Mimi je Rolja a ja sam Jerico ima dosta poznatih ljudi i jako nam je drago zbog toga, sa nekima smo u kontaktu neki se jave s vremena na vreme, daju poneki dobar savet, drugi jednostavno se ne javljaju vec prate i cekaju da krene igra u punom ritmu.

Posted on November - 29 - 2016 at 18:43

Momci, hvala vam na do sada obavljenom poslu. Za sada sve izgleda jako dobro. Raduje me i ?injenica da su za ovo zaslužne moje Nišlije. Nakon onoga što se dogodilo sa Charazayem, ovde sam stekao utisak kao da sam se napokon vratio ku?i. Probao sam ja i druge menadžere, ali ne ide...

Posted on November - 29 - 2016 at 18:43

Na kraju, red je da se i predstavim, mada vam to verovatno ne?e ništa zna?iti. Na Charazayu mi je menadžerski nick bio Želimir Vujoševi?. Vodio sam najpre Duvanishte United, a potom Dulove Džulove (po tri-?etiri sezone). Najviše sam stigao do tre?e lige. Pozdrav!

Posted on November - 29 - 2016 at 21:21

Momci, hvala vam na do sada obavljenom poslu. Za sada sve izgleda jako dobro. Raduje me i ?injenica da su za ovo zaslužne moje Nišlije. Nakon onoga što se dogodilo sa Charazayem, ovde sam stekao utisak kao da sam se napokon vratio ku?i. Probao sam ja i druge menadžere, ali ne ide...

Hvala na lepim recima jako mi je drago sto imas tako pozitivan utisak :D

Posted on November - 29 - 2016 at 21:25

Na kraju, red je da se i predstavim, mada vam to verovatno ne?e ništa zna?iti. Na Charazayu mi je menadžerski nick bio Želimir Vujoševi?. Vodio sam najpre Duvanishte United, a potom Dulove Džulove (po tri-?etiri sezone). Najviše sam stigao do tre?e lige. Pozdrav!

Duvanishte United sam upamtio jer sam i ja iz tog kraja pa pozdrav komsija ;)