LATEST POSTS

Asil Aga  (35609219)                Yaş:15                                           Defans:6 Yükseklik:197cm                           Şut atmak:6 Ağırlık:97kg                                   Hız:4 Maaş:$2,778                                 Top sürme:5 Pozisyon:C                                    Güç:6                                                       Pivot Hareketleri:5 şansım açıldı heralde:)

Turkish / Türkçe/Çaylak Bildirim Başlığı

Rebus sigi sumoj tai laimejai stipriai. 45-33 net. Ir nuo kada grex, valds ir kebis mana tau tapo prasti rberiai. Common vyruti. Geras dfs tiesiog paveze ir tiek. 1mam kel tavo 2 rberiai aikstej o mano tik 1. 2tram ir 3treciam po lygiai reberiu. I vos 3cem po lygiai rb. 4ts vel tavo. Nagi. 

Lithuanian / lietuvių kalba/LKL
FORUM FACTS
40049 Posts 833 Threads 8555 Members serciopel Latest Member 0 Currently Online
Sticky

Predlozi

Posted on October - 20 - 2016 at 17:27

Iznesite vaše mišljenje o igri do sada i dajte vaše predloge. 

Posted on November - 26 - 2016 at 06:20

Upravo odigrao prvi prijateljski i radovao se kao malo dete :)

Nedostaje mi jedan skoro upokojeni menadžer, a sve ovo ovde me podse?a na njega. S tim što mi se ?ini da ?e biti nešto lakše za igru i da defanzivne karakteristike igra?a ne?e biti toliko dominantne i važne.

Imate moju punu podršku. Proba?u da vas popularizujem koliko je to u mojoj mogu?nosti.

Pozzz

Posted on November - 26 - 2016 at 16:46

Upravo odigrao prvi prijateljski i radovao se kao malo dete :)

Nedostaje mi jedan skoro upokojeni menadžer, a sve ovo ovde me podse?a na njega. S tim što mi se ?ini da ?e biti nešto lakše za igru i da defanzivne karakteristike igra?a ne?e biti toliko dominantne i važne.

Imate moju punu podršku. Proba?u da vas popularizujem koliko je to u mojoj mogu?nosti.

Pozzz

Pozdrav Crnce, drago mi je da ti se dopada :) Trudili smo se da napravimo balans izmedju svih vestina tako da mozes da pravis razlicite vrste igraca i budes uspesan a ne samo defanzivce. Hvala na podrsci i pisi nam sto cesce, jako nam je bitno da cujemo misljenja korisnika :)

Posted on November - 29 - 2016 at 05:51

Oprostite što postavljam ovde pitanje a ne na globalu, ali lakše mi je na srpskom. Do sada nisam nigde video opciju za trenere: ni u pregledu finansija, ni u pripremi ekipnog treninga, niti na transfer marketu. Da li to zna?i da se još uvek ne razmišlja o trenerima kao o faktoru koji bi uneo bitnu razliku glede ekipnog razvoja timova? Ili je to nešto što naprosto dolazi kasnije?

Posted on November - 29 - 2016 at 05:54

I još jedno pitanje, a nadam se da zbog njega ne?u biti banovan. Igrao sam dva puta po par godina Charazay (bez ve?eg uspeha) i prepoznajem brojne nikove sa tog menadžera. Me?utim, svi ti ljudi, pa i aktuelni srpski selektor, nisu još uvek aktivni. A evo sad i pitanja: da li je Mimi Rolja?

Posted on November - 29 - 2016 at 10:29

Oprostite što postavljam ovde pitanje a ne na globalu, ali lakše mi je na srpskom. Do sada nisam nigde video opciju za trenere: ni u pregledu finansija, ni u pripremi ekipnog treninga, niti na transfer marketu. Da li to zna?i da se još uvek ne razmišlja o trenerima kao o faktoru koji bi uneo bitnu razliku glede ekipnog razvoja timova? Ili je to nešto što naprosto dolazi kasnije?

Razmislja se to je sve u planu ali to je deo koji dolazi malo kasnije s tim sto kod nas nece biti klasicno trener vec ce biti trening centar i podizanjem trening centra na veci nivo dobijas bolji efekat treninga.

Posted on November - 29 - 2016 at 10:38

I još jedno pitanje, a nadam se da zbog njega ne?u biti banovan. Igrao sam dva puta po par godina Charazay (bez ve?eg uspeha) i prepoznajem brojne nikove sa tog menadžera. Me?utim, svi ti ljudi, pa i aktuelni srpski selektor, nisu još uvek aktivni. A evo sad i pitanja: da li je Mimi Rolja?

Neces sigurno biti banovan mi cenimo misljenja korisnika i jako nam je vazno, takodje ohrabrujemo ljude da sto cesce pisu i pitaju sve sto ih zanima i daju svoje predloge:) Da Mimi je Rolja a ja sam Jerico ima dosta poznatih ljudi i jako nam je drago zbog toga, sa nekima smo u kontaktu neki se jave s vremena na vreme, daju poneki dobar savet, drugi jednostavno se ne javljaju vec prate i cekaju da krene igra u punom ritmu.

Posted on November - 29 - 2016 at 18:43

Momci, hvala vam na do sada obavljenom poslu. Za sada sve izgleda jako dobro. Raduje me i ?injenica da su za ovo zaslužne moje Nišlije. Nakon onoga što se dogodilo sa Charazayem, ovde sam stekao utisak kao da sam se napokon vratio ku?i. Probao sam ja i druge menadžere, ali ne ide...

Posted on November - 29 - 2016 at 18:43

Na kraju, red je da se i predstavim, mada vam to verovatno ne?e ništa zna?iti. Na Charazayu mi je menadžerski nick bio Želimir Vujoševi?. Vodio sam najpre Duvanishte United, a potom Dulove Džulove (po tri-?etiri sezone). Najviše sam stigao do tre?e lige. Pozdrav!

Posted on November - 29 - 2016 at 21:21

Momci, hvala vam na do sada obavljenom poslu. Za sada sve izgleda jako dobro. Raduje me i ?injenica da su za ovo zaslužne moje Nišlije. Nakon onoga što se dogodilo sa Charazayem, ovde sam stekao utisak kao da sam se napokon vratio ku?i. Probao sam ja i druge menadžere, ali ne ide...

Hvala na lepim recima jako mi je drago sto imas tako pozitivan utisak :D

Posted on November - 29 - 2016 at 21:25

Na kraju, red je da se i predstavim, mada vam to verovatno ne?e ništa zna?iti. Na Charazayu mi je menadžerski nick bio Želimir Vujoševi?. Vodio sam najpre Duvanishte United, a potom Dulove Džulove (po tri-?etiri sezone). Najviše sam stigao do tre?e lige. Pozdrav!

Duvanishte United sam upamtio jer sam i ja iz tog kraja pa pozdrav komsija ;)