LATEST POSTS

Players I bought last night are now again on TM. What is happening?

Global (English Only)/Bugs / Issues

nu tev jau pareizi būtu jāsāka (spriežot pēc pēdējo nedēļu postiem), ka nevis samierināsies, bet sačīkstēsi ar realitāti :D:D:D:D:D:D:D:D

Latvian / Latviešu Valoda/Latvija (Jautājumi)
FORUM FACTS
11375 Posts 210 Threads 2736 Members Sonic Latest Member 4 Currently Online

Liga 2.1

Posted on July - 30 - 2017 at 09:32

Pozdrav kolege menadžeri, meni je pripala čast da otvorim topik ove lige i svečano presečem vrpcu.  ?

Posted on July - 31 - 2017 at 12:27

Pa onda živ bio ? vidim u ligi si krenuo odlično, jedan si od glavnih konkurenata za prvo mesto i promociju ?

Posted on July - 31 - 2017 at 12:44

kako su se naostrili KSLovci ovo ce biti tema za mene :(

Posted on July - 31 - 2017 at 21:05

Pa onda živ bio ? vidim u ligi si krenuo odlično, jedan si od glavnih konkurenata za prvo mesto i promociju ?

Ma nisam se naoštrio, nego je dug put od beton lige. Sklopio sam ok tim, ali tek smo krenuli. Ima dobrih ekipa, pa će biti velike borbe.

Posted on July - 31 - 2017 at 21:43

Ma nisam se naoštrio, nego je dug put od beton lige. Sklopio sam ok tim, ali tek smo krenuli. Ima dobrih ekipa, pa će biti velike borbe.

U svakom slucaju na dobrom si putu ;)

Posted on August - 9 - 2017 at 20:45

U svakom slucaju na dobrom si putu ;)

Hvala, ali videćemo na kraju sezone kakav je bio put.

Posted on August - 15 - 2017 at 21:36

ja sam bolji nego što sam očekivao, jedino mi je žao za jedan glup poraz od tostera...

sledeće kolo ne bi trebalo da imam problema sa fljamurtarijem, pa da vidimo u drugom delu da li mogu da ugrozim vodeću trojku.

inače ovo je već prava liga u odnosu na ono što sam igrao prošle sezone, mnogo manje botova, a ja sam jedva ušao zahvaljujući debotifikaciji. nikad mi nije bio lagan ulazak u SL tako da ne verujem da će i ove sezone...

Posted on August - 16 - 2017 at 01:29

ja sam bolji nego što sam očekivao, jedino mi je žao za jedan glup poraz od tostera...

sledeće kolo ne bi trebalo da imam problema sa fljamurtarijem, pa da vidimo u drugom delu da li mogu da ugrozim vodeću trojku.

inače ovo je već prava liga u odnosu na ono što sam igrao prošle sezone, mnogo manje botova, a ja sam jedva ušao zahvaljujući debotifikaciji. nikad mi nije bio lagan ulazak u SL tako da ne verujem da će i ove sezone...

Ja ti olaksao poso jos, igrao produzetak sa Fljamom umorio mu igrace makar malo vise ?

Posted on August - 16 - 2017 at 18:20

I ja sam bolji nego što sam očekivao. Mislim da moram da promenim igrače, jer su neki samo zbog broja ili zato što mi se ne da se posvetim ozbiljnije transferima. Neću do kraja sezone puno menjati, a onda od toga kako prođem ću da vidim... Ako ostanem u II verovatno i podmladim ekipu. Ako kojim slučajem prođem, moram dovesti ozbiljnije igrače. Mada mislim da sam bliži prvom slučaju ako ne pojačam ekipu.

Posted on September - 7 - 2017 at 20:56

Derbi za titulu u poslednjem kolu.

Posted on September - 8 - 2017 at 10:02

Derbi za titulu u poslednjem kolu.

Da, samo što ti imaš 10 poena bonus.  Mada imam još jednu utakmicu pre, pa ako uspem da pobedim onda borba za pehar.

Mada je meni plan da ove ili sledeće sezone probam da prodam većinu seniora, pa mi promocija ne bi odgovarala.