LATEST POSTS

friendly plz

Global (English Only)/Friendly Games

Mislim da postoji neki bug. Ja sam već pisao na forumu kako postoji problem prilikom bidovanja igrača i da se vreme ne produžava uvek kako treba. Meni je već par igrača tako otišlo pogotovu kada bidujem preko moba. Zato sada čim vidim da nije moj bid (F5 stalno radi) odmah udaram i ne čekam da uđe u poslednji minut. 

Ex-Yu/KLS (Super liga ili kako vec..) :)
FORUM FACTS
8507 Posts 186 Threads 2266 Members coachkyp Latest Member 0 Currently Online

Viskas apie MBT krepšinį

Posted on July - 01 - 2017 at 15:19

Sveiki!

Šioje temoje galime laisvai diskutuoti visomis temomis susijomis su MBT krepšiniu ir dalintis esamu įspūdžiu apie žaidimą :) 

Posted on September - 13 - 2017 at 13:37

Kiap sekasi Chebrytei  jaunima auginti, kazkokia karta badau susidelitoi, bet man su treniruotem isviso nera aisku.

Jei centrams PM ir St yra svarbu Gynejams SPE ir DR, tai kas svarbu SF , sita pozicija kaip buvo mistine ant senojo Charazay taip ir cia , ka siulot treniruoti?

Taipogi Gel sunkiuju krastu ir centru skirtumo ,kokius skilus akcentuojat ? pasidalinkit aptirtimi :)

SF turėtų būti apmokyti kaip SG
Antroji dalis aš ne visai supratau.

Posted on September - 13 - 2017 at 13:49

Kiap sekasi Chebrytei  jaunima auginti, kazkokia karta badau susidelitoi, bet man su treniruotem isviso nera aisku.

Jei centrams PM ir St yra svarbu Gynejams SPE ir DR, tai kas svarbu SF , sita pozicija kaip buvo mistine ant senojo Charazay taip ir cia , ka siulot treniruoti?

Taipogi Gel sunkiuju krastu ir centru skirtumo ,kokius skilus akcentuojat ? pasidalinkit aptirtimi :)

Tai SF pumpuoji dribling ir speeda, STR nereikai ar PW jimes ?? O del antros dalies tai man klasuiams, kuo skiraisi C ir PF pagal skilus, ar tik ugis turi skirtis? :)

Posted on September - 13 - 2017 at 13:56

•  

Dar toks kalsuimas, ar daug duoda Def, kolkas nepersistengi jo kelti, ar jauciate dideli skirtuma ginyboje su kietais DEF ir be?

Posted on September - 13 - 2017 at 17:37

Tai SF pumpuoji dribling ir speeda, STR nereikai ar PW jimes ?? O del antros dalies tai man klasuiams, kuo skiraisi C ir PF pagal skilus, ar tik ugis turi skirtis? :)

Jie skiriasi aukščio, taip pat kaip jie elgiasi tam tikruose nustatymuose, bet jie turi būti apmokyti panašiai
Dėl atakos PM ir STR
Už gynybą DEF ir STR