LATEST POSTS

Sada sam pogledao i meni stoji ta brojka tako da sigurno je greska.

Ex-Yu/Pitanja

Και το buzzer beater? 

Greek / Ελληνικά/Παίζατε άλλο μάνατζερ;
FORUM FACTS
8377 Posts 184 Threads 2238 Members Kritikaros Latest Member 1 Currently Online

Lietuvos jaunimas

Posted on June - 28 - 2017 at 16:18

Sveiki!

Man pasidarė įdomu, kaip jūs vertinate savo klubo ateitį - jaunius.  Ar savo klube turite bent kelis jaunus žaidėjus, kurie jūsų manymų galės žaisti po kelių sezonų jūsų pagrindinėje sudėtyje, jauskitės drąsiai pasidalinti savo nuomonę apie jaunus žaidėjus, o gal įkelkite savo jaunio įgūdžius ir leiskite kitiem juos įvertinti. 

Aš asmeniškai 13000 nenoriu mokėti už skauto paslaugas, nes jaunis kurį gausite, nebūtinai gali būti labai geras, tai geriau skirsiu lėšas nusipirkti jaunius esančius rinkoje, nors ir sumokėsiu brangiau, būsiu užtikrintas ar žaidėjas yra neblogas.  

Posted on June - 28 - 2017 at 16:34

Na man svarbu kad nebūtų jaunis 181 cm ūgio, nes aš Midget'ų nemėgstu. 

https://image.prntscr.com/image/ACLYZeqTTvWH8oIFDDow-A.jpg

Štai mano nemidgetas grazoliukas <3

Posted on June - 29 - 2017 at 20:40

Pirkdamas rinkoje niekada nezinosi zaidejo augimo tempo. Tad rizika visada yra:) traukti zaideja, jei sau, tai apsimoka tik sezono pradzioje. Pardavimui betkada:) 

Posted on June - 30 - 2017 at 11:41

Pirkdamas rinkoje niekada nezinosi zaidejo augimo tempo. Tad rizika visada yra:) traukti zaideja, jei sau, tai apsimoka tik sezono pradzioje. Pardavimui betkada:) 

Tiesa, bet jeigu sezono pradžioje nepasiseka tai geriau rinkoje paieškoti , bent būsi užtikrintas dėl turimų skillų, nes kartais suma gaunasi vos 16 tų 15 metų , o rinkoje gali užgaudyti 28 turinti 15 metį, na bet žinoma kaina jų irgi nežmoniška būna, tai galima papigiai pasiimt 25 turinti ir nesukt galvos, bent jau aš taip darau :) 

Posted on July - 1 - 2017 at 10:39

Tiesa, bet jeigu sezono pradžioje nepasiseka tai geriau rinkoje paieškoti , bent būsi užtikrintas dėl turimų skillų, nes kartais suma gaunasi vos 16 tų 15 metų , o rinkoje gali užgaudyti 28 turinti 15 metį, na bet žinoma kaina jų irgi nežmoniška būna, tai galima papigiai pasiimt 25 turinti ir nesukt galvos, bent jau aš taip darau :) 

28 ir 25 tai cia turi mintį bendrą visų skilų sumą? aš matai jau priprantu defui atskirai, o puolimui irgi atskirai skaiciuot:)

Posted on July - 1 - 2017 at 12:24

28 ir 25 tai cia turi mintį bendrą visų skilų sumą? aš matai jau priprantu defui atskirai, o puolimui irgi atskirai skaiciuot:)

Taip, bendrą skillų sumą, offense ir defense irgi galima šiaip atskirai skaičiuot, tikrai gera idėja, reikės panaudot :) Manau reiktu sukurt naują temą, kur galėtume padiskutuot visomis temomis apie žaidimą, kur kalbėtume apie reikalingus skillus, arenos plėtima ir panašius dalykus :) 

Posted on July - 16 - 2017 at 08:45

draftinu jaunius tam, kad savo draftintus smagiau turet, rezultatai dar ne viskas :]

prie geresniu pvz http://imgur.com/WttTj1z

gal kada uz rinktine gaus pazaist, kai idiegs :D

Posted on July - 16 - 2017 at 15:24

Neblogs peckelis:)

Posted on July - 16 - 2017 at 17:09

draftinu jaunius tam, kad savo draftintus smagiau turet, rezultatai dar ne viskas :]

Nicos įgūdžiai 😊 Šiuo metu jaunų žaidėjų ir vyresniųjų nuotraukų yra vienodos, tačiau ateityje jų nuotraukos pasikeis su amžiumi 😉

Posted on July - 16 - 2017 at 20:02

Tikrai neblogas atrodo :D Jeigu ir toliau taip augs, tai manau tikrai rinktinėje turės savo vietą :D 

Posted on July - 16 - 2017 at 20:03

Nicos įgūdžiai 😊 Šiuo metu jaunų žaidėjų ir vyresniųjų nuotraukų yra vienodos, tačiau ateityje jų nuotraukos pasikeis su amžiumi 😉

Glad to hear that ^^ The game is improoving and that's really nice 👌