LATEST POSTS

friendly plz

Global (English Only)/Friendly Games

Mislim da postoji neki bug. Ja sam već pisao na forumu kako postoji problem prilikom bidovanja igrača i da se vreme ne produžava uvek kako treba. Meni je već par igrača tako otišlo pogotovu kada bidujem preko moba. Zato sada čim vidim da nije moj bid (F5 stalno radi) odmah udaram i ne čekam da uđe u poslednji minut. 

Ex-Yu/KLS (Super liga ili kako vec..) :)
FORUM FACTS
8507 Posts 186 Threads 2266 Members coachkyp Latest Member 0 Currently Online

A1 Liga

Posted on May - 15 - 2017 at 08:00

evo da imamo i mi iz hrvatske svoj topic za ligu.  Nema nas toliko kolko nasih susjeda ali probat cemo mi koji smo tu ucinit ovu sezonu zanimljivom.

evo tu mozemo komentirat pojedina kola i svi se skupa druzit jer i formu daju igri dodatnu draz, pa da evo vidimo kolik nas ima stvarno aktivnih iz HR

Posted on September - 8 - 2017 at 12:15

Sinoć nešto nisam mogao pratiti utakmice (nešto je štekalo),... iako se od prije već znalo, sada kada je matematički osiguran naslov prvaka. Vrijeme je i za čestitarenje  

Čestitke ILolek, tj. 'KK Cibona Zagreb' na osvojenoj prvoj tituli. 

ps. 

nadam se da nije i zadnja ;)

Posted on September - 8 - 2017 at 18:11

4. Sezona, četvrta ekipa sa titulom :). Sad si ti pjotore na redu :)

Posted on September - 9 - 2017 at 18:27

:)

...Yozzy zašto si ne povećaš kapacitet dvorane? Jer sigurno ti je bolje imati više sjedala od ovih 500 što trenutno imaš.

Posted on September - 9 - 2017 at 19:00

:)

...Yozzy zašto si ne povećaš kapacitet dvorane? Jer sigurno ti je bolje imati više sjedala od ovih 500 što trenutno imaš.

S obzirom na broj navijaca koji imas i koji imamo mi ostali. Punio bi 1500 mjesta da imas bez problema.

Posted on September - 10 - 2017 at 15:35

Ja redovno punio 2000 sad proširio na 3000, pa ću vidit kako će sad biti popunjena. 10 000 tjedno više troškova nije nešto ako će bit od ulaznica 30 000 više :). Teško da će bit odmah puna od 3000 ali imaju vrime prilagodbe do početka sljedeće sezone.

Posted on September - 12 - 2017 at 18:46

Savršenih 22-0 za povratak u A1 ligu.

Ovaj put nisam prekočio stepenicu nego sam došao iz divizije ispod, pa ću ovaj ulazak smatrati prvim regularnim :)

Također ću se ovaj puta truditi oko taktike i pristupiti maksimalno ozbiljno da ne bih opet bio kanta za napucavanje. Ekipa mi je malo jača nego prošle sezone i nastojati ću je još malo pojačati u prijelaznom roku, ali ne pod svaku cijenu...

Prioritet je proširenje dvorane jer ovih 2100 mjesta sigurno neće biti dovoljno.

Posted on September - 12 - 2017 at 19:42

Savršenih 22-0 za povratak u A1 ligu.

Ovaj put nisam prekočio stepenicu nego sam došao iz divizije ispod, pa ću ovaj ulazak smatrati prvim regularnim :)

Također ću se ovaj puta truditi oko taktike i pristupiti maksimalno ozbiljno da ne bih opet bio kanta za napucavanje. Ekipa mi je malo jača nego prošle sezone i nastojati ću je još malo pojačati u prijelaznom roku, ali ne pod svaku cijenu...

Prioritet je proširenje dvorane jer ovih 2100 mjesta sigurno neće biti dovoljno.

Dobro nam došao 🙂

Posted on September - 13 - 2017 at 16:39

Mrcak dobrodošao natrag. Ja proširio dvoranu i odmah skoro pa dupkom puna. Navijači vole klub bez obzira na rezultate. Volim i ja njih 😁. Odlazi još jedan igrač iz kluba, bit će borba za opstanak sljedeće sezone kako stvari stoje. 

Posted on September - 13 - 2017 at 21:00

ako je netko voljan trenirat mladog hrvatskog centra nek pogleda kod mene. prodaje je za 20k trenutno

15god, def 5, str 5, pm 6. pa ako netko želi slobodno, jer bolje da ostane kod nekog kod vas nego da uzme ovaj  kinez sta ima bid trenutno

Posted on September - 14 - 2017 at 15:09

Noćas je u Hamstere stiglo najskuplje pojačanje u povijesti kluba. Za 200 000 je stigao do sada najbolji playmaker kojeg sam imao do sada, a unatoč tome što ima samo 17 godina vjerojatno je i najbolji igrač u ekipi nakon Vlašića... 

Želja mi je još samo do kraja prijelaznog roka Severa zamijeniti boljim rješenjem na poziciji krila i borba za ostanak može početi :)