LATEST POSTS

friendly plz

Global (English Only)/Friendly Games

Mislim da postoji neki bug. Ja sam već pisao na forumu kako postoji problem prilikom bidovanja igrača i da se vreme ne produžava uvek kako treba. Meni je već par igrača tako otišlo pogotovu kada bidujem preko moba. Zato sada čim vidim da nije moj bid (F5 stalno radi) odmah udaram i ne čekam da uđe u poslednji minut. 

Ex-Yu/KLS (Super liga ili kako vec..) :)
FORUM FACTS
8507 Posts 186 Threads 2266 Members coachkyp Latest Member 0 Currently Online

A1 Liga

Posted on May - 15 - 2017 at 08:00

evo da imamo i mi iz hrvatske svoj topic za ligu.  Nema nas toliko kolko nasih susjeda ali probat cemo mi koji smo tu ucinit ovu sezonu zanimljivom.

evo tu mozemo komentirat pojedina kola i svi se skupa druzit jer i formu daju igri dodatnu draz, pa da evo vidimo kolik nas ima stvarno aktivnih iz HR

Posted on May - 15 - 2017 at 20:22

Bice ovde interesantno, koliko vidim ima tu jedno tri/cetri ekipe koje ce boriti za titulu.

Posted on May - 15 - 2017 at 21:09

Pa i ja se nadam da ce biti interesantno. Planiram evo i ja se pojacat sa 2-3 igraca sutra pa da se ukljucim u gornji dio tablice :)

Posted on May - 24 - 2017 at 15:14

Nek sam ja sebe vidio na prvom mjestu, pa makar i nakon samo jednog kola :)

Posted on May - 26 - 2017 at 15:19

Cini mi se da za sada vodeci bi i trebao bito najveci favorit. Ima dobru ekipu i ako nebude nekih prevelikih zaokreta veliki je favoit za titulu. Ali tek smo krenuli pa cemo vidit :)

Posted on May - 27 - 2017 at 13:42

da... sretao sam se s njim prije 2 sezone i tad je to bilo 30-40 poena razlike, od tada sam se ja dosta popravio što se taktike tiče, ali njegova ekipa je puno jača a moja je ostala na istom nivou...

ja praktički igram s ekipom koju sam dobio na početku, jedino što sam izvukao Vlašića i on mi je fantastičan, te sam doveo Maslanku i Santora ali oni ne igraju ozbiljniju ulogu, Maslanka je na 10 min po utakmici, a Santoro je igrao 10 ali od danas ide na klupu do daljnjega...ne želim ništa kupovati, čuvam novac, proširujem dvoranu, pa da vidim kakva je budućnost ove igre i kakve ce biti lige kod nas...

Posted on May - 27 - 2017 at 15:38

da... sretao sam se s njim prije 2 sezone i tad je to bilo 30-40 poena razlike, od tada sam se ja dosta popravio što se taktike tiče, ali njegova ekipa je puno jača a moja je ostala na istom nivou...

ja praktički igram s ekipom koju sam dobio na početku, jedino što sam izvukao Vlašića i on mi je fantastičan, te sam doveo Maslanku i Santora ali oni ne igraju ozbiljniju ulogu, Maslanka je na 10 min po utakmici, a Santoro je igrao 10 ali od danas ide na klupu do daljnjega...ne želim ništa kupovati, čuvam novac, proširujem dvoranu, pa da vidim kakva je budućnost ove igre i kakve ce biti lige kod nas...

pa preporucio bi ti da onda cisto izvlačis juniore svaki tjedan. one koji vrijede uzmeš ih i daješ iskustvo i treniras. takva je razina lige da i sa takvom ekipom se da ostat bez problema jer ce sigurno tokom sezone par ekipa ostat bez vlasnika i tako. ja evo imam 5 igraca od 16godina kojima dajem 30min i za par sezona stvorit od njih nositelje igre. ovo kupovanje dobrih igrča ce poslužit sada ali za 3-4 sezone ovi sta su bili strpljivi ce puno više korisnoga imati od toga

Posted on June - 18 - 2017 at 07:12

Pozdrav svima. Ja sam tu skoro od početka. Nisam bio bas aktivan u prvoj i drugoj sezoni, sad jesam malo vise. Prošle sezone sam bio drugi iza maestrala, ove se nadam da mogu i do naslova, mada ce biti teško. Ne kupujemo igrače, vise izvlačimo domaće juniore, pokušavam skupih neku lovu i tako. Uključiti cu se još aktivnije kad sve bude na svojem mjestu jer za sada je još sve u povojima. Za 5-6 sezona nadam se da ce biti sve puuuno bolje. 

Treba mi netko za prijateljske non-stop sa opuštenim postavkama da se sto manje umaramo i da nema ozljeda. I po mogućnosti da se uvijek igra kod mene jer nemam za kartu, svu lovu sam potrošio na dvoranu :/ 

Posted on June - 18 - 2017 at 09:51

Pozdrav svima. Ja sam tu skoro od početka. Nisam bio bas aktivan u prvoj i drugoj sezoni, sad jesam malo vise. Prošle sezone sam bio drugi iza maestrala, ove se nadam da mogu i do naslova, mada ce biti teško. Ne kupujemo igrače, vise izvlačimo domaće juniore, pokušavam skupih neku lovu i tako. Uključiti cu se još aktivnije kad sve bude na svojem mjestu jer za sada je još sve u povojima. Za 5-6 sezona nadam se da ce biti sve puuuno bolje. 

Treba mi netko za prijateljske non-stop sa opuštenim postavkama da se sto manje umaramo i da nema ozljeda. I po mogućnosti da se uvijek igra kod mene jer nemam za kartu, svu lovu sam potrošio na dvoranu :/ 

Pozdrav. Evo ja sam sinoc ostao bez ikakve nade za naslov, pa se mozemo dogovoriti za neke prijateljske za iskustvo i tako to.  Imam i ja trentno 5 mladih igraca koje treniram polako i skupljam im iskustvo da postanu za par sezona nositelji momcadi. Evo izazovi me pa cemo bacit prijateljsku sa meko/meko postavkama

Posted on June - 18 - 2017 at 17:12

Morao sam jednog konkurenta izbaciti xDD. Vidim Maestral ove sezone nije konkretan, tako da.... Inače mi igra stalno default postava. Za prijateljske moze, dogovoreno. Ja cu uvijek izazivati, a ti samo prihvati i podesi taktiku. Sretno dalje u sezoni.

Posted on June - 18 - 2017 at 21:35

Morao sam jednog konkurenta izbaciti xDD. Vidim Maestral ove sezone nije konkretan, tako da.... Inače mi igra stalno default postava. Za prijateljske moze, dogovoreno. Ja cu uvijek izazivati, a ti samo prihvati i podesi taktiku. Sretno dalje u sezoni.

Ma ovaj poraz od graficara me totalno izbacio. Sad bas ovisim o svemu i svacemu. Nisam ja zapravo ni iso na naslov sad nego top 4, za novce od sponzora da se jos digne dvorana, al nakon 11-1 serije reko sam ako se ukaze prilika zasto ne, ali nema veze. Ionako mi je cilj davat ovoj 5-orici mladih exp i trening. 

Posto nema jos eurokupova svejedno mi je dal sam 2. Ili 4., jer nije tolika razlika u novima izmedju ta dva mjesta da zrtvujem exp mladima.

onda od novog tjedna krecemo sa prijateljskima ;)