LATEST POSTS

Sada sam pogledao i meni stoji ta brojka tako da sigurno je greska.

Ex-Yu/Pitanja

Και το buzzer beater? 

Greek / Ελληνικά/Παίζατε άλλο μάνατζερ;
FORUM FACTS
8377 Posts 184 Threads 2238 Members Kritikaros Latest Member 1 Currently Online

Pitanja

Posted on May - 08 - 2017 at 16:08

Ovde mozete postavljati pitanja u vezi igre.

Posted on September - 12 - 2017 at 13:58

Uticaj iskustva na igri???

Ja svasta pitam jer objektivno nisam aktivan i nisam pratio stvari.

Ako ima negdje neki tutorijal???    bilo bi dobro

A sta je dil sa formom? mnogo utice na izvedbu igraca jel?

Iskustvo naravno ima bitan uticaj pojacava ucinak igraca e sad koliko to moras sam da provalis :)

A forma smo zakljucili da ima prejak uticaj i zato smo odlucili da smanjimo uticaj forme.

Posted on September - 12 - 2017 at 14:06

Jedno brzo pitanje kako bi vi odabrali inside ali outside

191 cm, 91 kg PG

• Odbrana:8
  • Šut:10
  • Brzina:9
  • Dribling:9
  • Snaga:8
  • Post Kretnja:8
  • Iskustvo: 10

Meni sa charazaya ostala navika svi unutra!!!

Ne znam dali ovde moze neki pristojan procenat za 3P da se ostvari (recimo 30%)???

Moze naravno, moze i veci sve zavisi koliko je dobar suter i protiv kakve odbrane igra.

Posted on September - 12 - 2017 at 14:58

Forma se beše ne resetuje na kraju sezone?

Ovo je stvarno užasno šta ste uradili sa formom, utiče mnogo na učinak, a čist je random.

Imam 2 igrača koje sam doveo da mi budu nosioci igre, već skoro pune 2 sezone forma im je užasna. Jedan je jednom stigao do neutralne forme, a drugi ni do toga.

Kad dovodimo generisanog igrača, ne znamo da li će imati skok, talenat može drastično da varira (da skače skil na 6 treninga ili na 11) i na kraju forma može da nas zakolje... 

Forma se ne resetuje na kraju sezone vec se generise svake nedelje odnosno igrac ima sansu da mu forma skoci ili opadne ili ostane ista. A vec smo rekli da ce od sledece sezone uticaj forme biti znatno smanjen tako da ne vidim svrhu da opet pocinjemo ovu diskusiju.

1. Ja imam isto jednog igrača koga sam doveo za pojačanje, ali mu je trening slabo išao. Nema veze, on je sada igrač za sve, samo što mu je uvek forma na crveno (80%) i narandžasto i nije od koristi.

2. Nisam pratio forum i promakla mi je ta informacija da će uticaj forme biti smanjen. Da li je to rešenje dok ne ubacite objekte (ili šta već) za regulisanje forme ili je to definitivna odluka?

Ne to je trajno resenje a kad ubacimo objekte za regulisanje forme oni ce pomagati da se forma regulise ali ce njen uticaj biti smanjen od sledece sezone.

Samo da izrazim neslaganje. Možda malo da ispeglate ekstreme, da ne može celu sezonu igrač da bude u crvenom. Meni je forma, koja je random, najbolji način da se random uopšte ubaci u engin, mnogo bolje nego direktno. Daje šansu slabijoj ekipi da dobije jačeg protivnika i postoji logično objašnjenje (forma) nego eto tako desilo se zbog randoma. A randoma mora da bude da bi bilo neizvesnosti, jer bez toga nema igre. Naravno da će jače ekipe koje gube uvek kukati zbog toga, ali šta sad, dajte im po 10 tokena za poraz od slabije ekipe:P

Posted on September - 12 - 2017 at 15:01

191 cm, 91 kg PG

out. imao sam jednog igrača sa 10 šutom i slabijim brzinom i dribom. bio je stalno outside i imao je otprilike isti broj šuteva za 2 i 3. Za 2 je imao 60%, a za 3 40%. Sad verovatno dosta zavisi i i od protivničke odbrane, ali probaj ga na nekoliko utakmica

Posted on September - 13 - 2017 at 00:51

1. Ja imam isto jednog igrača koga sam doveo za pojačanje, ali mu je trening slabo išao. Nema veze, on je sada igrač za sve, samo što mu je uvek forma na crveno (80%) i narandžasto i nije od koristi.

2. Nisam pratio forum i promakla mi je ta informacija da će uticaj forme biti smanjen. Da li je to rešenje dok ne ubacite objekte (ili šta već) za regulisanje forme ili je to definitivna odluka?

Ne to je trajno resenje a kad ubacimo objekte za regulisanje forme oni ce pomagati da se forma regulise ali ce njen uticaj biti smanjen od sledece sezone.

Samo da izrazim neslaganje. Možda malo da ispeglate ekstreme, da ne može celu sezonu igrač da bude u crvenom. Meni je forma, koja je random, najbolji način da se random uopšte ubaci u engin, mnogo bolje nego direktno. Daje šansu slabijoj ekipi da dobije jačeg protivnika i postoji logično objašnjenje (forma) nego eto tako desilo se zbog randoma. A randoma mora da bude da bi bilo neizvesnosti, jer bez toga nema igre. Naravno da će jače ekipe koje gube uvek kukati zbog toga, ali šta sad, dajte im po 10 tokena za poraz od slabije ekipe:P

Vec smo krenuli da radimo balansiranje engina i bice nekih promena za sledecu sezonu koje cemo najaviti u posebnoj objavi ali posoji i mogucnost da se promeni nacin na koji forma utice na igrace. A slazem se sa tobom da ima onih kojima je forma  bila odlicna veci deo sezone i to im jako koristilo a ima i onih koje je to kostalo ali to je opet mnogo blize realnosti jer ima dosta igraca koji jednu sezonu odigraju odlicno a drugu ocajno bez nekog ociglednog razloga. Jednostavno uticaj forme je prevelik trenutno i forma ce pretrpeti izmene.

Posted on September - 13 - 2017 at 12:04

Da nema slucajno negdje Tutorijal kakav da se procita?

Posted on September - 13 - 2017 at 14:07

Da nema slucajno negdje Tutorijal kakav da se procita?

Ima u About The Game neke stvari objasnjene.

Posted on September - 13 - 2017 at 16:35

191 cm, 91 kg PG

Meni sa charazaya ostala navika svi unutra!!!

Ne znam dali ovde moze neki pristojan procenat za 3P da se ostvari (recimo 30%)???

S obzirom na snagu i kretanje ja bi ga tutnuo unutra.

Posted on September - 13 - 2017 at 18:05

Da li se zna jel se uvodi Def Focus za sezonu 5?

Posted on September - 13 - 2017 at 20:26

Forma se beše ne resetuje na kraju sezone?

Ovo je stvarno užasno šta ste uradili sa formom, utiče mnogo na učinak, a čist je random.

Imam 2 igrača koje sam doveo da mi budu nosioci igre, već skoro pune 2 sezone forma im je užasna. Jedan je jednom stigao do neutralne forme, a drugi ni do toga.

Kad dovodimo generisanog igrača, ne znamo da li će imati skok, talenat može drastično da varira (da skače skil na 6 treninga ili na 11) i na kraju forma može da nas zakolje... 

Forma se ne resetuje na kraju sezone vec se generise svake nedelje odnosno igrac ima sansu da mu forma skoci ili opadne ili ostane ista. A vec smo rekli da ce od sledece sezone uticaj forme biti znatno smanjen tako da ne vidim svrhu da opet pocinjemo ovu diskusiju.

Promakla mi je ta informacija.

Ne moras odmah da se ljutis :P