LATEST POSTS

Tas ka tev nav nekadas ambīcijas nenozīmē ka citiem tādas nevar būt:p Priekā!;)

Latvian / Latviešu Valoda/Latvija (Jautājumi)

Players I bought last night are now again on TM. What is happening?

Global (English Only)/Bugs / Issues
FORUM FACTS
11376 Posts 210 Threads 2736 Members Sonic Latest Member 5 Currently Online

Pitanja

Posted on May - 08 - 2017 at 16:08

Ovde mozete postavljati pitanja u vezi igre.

Posted on September - 11 - 2017 at 12:52

Koliko dugo vam trebaju npr 25 godina stari igrači da preskače u skillu? Moj playmaker več 11 tjedni i ne preskače.

Pa tako nesto jer od 25 godine napredak im se uspori a jos ako mu treniras neku jacu vestinu onda ide sporo.

Posted on September - 11 - 2017 at 13:06

Da li na skil dodavanja, odnosno na broj asistencija utiče pozicija u timu (ako su sva podešavanja ista). Da li će pg imati više asista od sf sa istim skilom pasa i istim podešavanjima?

Posted on September - 11 - 2017 at 21:32

Forma se beše ne resetuje na kraju sezone?

Ovo je stvarno užasno šta ste uradili sa formom, utiče mnogo na učinak, a čist je random.

Imam 2 igrača koje sam doveo da mi budu nosioci igre, već skoro pune 2 sezone forma im je užasna. Jedan je jednom stigao do neutralne forme, a drugi ni do toga.

Kad dovodimo generisanog igrača, ne znamo da li će imati skok, talenat može drastično da varira (da skače skil na 6 treninga ili na 11) i na kraju forma može da nas zakolje... 

Posted on September - 12 - 2017 at 01:00

Da li na skil dodavanja, odnosno na broj asistencija utiče pozicija u timu (ako su sva podešavanja ista). Da li će pg imati više asista od sf sa istim skilom pasa i istim podešavanjima?

PG ce vise dodavati od SF-a u tom slucaju jer ce imati vise lopte u posedu tako da ce imati i vise asistencija.

Posted on September - 12 - 2017 at 01:03

Ovo je stvarno užasno šta ste uradili sa formom, utiče mnogo na učinak, a čist je random.

Imam 2 igrača koje sam doveo da mi budu nosioci igre, već skoro pune 2 sezone forma im je užasna. Jedan je jednom stigao do neutralne forme, a drugi ni do toga.

Kad dovodimo generisanog igrača, ne znamo da li će imati skok, talenat može drastično da varira (da skače skil na 6 treninga ili na 11) i na kraju forma može da nas zakolje... 

Forma se ne resetuje na kraju sezone vec se generise svake nedelje odnosno igrac ima sansu da mu forma skoci ili opadne ili ostane ista. A vec smo rekli da ce od sledece sezone uticaj forme biti znatno smanjen tako da ne vidim svrhu da opet pocinjemo ovu diskusiju.

Posted on September - 12 - 2017 at 08:46

Jedno brzo pitanje kako bi vi odabrali inside ali outside

191 cm, 91 kg PG

• Odbrana:8
  • Šut:10
  • Brzina:9
  • Dribling:9
  • Snaga:8
  • Post Kretnja:8
  • Iskustvo: 10

Posted on September - 12 - 2017 at 10:12

Forma se ne resetuje na kraju sezone vec se generise svake nedelje odnosno igrac ima sansu da mu forma skoci ili opadne ili ostane ista. A vec smo rekli da ce od sledece sezone uticaj forme biti znatno smanjen tako da ne vidim svrhu da opet pocinjemo ovu diskusiju.

1. Ja imam isto jednog igrača koga sam doveo za pojačanje, ali mu je trening slabo išao. Nema veze, on je sada igrač za sve, samo što mu je uvek forma na crveno (80%) i narandžasto i nije od koristi.

2. Nisam pratio forum i promakla mi je ta informacija da će uticaj forme biti smanjen. Da li je to rešenje dok ne ubacite objekte (ili šta već) za regulisanje forme ili je to definitivna odluka?

Posted on September - 12 - 2017 at 11:54

Uticaj iskustva na igri???

Ja svasta pitam jer objektivno nisam aktivan i nisam pratio stvari.

Ako ima negdje neki tutorijal???    bilo bi dobro

A sta je dil sa formom? mnogo utice na izvedbu igraca jel?

Posted on September - 12 - 2017 at 11:58

Jedno brzo pitanje kako bi vi odabrali inside ali outside

191 cm, 91 kg PG

• Odbrana:8
  • Šut:10
  • Brzina:9
  • Dribling:9
  • Snaga:8
  • Post Kretnja:8
  • Iskustvo: 10

Meni sa charazaya ostala navika svi unutra!!!

Ne znam dali ovde moze neki pristojan procenat za 3P da se ostvari (recimo 30%)???

Posted on September - 12 - 2017 at 13:55

1. Ja imam isto jednog igrača koga sam doveo za pojačanje, ali mu je trening slabo išao. Nema veze, on je sada igrač za sve, samo što mu je uvek forma na crveno (80%) i narandžasto i nije od koristi.

2. Nisam pratio forum i promakla mi je ta informacija da će uticaj forme biti smanjen. Da li je to rešenje dok ne ubacite objekte (ili šta već) za regulisanje forme ili je to definitivna odluka?

Ne to je trajno resenje a kad ubacimo objekte za regulisanje forme oni ce pomagati da se forma regulise ali ce njen uticaj biti smanjen od sledece sezone.