LATEST POSTS

Sada sam pogledao i meni stoji ta brojka tako da sigurno je greska.

Ex-Yu/Pitanja

Και το buzzer beater? 

Greek / Ελληνικά/Παίζατε άλλο μάνατζερ;
FORUM FACTS
8377 Posts 184 Threads 2238 Members Kritikaros Latest Member 0 Currently Online

Tutvustage Ennast Siin :)

Posted on May - 06 - 2017 at 10:08

Siin jutulõngas võivad kõik enaast tutvustada, mis neile korvpallis ja siin mängus meeldib jne jne.

Ma ise olen 22-aastane meditsiinitudeng, korvpallimänedžermängudega tegin algust juba 2009 BuzzerBeateriga.

Posted on May - 9 - 2017 at 17:23

Kuna keegi ei võta vedu siis alustan!

Olen 33 aastat hetkel maamunal olnud ja mänginud analoogseid mänge ammustest aegadest alates.Siia kolisin Basketsimist aga oman ka aktiivset kasutajat Charazays.

Hetkel veel tutvun selle konkreetse mänguga aga loodan ,et kunagi on ta atraktiivne meelelahutus igapäevaselt.

Cheers!

Posted on May - 13 - 2017 at 12:43

Kuna keegi ei võta vedu siis alustan!

Olen 33 aastat hetkel maamunal olnud ja mänginud analoogseid mänge ammustest aegadest alates.Siia kolisin Basketsimist aga oman ka aktiivset kasutajat Charazays.

Hetkel veel tutvun selle konkreetse mänguga aga loodan ,et kunagi on ta atraktiivne meelelahutus igapäevaselt.

Cheers!

Tore et vähemalt keegi postitas, eestil on vaja suuremat kogukonda siin 🙂

Posted on May - 15 - 2017 at 19:15

Ei vaidle vastu aga eks aja jooksul tekivad siiagi Eesti managerid.Ise ei suuda ära oodata kuna tulevad rahvuskoondised!Praegu võtan iga noore vastu keda pakutakse ,et äkki tuleb miskit :D

Posted on May - 16 - 2017 at 11:39

Jah ma alustan kampaaniat igas tolerantses mänhus et siia saada juurde (kuigi kõrgliiga on nüüd täis). Eks näeme mis tulevik toob :)

Posted on June - 21 - 2017 at 09:57

Kus meie uued ennast tutvustavad tegelased on:D

Posted on June - 21 - 2017 at 13:16

Ma hakkasin igast mänedžermängudes kampaaniaid tegema. Loodan et inimesed võtavad vedu. Üldse kõik mängijad on praegu kõrgliigasse koondunud :p

Posted on June - 28 - 2017 at 15:11

Heh kuna mul ainult noored tuleviku mõttes siis mul seal kõrgliigasse pikalt veel asja pole :D

Ma hakkasin igast mänedžermängudes kampaaniaid tegema. Loodan et inimesed võtavad vedu. Üldse kõik mängijad on praegu kõrgliigasse koondunud :p

Posted on July - 23 - 2017 at 07:43

Tervist.Olen aastaid mänginud Buzzerbeateris ja mõtlesin, et otsiks ja prooviks vahelduseks midagi uut ka. Nii ma siia sattusin. Algus tundub konarlik ja keeruline tulevat, aga eks aeg näitab, mis meeskonna suudan valmis vorpida.

Edu kõigile ja loodame, et tuleb põnev lahing.

FC Kotikud

Andreskahu

Posted on July - 23 - 2017 at 10:09

Õnn kaasa, tore näha uusi mängijaid :)

Ron

Posted on July - 24 - 2017 at 12:32

Tere tere kõigile, olen varasemalt mänginud Basketsimi,Buzzerbeaterit,Powerplaymanageri ja ka Charazayt kunagi ammustel aegadel. Mäng järjest areneb ja läheb põnevamaks.

BC Tallinna Maxima

Edu kõigile algavaks hooajaks ja ka head õnne noorte tõmbamisega.