LATEST POSTS

Sada sam pogledao i meni stoji ta brojka tako da sigurno je greska.

Ex-Yu/Pitanja

Και το buzzer beater? 

Greek / Ελληνικά/Παίζατε άλλο μάνατζερ;
FORUM FACTS
8377 Posts 184 Threads 2238 Members Kritikaros Latest Member 1 Currently Online

FORUMS NAV IZMANTOJAMS!!!

Posted on April - 12 - 2017 at 12:47

Varbūt es kautko nesaprotu, taču šīs spēles forums nestrādā. REPLAY TO THIS THREAD poga nestrādā un rezultātā neviens neko nevar forumā ierakstīt. Es par šo problēmu 2 reiz vēl janvārī mēģināju ziņot, taču arī šada ziņu apmaiņa nestrādā.

Es nezinu, kā Waltex un Johnsons lieto forumu, taču pieļauju, ka neviens cits neko uzrakstīt nevar dēļ šīs problēmas, kas ir jau no paša foruma pirmsākumiem... Vai tiešām neviens šo problēmu nav pamanijis, ka forums ir klusāks par Meža kapiem?

Sorry, ka izveidoju jaunu foruma sadaļu, taču tas ir vienīgais veids kā iespējams šeit kādam kautko pateikt! Nekas cits nestrādā!!!

• previous
  • 1
  • next

Posted on April - 12 - 2017 at 13:50

Nez man forums visu laiku ir strādājis un strādā...

Vai nu mēģini sūdzēties globālajā pie Bugiem vai arī suti uz to support e-pastu (uz to man arī ir atbildējuši ta kā man abi saziņas līdzekļi strādā).

Posted on April - 12 - 2017 at 15:07

Jūs pat nevarat atbildēt uz kādu komentāriem? Vai jūs mēģināt aizvērt un atvērt forumu vēlreiz. Vienkārši atsvaidzināt forumu nepalīdzēs jums ir, lai to aizvērtu un atkal atvērts.

Posted on June - 5 - 2017 at 05:59

Ikdienā izmantoju Firefox, kuru lieto ļoti daudzi cilvēki. Taču šī aplikācija neļauj pievienot komentārus. Un tas joprojām nav novērsts. 

Posted on June - 7 - 2017 at 00:16

Ikdienā izmantoju Firefox, kuru lieto ļoti daudzi cilvēki. Taču šī aplikācija neļauj pievienot komentārus. Un tas joprojām nav novērsts. 

Jūs varat pievienot komentārus ar Firefox.

Posted on June - 8 - 2017 at 20:53

Jūs varat piehvienot komentārus ar Firefox.

Nē, nevaru! Replay neaktivizējas!

Posted on June - 8 - 2017 at 21:07

Es esmu atstājot jums šo komentāru ar Firefox un man nav nekādu problēmu ar to arī neviens cits, izmantojot Firefox ir kādas problēmas. Vai jums ir dažas plugins uzstādītas uz Firefox, kas var padarīt šo problēmu, vai kādu pievienot bloķētāju?

Posted on June - 12 - 2017 at 14:54

Es esmu atstājot jums šo komentāru ar Firefox un man nav nekādu problēmu ar to arī neviens cits, izmantojot Firefox ir kādas problēmas. Vai jums ir dažas plugins uzstādītas uz Firefox, kas var padarīt šo problēmu, vai kādu pievienot bloķētāju?

Tas tiešām ir saistīts ar bloķētāju! Paldies!

• previous
  • 1
  • next